Vipera, Puder sypki odbijający światło (stara wersja)

Vipera, Puder sypki odbijający światło (stara wersja)

Puder do twarzy i ciała, pozwalający osiągnąć efekt nieskazitelnego wyglądu. Zawarte w nim cząsteczki pigmentów powodują rozpraszanie i odbijanie promieni świetlnych, dzięki czemu nie powstają na skórze cienie, widoczne jako zmarszczki. Wygładza, woaluje, rozświetla cerę, upiększa subtelną, niewidoczną dla oka warstwą. Nie zmienia zabarwienia karnacji. Aksamitnym efektem, niewidoczną dla oka warstwą rozświetla, tonuje barwę i woaluje niedoskonałości cery twarzy, szyi, dekoltu i ramion.

Słodkie cudeńko :)

Zacznę od tego, że produktu używam od niedawna... Ale już zdążyłam się przekonać o jego licznych walorach:) Robi on wszystko to, co puder robić powinien, a więc: idealnie podtrzymuje trwałość podkładu na naszych buźkach (używam podkładu aptecznego, który nie zawsze lubi się łączyć z innymi puderkami - ale ten daje radę!), sprawia, że twarz wygląda jak muśnięta słońcem tak jest świeża i wypoczęta - w ogóle nie widać śladów zmęczenia np. po nieprzespanej nocy;) A poza tym plus za trwałość. Puder nie zmienia koloru podkładu, ani nie wybiela (!!!), ładnie pachnie, jest wydajny - po miesiącu używania ubyło naprawdę niewiele.

I co najważniejsze (dla prawdziwych Wizażanek :))
puder zmienił swoją szatę i wygląda prześlicznie. Stylowe czarne opakowanie w formie kwadratu z różowym paskiem i mięciutki różowiutki puszek ze wstążeczką - na półce wygląda jak brylancik.

Ten puderek jest po prostu mniamuśny;))) !!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego:)

zadziwiający

To najdziwniejszy puder jakiego kiedykolwiek używałam;)
W opakowaniu jest niemal biały a nie rozjaśnia mojej opalonej cery za co mu chwała;)jest delikatny,taki ...puszysty.Nie matuje,nie rozświetla jakoś spektakularnie ale doskonale utrwala makijaż (sprawdzone w klubowych szaleństwach) i daje satynowe wykonczenie. mam wrażenie ze ukrywa zmęczenie i buzia po 12 godzinach wyglądada tak samo promiennie jak rano. Na codzień nakładam go dużym pędzlem na nakremowaną buzię, do tego puder brązujący i jest iealnie, ale moja cera zupełnie nie wymaga krycia. Puszek słodki ale bezużyteczny,miły zapach a opakowanie tak duże ze starczy pewnie na rok;)Jestem pod wrażeniem. No i ta smieszna cena;)

Ilość zużytych opakowań:zaczęte pierwsze

Polecam!

Puder poleciła mi koleżanka. Nigdy wcześniej nie stosowałam pudrów sypkich, ani kompaktów, ponieważ mam skórę suchą i wydawało mi się, że pudry zrobią mi na twarzy skorupę. Jak się okazało, ten puder jest strzałem w 10!

Plusy:
- pięknie rozświetla cerę, zawiera delikatne drobinki
- twarz wygląda na promienną
- podtrzymuje trwałość makijażu, po 12 godzinach wyglądam, jakbym dopiero zrobiła makijaż
- nie wysusza, nie tworzy maski
Minusów nie zauważam. Lekko przeszkadza mi zapach, ale czuć go tylko przy nakładaniu.

Dla osób ze skórą tłustą lub mieszaną nie polecam!

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie, bo jako, że zaczynam przygodę z pudrami, może przetestuję coś innego, choć wątpię, że w takiej cenie znajdę równie dobry puder. Nie wiem, czy KWC, bo nie mam odniesienia do innych produktów.

nie dla mnie

Nie przepadam za pudrami rozświetlającymi, jako że jestem właścicielką cery mieszanej, która sama z siebie szybko się świeci;) Al skusiły mnie opinie na wizażu, co niestety często się zdarza. Puder znajduje się w dużym opakowaniu, które swoją drogą nie wiem ile czasu bym zużywała. Ma przyjemny zapach, ale intensywny i dołączony jest do niego milutki puszek, którym nakładanie pudru dla mnie jest niewykonalne;)
Drobinki miały być małe, nadawać się na całą twarz. A tu lipa - toż to duże drobiny, które mam opory nałożyć nawet na policzki, a wypudrowana po całości wyglądam jak bombka obsypana brokatem;) Widać je gołym okiem. Na dodatek puder zapchał mi policzki.
Oddałam g mamie, ale jej też nie pasował, więc poleciał do kosza.

Ja i on to duże nieporozumienie, nie pasujemy do siebie w ogóle.

Używam tego produktu od: przez krótki czas
Ilość zużytych opakowań: trochę z 1

Wiele hałasu o nic

Kupiłam, bo zachęciły mnie pozytywne opinie na wizażu.

Niestety, puder nie spełnił moich oczekiwań.

1. Pudełko.
Sitko powinno być lepiej przymocowane, a niestety wypada. Z tego powodu spora zawartość po prostu wysypała mi się przy otwarciu i to bynajmniej nie przez otworki!

2.Puder w ogóle nie rozświetla. Delikatne drobinki ( jeśli w ogóle są, bo trzeba się naprawdę intensywnie wpatrywać, żeby coś dojrzeć) nie dają żadnego efektu. Skóra ani nie jest rozświetlona, ani w żaden sposób upiększona.

3.Puder nadaje skórze wyjątkowo jasny, wręcz biały kolor. Mam jasną karnację, ale po zastosowaniu wyglądam jak "córka młynarza".

4. Po godzinie skóra zaczyna się okropnie świecić! Co gorsze: swędzi i piecze! Nigdy nie miałam tak złych doświadczeń z żadnym pudrem...

Podsumowując: jestem na nieUżywam tego produktu od: 10 dni

swietny

Jest to swietny, nasz rodzimy produkt. Wg mnie niczym nie ustepuje od drozszych, ba, mniemam, ze jest nawet lepszy. Nie wchodzi w pory, bardzo delikatnie podkresla buzke, faktycznie ja rozswietla. Urzekla mnie tez zapach. Jedyne do czego mam zastrzezenie, ale to drobiazg moim zdaniem, to niech zmienia ta tandetna panterke zamiast gabki ;) i bedzie ok.

Używam tego produktu od: 3miesiecy

Glamour

Kolejny udany puder Vipery, oni się chyba w nich specjalizują!
Moim najulubieńszym jest matujący sypki. Ten matu nie daje za to daje glamourkowy połysk na buzi, taki jak mamy na okładkach pism np. Nie ma w sobie brokatu, tylko spowija twarz miłą dla oka poświatą, serio wygląda się z nim na bardziej wypoczętą, świeżą i młodszą.
Dość trwały, ma mocny zapach który niespecjalnie mi się podoba (matowy pachnie słodko pudrowo) no i aplikacja z tymi ich dziurkami w opakowaniu to jakaś kpina, ale 5* zasłużone .
UWAGA - Z pewnością nie dla dziewczyn o tłustych cerach, bo wzmoży problem o 100%!
Używam tego produktu od: styczeń 2009

Jest świetny

Doskonały puder, łatwo sie nakłada, nie sypie się, jest drobno zmielony, dzięki czemu nie jest tak widoczne jak inne. Dodam, że mam wrażliwa skórę i on mi jej nie podrażnia

Rewelacja!

Prawdziwa perełka wśród pudrów!Przetsetowałam już sporo "sypańców" z różnych półek cenowych a ten natychnmiast dołączył do grona moich największych ulubieńców.Robi z twarzą niemalże cuda,pięknie rozświetla,rozpromienia i wygładza buzię a za razem,co nie jest częstym połączeniem,bardzo ładnie matuje.Nakładam go na całą twarz,świetnie się do tego nadaje.Ma piękny perłowy połysk :love: ale na tyle subtelny,że nie daje efektu wieczorowego.Świetnie dogaduje się ze wszystkimi posiadanymi przezemnie podkładami.Puszek w panterkę jest przeuroczy.Cena niezwykle atrakcyjna,nawet biorąc pod uwagę fakt,że pojemność nie jest zbyt duża.Opakowanie troszkę toporne,ale nie czepiam się-nic się jak na razie nie wysypuje
Muszę jednak zaznaczyć fakt iż nie nadaje się dla kobiet oceimnej karnacji gdyż sam w sobie lekko rozjaśnia a do tego ma dość jasny kolor.Dla mnie jest jednak idealny :)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

cudeńko

Jest fantastyczny. Nadaje skórze aksamitnego wyglądu i delikatnego połysku bez wielkich widocznych brokatowych niespodzianek.Długo się utrzymuje i można go używac jako nablyszczacza

Bardzo dobrze sprawdził sie w roli rozświetlacza. Drobinki odbijające światło są rzeczywiście baaaardzo malutkie, prawie niewidoczne, dają lekko perłowy efekt, a sam puder jest transparentny, co mi bardzo odpowiada. Jest mega wydajny, nie zatkał mi porów, opakowanie - średnio ładne, dołączonego puszka nie używam , bo wolę pędzle. Cena-jakość = bdb, polecam!

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku

Bardzo lubię

Odkąd odkryłam ten puder, nie kupuję już z innych firm. Daje bardzo naturalny efekt, cera jest po nim aksamitna, leciutko rozświetlona. Bardzo długo się utrzymuje.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 6