Floslek, Pielęgnacja cery tłustej, Żel szałwiowy do cery tłustej, trądzikowej

Floslek, Pielęgnacja cery tłustej, Żel szałwiowy do cery tłustej, trądzikowej

Zgłaszająca osoba: Ola-Agentka

Żel przeznaczony jest do pielęgnacji skóry normalnej i tłustej, skłonnej do podrażnień, zmian łojotokowych. Nie zawiera substancji tłuszczowych. Działa antybakteryjnie i dezynfekująco. Zmniejsza podrażnienia, wypryski i przebarwienia skóry. Zapobiega powstawaniu nowych zmian. Przeciwdziała zbytniemu przetłuszczaniu i rozszerzaniu porów. Zapewnia skórze właściwe nawilżenie. Przywraca jej zdrowy wygląd.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Salvia Officinalis Leaf Extract, Glucose, Panthenol, Carbomer, Triethanolamine, Methylchloroisothiasolinone, Methylisothiasolinone. (16.01.2011)

Cena: ok. 7zł/ 50ml

NIEZBĘDNY !

Wracam do niego regularnie skuszona coraz nowymi ofertami "wspaniałych" kosmetyków. Niezawodny, lekki i bardzo skuteczny, szybko wchłania sie, nie obciąża, wygładza i nawliża ( dobry po solarium). Nigdy mnie nie zawiódł . Idealny dla cery mieszanej i wrażliwej. Stosuję od lat. I do tego tani !
Wróciłam do niego po dłuższej przerwie i jeszcze bardziej doceniłam: zelową, "gładką" konsystencję, natychmiastowe wchłanianie i wygładzenie cery.Pawdziwy komfort.

Niepozorny

Kończy się zima a moja skóra jest zmęczona stosowanie ciężkich kremów.
Ten żel to bardzo dobry wspomagacz w pielęgnacji skóry problemowej. Nie ma w nim grama tłuszczu - nie obciąża, ma prosty skła i prowitaminę B5, która w widoczny sposób nawilża.
Cenie sobie tą lekkość.
Dobrze poradził sobie z krostką. - specjalnie sprawdziłam, bo niczym więcej nie smarowałam.

Taki sobie

Nie pomógł mi w zwalczaniu drobnych krostek i wyprysków, nie zaradził też na moja tłustą cerę, matowił ją na bardzo krótko i z mizernym efektem, nawilża średnio, jest lepki i raczej nie nadaje się pod makijaż. Sprawdził sie jedynie po oczyszczaniu twarzy w gabinecie kosmetycznym, naładałam go w celu szybszego wygojenia ranek, zmniejszał ściągnięcie skóry i dawał ukojenie. Wcale, tak jak obiecuje producent, żel nie jest bezzapachowy, ale zapach jest ziołowy, więc całkiem przyjemny.