Garnier, Podstawa Pielęgnacji, Mleczko do demakijażu z różą do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Skutecznie, szybko a jednocześnie delikatnie usuwa makijaż twarzy i oczu. Wzbogacone w mikroolejki i wyciąg z róży usuwa makijaż i zanieczyszczenia z największa delikatnością. Aksamitna konsystencja pielęgnuje skórę, zapewni komfort oraz pozostawia ją delikatną i oczyszczoną. Dodatkowo mleczko ma przyjemny, mlecznoróżowy kolor.

Lejka, gdzie ta róża???

Napaliłam się na te róze, że hej! Poł nocy myślałam o tym mleczku, aż nie mogłam spać. W sierpniową sobotę rano jako pierwsza pojawiłam się przed supermarketem Leclerc, nawet przed pracownikami. Czekałam z psem dwie godziny na otwarcie. Gdy już go kupiłam, postawiłam sobie na telewizorze, cały czas myśląc o tych różach.Niestety,wieczorem bardzo mocno się rozczarowałam. Nie dośc, że to mleczko nie pachnie żadnymi rózami, to w dodatku pachnie kompozycją: trawa+PCV+apteka+warsztat samochodowy :( Po prostu błeeeeeeee. Zapach odrażający, producent chyba nigdy róży nie widział na oczy.Mleczko też nie powala, jest raczej rzadkie, właściwości oczyszczające bardzo przeciętne, co powoduje, że zużywam go więcej i przez to jest niewydajne. W porównaniu z Lorealem wypada gorzej niż Tomasz Hajto we wczorajszym meczu ze Szwecją. Zdecydowanie czerwona kartka. Jedną * daję za to, że nie uczula i nie wysusza skóry. Wracam do Loreala, a za miesiąc do Rosarium :)

SUPER!

Od dawna szukałam jakiegoś dobrego mleczka do demakijażu oczu i wreszcie znalazłam. Dobrze zmywa makijaż oczu, pozostawiając powieki nawilżone z cieniutką tłustą powłoczką. Bardzo to lubię! Przy tym jest bardzo łagodne i nawet jeżeli wejdzie do oka to nie szczypie. Ślicznie pachnie i można kupić w przystępnej cenie. Wad nie stwierdziłam. :)

Super !

Mleczko ideał ! Fajna dosyć gęsta ( ale nie tłusta ) puchata konsystencja, dobrze nakłada się na twarz, nic nie spływa. Bezproblemowo usuwa makijaż, nie podrażniając skóry a wręcz przeciwnie koi ją i łagodzi. Dodatkowy plus za przepiękny różany zapach i przyzwoitą cenę - za 200 ml zapłaciłam 10 zł.Na pewno będę do niego wracać.

świetne

Ślicznie pachnie różą, nie chemicznie, jak to bywa w kosmetykach. Przyjemna, aksamitna konsystencja, jak śmietanka, nakładanie go to sama przyjemność dla skóry i zmysłów. Dobrze się rozprowadza, nie ścieka. Szybko, skutecznie i dokładnie oczyszcza, lekko nawilża. Zostawia buzię odświeżoną, oczyszczoną, lekko nawilżoną, gładką i przyjemną w dotyku. Zostawia leciutki film ochronny, ale nie lepi się na buzi. Niestety, nie nadaje się do demakijażu oczu, bo zachodzą mgłą. Ale poza tym sama przyjemność używania.