Pantene, Pro-V Intensywna Regeneracja, Odżywka (stara wersja)

Pantene, Pro-V Intensywna Regeneracja, Odżywka (stara wersja)

Odżywka polecana go włosów najbardziej wymagających: suchych, zniszczonych i poddawanych częstym zabiegom stylizacyjnym. W połączeniu z szamponem z tej samej linii chroni włosy przed wysuszeniem, uszkodzeniami i rozdwojonymi końcówkami. Wzbogacona o kompleks Amino Pro-V pomaga uzupełnić składniki, które są kluczowym budulcem struktury włosów. Dzięki temu pozwoli zatrzymać wilgoć wewnątrz włosów, chronić je przed uszkodzeniami i neutralizować utratę wilgoci.
Linia Intensywna Regeneracja pomaga w usuwaniu już istniejących uszkodzeń i zapobiega im na przyszłość, a zawarty w niej specjalny system odżywek sprawia, że włosy odzyskują zdrowie i blask. Włosy stają się mocniejsze i bardziej sprężyste, miękkie i łatwe w układaniu, bez rozdwajających się końcówek.

Świetna

:) narazie mogę dać jej "tylko" 4 * ponieważ kupiłam ją parę dni temu i użyłam zaledwie dwa razy.Ale i tak widzę już efekty!! :D moje włosy są bardziej gładkie, mniej napuszone/naelektryzowane oraz bardziej lśniące.Do tego szampon i mamy świetny zestaw!Naprawdę czuję, że moje włosy się regenerują :)

14.12.2004 stosowałam odżywkę już mnóstwo razy i mogę przyznać iż efekty są wspaniałe:)Włosy lśniące oraz końcówki jakby mniej rozdwojone , a przy tym ten zapach...hmmm..super :)

działa, działa

Mam długie włosy z balejażem blond- jasny, ciemny.
Odżywka ma dość gęstą konzystencję, wystarcza jej niewielka ilość. Krótko trzymałam ją na głowie, łatwo i szybko się spłukuje.
Rzeczywiście ułatwia rozczesywanie włosów. Są gładnkie i błyszczące.
Delikatnie pachnie. Jest wydajna.

*****

Uwielbiam, uwielbiam... :) Zapach piękny... zawsze wracam do tych szamponów i odżywek. Używałam serii: niebieskiej - codzienna pielęgnacja, żółtej - intensywna regeneracja, czerwonej - zimowa ochrona, żółtej - letnia ochrona. Ze wszystkich byłam zadowolona... bardzo zadowolona. Szampony doskonale oczyszczają... odżywki pięknie pielęgnują włosy.
Włosy są miękkie, delikatne, pięknie się układają, mają niesamowity, głęboki kolor i ten zapach po prostu cudowny. Konsystencja szamponu i odżywki kremowa, bardzo dobrze rozprowadzają się, krótki czas użycia. :) Zawsze do nich wracam... gdybym mogła używać ich cały czas - szkoda, że nie można używać tych samych kosmetyków non stop. To są moje kosmetyki wszechczasów... naprawdę nie ma, co już w nich ulepszać. Polecam... gorąco polecam :)

zawiodłam się

Produkt bardzo reklamowany, więc zdecydowałam się spróbować. Jestem z niej niezadowolona. Równocześnie używałam szamponu z tej samej serii. Odżywka nie szkodzi, ale też nie pomaga. Włosy mam wysuszone po farbowaniu i otrzebuje dobrej regenracji i ten produkt nie spełniał tego wymagania. Włosy elektryzowały się, źle rozczesywały, tak jakbym nie użyła żadnej odżywki. 2 gwiazdki dalam za to, ze nie obciaza wlosow, i cakiem przyjemnie pachnie.

jest przyzwoita:)

To wspaniała odżywka dla tych, którzy nie mają bardzo znisczonych włosów i używają odżywek po każdym myciu. Ja nakładam tą odżywkę na same końce i jestem zadowolona z jej dziłania, dobrze nawilża i wygładza włoski. Za tą cenę (kupiłam za niecałe 10 zł) nie spodziewałam się czegoś lepszego:)
myslę, że wartą ją mieć.

bardzo fajna

Użyłam tej odżywki dopiero dwa razy a już zauważyłam pewną różnicę. Włosy stały się bardziej miękkie i gładkie. Używam jej razem z szamponem z tej samej serii. Kupiłam tą odżywkę przypadkiem, bo wcześniej używałam odżywek bez spłukiwania. Uważałam, że taka ze spłukiwaniem zabiera więcej czasu. Lecz teraz stwierdzam, że ta jest o wiele lepsza:)Więcej czasu, ale jaki efekt:) Polecam!

Działa!

Bardzo podoba mi się efekt jak się ją wsmarowuje w mokre włoski - stają się takie śliskie i miękkie. A potem - błyszczą bardzo intensywnie, są nawilżone i pięknie się układają. Nie sądzę by taka odżywka - balsam była w stanie zregenerować naprawdę zniszczone włosy, ale w celach profilaktycznych, do codziennego stosowania jest świetna, jedna z najlepszych jakie używałam. W duecie z szamponem 5*. Warto spróbować.

bardzo świetna :)

To jedna z najlepszych odżywek, jakie miałam do tej pory. Bardzo odpowiada mi jej zapach, włosy są po niej gładkie, miłe w dotyku, rewelacyjnie się układają, błyszczą. Regeneruje nawet zniszczone, przesuszone końcówki ! Kosztuje naprawdę niewiele, więc warto wypróbować.

Fantastyczna!

Uzywam razem z szamponem, tak jak zaleca producent i musze przyznac ze ma racje;) włosy są śliiiiczne, dobrze się układają, są miekkie, błyszczące----> to chyba najlepsza seria jaką miałam, przynajmniej jak do tej pory...:) Polecam gorąco:)
Chyba ostatecznie przekonałam sie do Pantene, do tej pory róznie z tym bywało:D

niezła :)

- odżywka ma przyjemny zapach, długo utrzymujący się we włosach- efekt: włosy miękkie, jedwabiste, nawilżone i ładnie błyszcząceMały minus: zauważyłam, że po jakimś czasie lekko się elektryzują przy czesaniuPodsumowując, gorąco polecam :)Ilość zużytych opakowań: jedno, ale kiedyś na pewno do niej wrócę.