Floslek, Seria Regeneracyjno - Odżywcza, Krem pod oczy z wit. C i aktywnym kompleksem roślinnym

Przeznaczony jest do pielęgnacji delikatnej, wiotczejącej skóry wokół oczu, ust i na szyi. Jest dobrze tolerowany nawet u osób nadmiernie wrażliwych na kosmetyki. Spłyca zmarszczki, zmniejsza tzw. "kurze łapki", likwiduje nadmierne złuszczanie naskórka i łagodzi podrażnienia powodowane preparatami do demakijażu. Odpowiednio nawilża i delikatnie natłuszcza skórę, zwiększa jej elastyczność i jędrność, wygładza ją. Systematycznie stosowany wyraźnie poprawia wygląd skóry - odzyskuje ona naturalną delikatność i gładkość.

idealny krem na noc

Świetny krem dla wysuszonej i wrażliwej skóry wokół oczu. Ma bogatą konsystencję, jest lekko tłustawy i raczej gęsty, a mimo tego po delikatnym wklepaniu nie ma śladu po białej powłoczce :) Ba, można nawet zaraz nakładać kolejną warstwę i też nie będzie problemu :)Poza tym krem ten ma dość intensywny, jak na krem pod oczy (a już szczególnie dla wrażliwców), zapach, ale ani trochę nie podrażnia ani nie uczula :) a z większością kremów mam taki właśnie problem :( Do wymienionych już superlatywów dochodzi jeszcze świetne działanie... Krem bardzo dobrze nawilża, odżywia i regeneruje wysuszoną niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi skórę, wygładza ją i rozjaśnia (te ostatnie efekty widać dopiero po czasie przy systematycznym stosowaniu). Faktycznie lekko natłuszcza, pozostawiając delikatny film, ale niestety jak w nocy film ten mi nie przeszkadza, a wręcz jest porządany, tak w ciągu dnia jest zbędny i powoduje lekkie zamglenie ocząt. Widocznie jak dla mnie wystarczająca jest pielęgnacja nocna tym kremem :) i dlatego na dzień wybieram lżejsze mazidła. Niemniej jednak póki co kupować go zamierzam :) Oczywiście jak tylko wykończę posiadaną tubkę, a prędko się to nie stanie, bo krem jest szalenie wydajny :)

Używam tego kosmetyku od 2 miesięcy / ilość zużytych opakowań: coś koło połowy z pierwszego, ale nie ostatniego :)

20.V.05. - Lada dzień skończę pierwszą tubkę i wyruszę na polowanie następnej. Nie dość, że krem świetnie działa, to jeszcze starcza na dobre pół roku intensywnego używania. Ostatnio z braku laku ;) zaczęłam go używać i na dzień, tyle, że w ilościach minimalnych i też nie narzekam. Zatem komplet gwiazdek się należy :D

cudo!! cudo!!!!!

cudeńko az miło pisać..najlepszy krem pod oczy, jaki miałam. Przebogaty skład na opakowaniu oraz zachęta wizazanek skłoniła mnie do zakupu ;-)
Skóra jest rozprostowana, o zdrowym kolorycie, wygładzona...a to wszystko za ok. 14 złotych! Stosuję też co drugą noc na całą twarz, bądź na szyję.

Uwielbiam go :))

Cudowny kremik, który niestety strasznie trudno dostać :( .Ile się za nim nachodziłam...
Krem ma fajny różowy kolorek i bardzo ładnie pachnie. Nawilża i natłuszcza pozostawiając lekki film, lae jednocześnie napinając skórę. Stosuję go pod oczy, na powieki i wokół ust 2 razy dziennie (a na noc nawet grubszą warstwę) i muszę powiedzieć, że skóra pod oczami jest lekko rozjaśniona, zmarszczki mimiczne jakby się sprasowały i wygładziły :). Poza tym jest dla mnie idealny pod makijaż- dzięki długo utrzymującemu się filmowi korektor i podkład nie zbierają się w załamaniach powiek.
Gorąco polecam zwłaszcza, że kosztuje ok. 15 zł :D!!!!

4 gwiazdki

Krem świetnie spisuje się u osób bardzo wrażliwych i reagujących alergicznie. Ma słodki, przyjemny zapach, lekko różowy kolor, a jego konsystencja jest stosunkowo gęsta. Witamina C i Fitohormony z czerwonej koniczyny zawarte w tym specyfiku, świetnie wpływają na skórę wokół oczu - jest ona napięta, nawilżona, lekko rozświetlona. Krem nazwałabym półtłustym - jest cięższy, a po nałożeniu nie wchłania się całkowicie. Jednakże bardzo dobrze mi służy i pewnie do niego jeszcze wrócę.

klasa kremik!

Ten kremik jest równie udany co ten z serii hypoalergicznej, tzn. nie jest aż tak łagodny jak tamten, ale z pewnością ma lepsze działanie przeciwzmarszczkowe. Ładnie nawilża i odżywia skórę, mnie osobiście odpowiada konsystencja kremu, bo nie daje uczucia ściągnięcia i lepkości jak niektóre żelowate.Generalnie komfortem użytkowania "bije na głowe" większość kremów pod oczy innych firm. Nie chciałam wierzyć, że krem za 13 zł może być aż tak fajny, a jednak - bardzo się Flos Lekowi te kremiki udały.

Wart polecenia

to naprawdę dobry krem dla osób, które nie musza jeszcze walczyć z bardzo widocznymi zmarszczkami. Dobrze nawilża, po aplikacji skóra robi się napięta i mięciutka. Dobrze radzi sobie z problemem opuchnięcia, łagodzi wszelkie podrażnienia, które mogą wystąpić podczas demakijażu oczu. Chociaż ma formułę kremu a nie emulsji to bardzo dobrze się rozprowadza. Używam go rano i wieczorem, rano także na powieki, malutki minus za brak filtrów. Bardzo dobry produkt, za niewielką cenę.

cudeńko

Od momentu, gdy zaczęłam go używać, to normalnie się zakochałam. Jest fantasyczny na moje oczki.*Skóra jest nawilżona, lekko nawet natłuszczona*do tego ładnie wygładza*moje ogromne zmarszczki są mniejsze, zostaja takie drobne, płytkie kreseczki.*rano, po wieczornej aplikacji, oczy nie są zapuchnięte, są nawilżone, gładziudkie. *teraz mam nawet ochotę pomalować je ciemnymi cieniami, czego nie robiłam od około roku. :)*polecam go osobom po 25 roku życia, które bezskutecznie walczą ze zmarszczkami mimicznymi.Ilość zużytych opakowań: 1