Manhattan, Clearface, Compact Powder (Puder prasowany - stara wersja)

Manhattan, Clearface, Compact Powder (Puder prasowany - stara wersja)

Naprawdę niezły puder dla cery tłustej i mieszanej. Jest on jakby tylko delikatnie sprasowany. Daje efekt zbliżony do sypkiego pudru. Rysy twarzy są miękkie. Ma też fajne naturalne odcienie.

idealny

W końcu znalazłam puder idealny dla siebie. Nie pozostawia efektu maski, świetnie zakrywa niedoskonałości i najjaśniejszy odcień nie odróżnia się od mojej szyi:) Wydajny, długo się utrzymuje i ma naprawdę przyjemny zapach. Polecam:)

Używam tego produktu od:niecały miesiąc

Yes! Yes! Yes!!!!! :D

Ciężko mi było uwierzyć, że jest naprawdę aż taki dobry, dopóki nie dostałam go od koleżanki na próbę :).
Próba wypadła nadzwyczaj pomyślnie, według mnie jest to zdecydowanie KWC, same zalety:
- wydajny
- przyjemny zapach
- nie uczula
- idealny odcień (posiadam 70 vanilla)
- opakowanie solidne
- gąbeczka ułatwia aplikację i ma wygodny kształt, poza tym jest trwała, kilkakrotnie prana a nadal jak nowa :)
- puder nie powoduje ataku "niespodzianek" na twarzy
- matuje rewelacyjnie
- doskonale stapia się z kolorytem skóry, nie tworzy efektu "maski" czy "tapety"
- po jego użyciu twarz wygląda zdrowo i ładnie po prostu :)
- aplikuje się bardzo równo, nie tworząc plam
- makijaż można poprawiać bez problemu w ciągu dnia - wedle potrzeb - nawet poszczególne partie.

Naprawdę nie dostrzegam wad, ponieważ oprócz tego ma rozsądną cenę 10-12 zł za pudełeczko 9 g.

Polecam!

Ten puder od kilku lat jest w mojej kosmetyczce. Używam go czasami tylko na krem matujący i wtedy wygląda naprawdę naturalnie, jeśli się nie przesadzi a do aplikacji użyję się pędzla a nie gąbeczki. A codziennie używam go do poprawienia makijażu (najpierw oczywiście matuję twarz bibułką matującą lub chusteczką higieniczną, a potem delikatnie oklepuję twarz puderkiem za pomocą gąbeczki). Fajnie wysusza niedoskonałości, świetnie kryje.

Używam tego produktu od: jakiś 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 6-7

należy się 3+*

Puder jak to puder ma przede wszystkim za zadanie matowić -i ten oto produkt robi to, tylko... za bardzo:/ Twarz wygląda jak otynkowana, mat jest płaski. dla entuzjastek takiego efektu-proszę bardzo, dla mnie odpada :/. Poza tym ciężko go równomiernie rozprowadzić na twarzy, pojawiają się smugi. Z plusów: świetne opakowanie, puder ładnie pachnie, nie robi krzywdy cerze, możliwe nawet, że pielęgnuje.I wydajny, ale to jak każdy puder ^^.

Używam tego produktu od:roku sporadycznie
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

dziwny

Używam tego pudru już ładnych parę lat, chyba tylko z przyzwyczajenia... ale dalej szukam idealnego pudru prasowanego. Wszystko byłoby ok, bo puder niby fajnie matuje, jest w miarę naturalny, ale..... tylko rano, bezpośrednio po nałożeniu, bo w miarę upływu czasu poprostu ciemnieje, twarz się świeci i tworzy się niestety okropna MASKA, która w świetle dziennym nie wygląda najładniej. Nie pomaga to niestety w walce z krostkami czy zaczerwieniami. Dlatego po długim stosowaniu go, pora się z nim pożegnać, bo skóra po nim wygląda gorzej. Stosowałam już wszystkie odcienie - kolor natural jest za jasny, a beige za ciemny. Próbowałam nakładać go pędzlem, bo myślałam, że bedzie wtedy bardziej naturalby efekt, ale nic z tego - robi się po paru godzinach maska.

Ilość zużytych opakowań: ok12

Ok

+ Dobrze matuje.
+ Długo utrzymuje się na skórze.

- Kiepska gąbeczka, którą trudno nabrać odpowiednią ilość kosmetyku ( dlatego muszę zawsze mieć koło pudru pędzel) :(
- Żaden dostępny w drogerii odcień nie pasował do mojej skóry, przez co mam za jasny.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

świetny!

Kupiłam go ,bo wyjechałam z domu i zapomniałam podkładu. Przez czysty przypadek odkryłam cudo :)
wspaniale matowi,jeszcze lepiej ukrywa to co ma ukryć;)
wytrzymuje na twarzy cały dzień-min 10 h, skóra jest aksamitna,matowa-nie potrzebuję żadnych poprawek w ciągu dnia,nie wysusza, nie waży się.
Polecam każdej kobiecie z cerą mieszaną,tłustą,z problemami.

Świetny ,po prostu świetny :)

Używam tego produktu od: kilku lat

KWC

Uzywam tego produktu baaardzo długo i mogę go polecić z ręka na sercu. Idealnie maskuje niedoskonałości do tego nie przesusza cery, mozna go spokojnie stosować zamiast podkładu latem i wczesną jesienią natomiast zimą jako wykończenie makijażu. Według mnie to solidny konkurent dla kosmetyków z wyższej półki. Do tego prześmiesznie tani:DUżywam tego produktu od: 5 lat
Ilość zużytych opakowań: strasznie dużo

ok

Tego produktu uzywałam jako nastolatka i bardzo dobrze go wspominam .Puder daje delikatny i naturalny efekt,fajnie matuje skóre przy tym nie wysusza.Moze jeszcze sie na niego skusze narazie jestem przywiązana do kompaktu clinique.

Używam tego produktu od kiedys używałam

Matuje i nie wysusza

Bardzo dobry puder dla cery tłustej i mieszanej, ponieważ rzeczywiście posiada właściwości matujące. Świeci mi się buźka niesamowicie, ale też pewne partie są przesuszone, bo mam cerę mieszaną. Puder (może nie na długo) matuje strefę T i nie wysusza reszty buzi! a dla mnie to jest najważniejsze! Dobrze się rozprowadza dużym pędzlem i ładnie stapia ze skórą. Mogłby trochę lepiej kryć. Najlepszy dla młodych dziewczyn z problemami tłustej buźki.

Dobry

Potrzebowałam czegoś co wyrównałoby koloryt mojej cery nastolatki z trądzikiem i z mamą wybrałyśmy ten puder. Naprawdę dobrze maskował jak na sam puder i na pewno nie pogarszał stanu rzeczy. Wystarczył na długo (ponad rok). Dawał w miarę naturalny efekt, średnio matowił. Z perspektywy czasu wydaje mi się, że dawał płaski mat. Załączony "puszek" do niczego się nie nadaje, o wiele lepiej nakładał się pędzlem, nie robiły się wtedy placki.

Używam tego produktu od: koło 3 lat dawno temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

Nie dla mojej cery.

Muszę przyznać, że nie wiem co mnie podkusiło, żeby go wypróbować... Moja siostra go sobie kupiła (ona ma cerę tłustą, ja raczej suchą), na jej twarzy wyglądał świetnie :) Wyprobowałam go najpierw na dłoni- byl idealny, taki lekki i aksamitny. Nastepnego dnia nałozyłam go na wczesniej wysmarowaną buźkę fluidem- wygladałam jakbym miała 2 twarze; albo jakbym nie miala doświadczenia w makijażu... DRAMAT! :O Mam juz do niego uprzedzenia, juz wiecej nie sprobuje... poza tym uwazam, ze pudry prasowane matujące nie są dla mnie.

Używam tego produktu od: kilka dni temu
Ilość zużytych opakowań: sprobowałam raz i papa