Dora Pharmacia, Maska regenerująco-odżywcza na bazie wyciągu z bambusa (stara wersja)

Maska przeznaczona do włosów suchych, zniszczonych i osłabionych zabiegami fryzjerskimi o dwufazowym działaniu. Przy nakładaniu jej na mokre włosy, jej wysoki współczynnik pH otwiera łuski rozpoczynając proces transportu składników odżywczych w głąb włosa. Podczas spłukiwania letnią lub zimną wodą następuje zamknięcie włosa. Wszystkie składniki docierają aż do cebulki. Już po pierwszym zastosowaniu włosy nabierają sprężystości i połysku. Efekt jest natychmiastowy.
W początkowej fazie kuracji, zależnie od kondycji włosa, można stosować maskę przy każdym myciu włosów, przez około dwa, trzy tygodnie. Później nieco rzadziej, dwa razy w tygodniu. Kiedy wygląd włosów znacznie się poprawi stosować zapobiegawczo raz w tygodniu

Genialna!

Świetna maska. Nie chcę się powtarzać po poprzednich świetnych recenzjach, więc napiszę zwięźle: jakbym dostała nowe włosy. Błyszczące, mocne, zdrowe, żywotne, mięsiste... rewelacja. Na dodatek dobra cena jak na taką rewelację, która dodatkowo jest wydajna.
Dodam, że moje włosy były raczej trudne do wyleczenia, ponieważ mocno je podniszczyłam i przesuszyłam (suszarka, farba, trwała), a teraz są jakby nietknięte :) :)

wyśmielita

Oj cieżko było ją dostać- przeszukałam wiele aptek, a w hurtowniach farmaceutycznych deficyt - podobno sprzedaż tego cuda nie szła dobrze i zrezygnowano z zamówień.
Ja zapłaciłam 39 zł - zastosowałam dopiero raz ale już jestem bardzo zadowolona.
Włosów zniszczonych nie mam - bo ani ich nie układam ani nie farbuje ale moje włsoy są cienkie i jakby troszkę pozbawione blasku.
Odzywka ma wspaniałą, śmietanową konsystencje. Wystarczy odrobina żeby rozprowadzić na włosach. Plus za wydajność:-)
Ładnie pachnie - kolejny plusik i działa. Nawilżyła mi włosy, nie obciązyła ich (a to zdarzało mi się często) i nadała połysku.

wczesniej używałam kosmetyków Kerastase - tez jestem pod ich wrazeniem - ale skoro mozna zapłacić 2 razy mniej za coś równie dobrego to po co przepłacac:-)

to jest dopiero rewelacja

Jestem zachwycona.Teraz, jak ta maska mi się kończy, zaczynam cicho popłakiwać w kątku ;) , bo w moim rejonie nie bardzo można ją kupić, a ja nie wyobrażam już sobie moich włosów bez niej.
Miałam włosy dosyć zniszczone, a po używaniu jej przez półtora miesiąca są super zadbane.Już po pierwszym użyciu były jakieś inne...
Są świetnie nawilżone, wygładzone, miękkie, błyszczące; miejsca, które były wystrzępione są już gładziutkie.Do tego wszystkiego są takie mięsiste i bardziej trzymają się kupy. Mam problem z nadmierną miękkością włosów, tzn.miękkością nie w sensie gładkości w dotyku , ale wiotkością. Ta maska sprawiła że są sprężyste i właśnie mięsiste.Mogę je nawet rozpuścić bez specjalnych dodatkowcyh zabiegów i dobrze wyglądają, a do tej pory było to nie do pomyślenia, bo by smętnie zwisały.
No po prostu bomba , bomba i jeszcze raz bomba.Ja nie wiem co ja bez tej maski i szamponu z tej serii zrobię. :(
Acha- jest super wydajna.

Ta maska to rewelacja.

Ta maseczka naprawdę jest doskonała i z pewnością na długo nie zamienię jej na żadną inną. Przede wszystkim doskonale nawilża włosy, które stają się miękkie i puszyste. Dobrze się rozczesują i nie plączą po umyciu. No i są bardzo mięciutkie i miłe w dotyku. Ta maska jest naprawdę super. Efekty widać już po pierwszym zastosowaniu. Jest lepsza niż jakikolwiek balsam do włosów. Dlatego oceniam ją na 5.
Pozdrawiam Sabrin.

żadna inna

Kupiłam, użyłam wysuszyłam wlosy i....klapa :((Włosy pięknie się błyszczały to prawda,ale wyglądały tak jakby piorun trafił w zagon marchewki :))).Już myślałam że wyrzuciłam prawie 43 zł.w błoto,ale po następnym zastosowaniu odżywki było już znzcznie lepiej .Teraz moje włosy lśnią ze wszystkich sił tak jak w reklamie, wyglądają zdrowo i są takie " mięsiste".Używam tej odżywki drugi tydzień (4 razy)i mam zamiar kupić sobie jeszcze ten fluid na końcówki.Gorąco polecam.

bomba - lepsza od Kerastase

Świetna . Po prostu jestem zdziwiona że jest maska która dorównała firmie KERASTASE !!!!! Ta maska jest cudna . Stosuję ją już od chyba 2 i pół tygodnia i efekt zwala mnie z nóg . Włosy są lśniące , pięknie się rozczesują , i wyglądają jak z reklamy ( są idealnie wygładzone nic się nie pierzy , łuski włosa wręcz idealnie są odbudowane ) . Stosuję tę maskę z fuidem wygładzającym z krzemem z tej samej firmy . Powiem szczerze że nawet Kerastase Vita cement nie dawał takich efektów . A ta cena - 37 złotych za takie pudło . Naprawdę niesamowite , jestem strasznie zadowolona ( ale dopiero po 2 tygodniach stosowania ) . Zdziwiona pozostanę chyba do końca - jak ta maska okazała się lepsza od kosmetyków KERASTASE ??????? :) Naprawdę warto spróbować .