Sephora, All Over Skin (Puder prasowany)

Sephora, All Over Skin (Puder prasowany)

Jedwabisty puder prasowany na bazie mąki kukurydzianej do stosowania na całym ciele.
Tuszuje niedoskonałości skóry i na długi czas ją matuje. W efekcie końcowym skóra wygląda bardzo naturalnie i przejrzyście.

sama nie wiem.

Typowy sredniak. Nie mozna sie nim zachwycic ani ze zloscia wyrzucic do kosza. Wiem jednak ze raczej juz do niego nie wroce. Kupilam go bo chcialam delikatny puder prasowany do wykonczenia makijazu. Mam jasny delikatny kolor.
Matuje owszem - ale nie jest trwaly i osobiscie wyglad na twarzy nie podoba mi sie. Tzn kiedy juz na tej buzi sobie posiedzi to sie z nia stapia ale poczatkowo jest opruszona. Probowalam puszkiem - ktory sama kupic musialam, probowalam pedzlem. Tym drugim zdecydowanie lepiej.

Ma przesliczne opakowanie ale przez brak gabeczki i braku miejsca na nia (!!) zupelnie niepraktyczny. Nigdzie nie moge go ze soba zabrac bo musze wkladac pedzel dodatkowo albo brudzik kosmetyczke puszkiem. Za zabieranie ze soba niezbedne bo poprawki konieczne.

Ogolnie - chyba nieco za drogi w stosunku do jakosci.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Bardzo przyjemny

Kupiłam ten puder kilka miesięcy temu - przez czysty przypadek. Weszłam do Sephory, poprosiłam o prasowany puder matujący i kupiłam :)
Puder jest naprawdę super: niezwykle delikatny, naturalnie wygląda na buzi i matuje przez 3-4 h. Przyjemnie pachnie i nie kruszy się (zużyłam praktycznie do samego końca). Uważam, że jest wart ceny.
Uważam też, że za te 38 zł powinna być dołączona gąbeczka/puszek - a niestety nie ma i trzeba dokupić. To taki standard którego w tym przypadku zabrakło... ale i tak kupię ponownie :)

Używam tego produktu od: używałam go przez 2-3 miesiące

codziennik

Bardzo lubię te pudry. Głównie dlatego, ze przepięknie pachną :)
Posiadam jeden bardzo jasny, nakładam go na całą twarz wiosną, zimą, czasem jesienią. Drugi to puder brązujący, używam latem na całą twarz i do modelowania twarzy.
Są idealne do codziennego używania, bardzo wydajnie, aksamitne. W przypadku jasnego pudru bardzo przypadł mi do gustu sam odcień, mam jasną skórę więc ciężko mi znaleźć jasne kosmetyki. Ten spisuje się doskonale.
Chętnie kupię następne lub wypróbuję inne odcienie :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwa cały czas niezużyte

sympatyczny puder

Kupiłam go kiedyś przypadkiem, za zapach... delikatnie pudrowy, z nutką lawendy. Puder bardzo przyzwoity. Bardzo matuje - jak dla mnie nawet troszkę zbyt płasko, jest drobny, nałożony pędzlem wygląda bardzo delikatnie, odcień D10 ivoire doré jest odpowiedni dla bladawców :) Nie kruszy się, gdy w puderniczce zostają same resztki na brzegach - co pozwala go zużyć do samego końca. I po przejechaniu pędzlem nie ozbryzguje się naokoło jak to mają w zwyczaju niektóre pudry...
Wady? Puderniczka mogłaby mieć lusterko (brak gąbeczki mnie nie rusza, bo i tak zawsze używam pędzla), w składzie mogłoby nie być miki - bo to bardzo ogranicza wybór kremu z filtrem :(

Używam tego produktu od:

calkiem calkiem:P

ladnie pachnie, dobrze matuje, dlugo sie trzyma. w dodatku markowy, a cena prztystepna:)

minus? brak aplikatora

ale mozna dokupic wiec nie ma sie co czepiac;)
polecam, bo bardzo ladnie modeluje buzie:)

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecale 1:P

Za te pieniadze warto.

Bardzo lubie kosmetyki Sephory, ten rowniez przypadl mi do gustu, choc - jak wiekszosc - nie jest bez wad. Do zalet zaliczam dobry kolor, calkiem niezla trwalosc na twarzy (3 godziny wytrzymuje spokojnie, a musze dodac, ze moja strefa T daje zwykle pudrom niezle do wiwatu), ladny zapach i opakowanie - dokupilam puszek i teraz juz wszystko gra. Nie podkresla suchych miejsc na twarzy i sam tez nie wysusza, nie tworzy plackow, nie uwidacznia zadziorkow. Cena smieszna, a produkt naprawde dobry. Wydajnosc - jak to w przypadku pudrow prasowanych - ogromna.
Glowne wady sa takie - "tylko" trzy godziny (tylko czy jest jakis puder za te pieniadze, ktory wytrzymuje dluzej?) i czasami mam wrazenie, ze troche zapycha pory i zanieczyszcza cere. Daje cztery gwiazdki, dalej szukam KWC, a nie wiem, czy kupie bo jest mnostwo innych pudrow, ktore chetnie sprawdze.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: zupelnie jakbym go nie tknela :)

ok

jak dla mnie puder jest bardzo dobry, używałam juz 2 odcieni i w obu przypadkach byłam zadowolona, bez trudu dobrałam dla siebie odpowiedni odcień z czym mam zwykle problem, np. przy kupowaniu podkładu :) do nakładania używam gąbeczki ze starego pudru inglota,szkoda że producent nie dołączył aplikatora [bo brak lusterka można przeboleć] generalnie produkt warty polecenia,ja kupiłam go taniej niż jest napisane powyżej więc sądze że jest wart swojej ceny

jedwabisty

mialam dwa kolorki tego pudru i bylam naprawde zadowolona.ja zaplacilam za niego 24 zl.skora po jego zastosowaniu jest jedwabista i gladka.za takie pieniazki to super kosmetyk,niestety szybko sie zuzyl.

Zwykły puder ale..

ale mógłby być gorszy-ten ma przyjemną konsystencję,łatwo się go nakłada,pachnie zwyczajnie-pudrowo...za tą cenę uważam iż jest przyzwoity,choć kupując przy okazji nalezy zaopatrzyć się w gabeczkę do nakładania pudru,ponieważ sam puder go nie posiada...posiadam najciemniejszy odcień z racji karnacji,może on spełniac także rolę pudru brązującego...

Czy kupie go ponownie?Nie wiem...ostrzę pazurki na puder Diora.

lekkie nieporozumienie

z tym pudrem wiąże sie w m oim przypadku smieszna historia - w sylwestra doszłam do wniosku, że musze kupić puder brązujący, a że sama nie miałam czasu jechać do sephory to wysłałam tam męża mówiąc mu ze niech kupi to co pani poleci. no i kupił mi nr 5 tego pudru... no i mam z nim problem. na puder brązujacy sie nie nadaje bo zostawia ciemne plamy a na puder całoroczny jest za ciemny. poza tym jest strasznie wydajny i męczę sie z nim ale nie mam sumienia go wyrzucić. w ostateczności daje mu 3 *** bo to przyzwoity kosmetyk - nie uczula, dość tani i ma ładne opakowanie.

kruszy się, plamy robi

Oj nie jestem zadowolona z tego pudru. Po pierwsze wybrałam zbyt ciemny odcień, ale to oczywiście moja wina. Niemniej jednak pudru nie da się dobrze rozprowadzić po twarzy - robi plamy, mimo że nakładam go świetnym pędzlem Ve-ma, a nie żadnym puszkiem. Skończył się w błyskawicznym jak na puder tempie, poza tym zaczął się kruszyć już w połowie zużycia. Na pewno nie zakupię go ponownie, zwłaszcza że wcale mało nie kosztuje - 36 zł., a są na rynku takie cuda za 17 zł. jak np. Lentheric :)

delikatny

Kilka już razy posiadłam odcień Nr 02 tego pudru i uważam, że jest to solidny produkt, w dodatku o przystępnej cenie. Używałam go tylko do twarzy.

Nie przeszkadza mi to, że pudełeczko - według minie bardzo sympatyczne - nie posiada ani lusterka, ani aplikatora.
Fajnie nakłada się go pędzlem.

Puder jest niezmiernie delikatny. Stapia się dość dobrze ze skórą nadając jej przejrzystości i jedwabistej gładkości. Nie przytłacza. Efekt końcowy jest bardzo naturalny.
Działanie matujące jest również dość zadowalające - potrzebne są 2-3 korekty w ciągu dnia.

Jedno opakowanie wystarcza mi na ok. 4 miesiące.