Garnier, Podstawa Pielęgnacji, Tonik dynamizujący do cery normalnej i mieszanej (stara wersja)

Idealny kosmetyk do codziennej pielęgnacji, który rozjaśnia cerę oraz sprawia, że jest ona świeża i promienieje zdrowiem. Wzbogacony w żywą wodę z owoców, tonik usuwa ostatnie ślady zanieczyszczeń oraz martwe komórki z powierzchni skóry, przez co zapewnia skuteczniejsze działanie kremu nawilżającego. Skóra jest świeża i oczyszczona. Testowany dermatologicznie.

przyjemny

Bardzo przyjemny, delikatny tonik. Co prawda nie zabardzo chce mi się wierzyż, że jest z "żywą wodą owoców", ale jest bardzo lekki(?) i przyjemnie się nim zmywa twarz. "Daje uczucie czystości i świeżości" ;)
Czy wydajny tego nie wiem, bo używam go kilka razy dziennie i już mi się kończy.

mój ulubiony

to naprawdę świetny tonik, używam go zawsze zrażona jakimś eksperymentem. Delikatny, nie podrażnia, dobrze odświeża, lekko matuje, bardzo wydajny, ładnie pachnie, trochę syntetycznie, ale da się polubić :)

bardzo przyjemny :)

Bardzo przyjemny tonik!:) Nie wysusza i nie klei, moja cera nie woła od razu o krem. Pięknie pachnie i nie podrażnia nawet przy zmywaniu oczu!
Jedynie to do opakowania mam zastrzeżenia. Nieporęcznie się go aplikuje na wacik bowiem za dużo się wylewa:(
Za to odejmuję 1 gwiazdkę.

pachnący i odświeżający

Bardzo lubię takie odświeżające toniki:) tym bardziej że cerę mam mieszaną, ze skłonnością do podrażnien...
Po nim skóra jest naprawde czysta i gładka:)
Poza tym pięknie pachnie a przy tym nie uczula...
No i cena nie powalająca :)

jestem na tak

duzy,srednio wydajny tonik o sliczym zapachu owocow,dobrze oczyszcza,odswieza i rozjasnia skore.
dziala u mnie w 100%,bo nie podraznia,nie zostawia lepkiego uczucia.do tego bardzo dobrze zmywa wszelkie zanieczyszczenia,mozna zmywac makijaz oczu,lekko napina skore.nie wysusza.
do tego calkiem niedrogi(ok 12zl)
te wszystkie zalety czynia go naprawde godnym polecenia tonikiem

moj ulubiony

Skora po nim nie lepi sie,jest mieciutka i gladka.Przyjemnie pachnie,jest wydajny.Opakowanie wygodne,latwo sie otwiera,trzeba tylko uwazac,zeby za duzo nie wylac.Na pewno do niego wroce.Ilość zużytych opakowań: 1

Kolega różyczek

Plusy:-fajna butelka z łatwym zamykaniem i otwieraniem;-ładny kolor;-miły zapach;-dobrze oczyszcza;-nie lepi się;-buzia jest napięta i gładka;-odświeża.Minusy:-nie nawilża, buzia domaga się kremu nawilżającego;-nie koi, nie łagodzi jak ten z różyczkami;-buzia jest zaróżowiona, ale z tendencją do zaczerwienień;-nie rozjaśnia, jak obiecuje producent;-jest szorstko-tępy, nie ślizga się przyjemnie po buzi (zwłaszca suchych policzkach), nie zmiękcza płatka kosmetycznego.Tonik poprawny, ale nie zachwyca. Podoba mi się tylko jego zapach, taki świeży, owocowy, trochę jakby zielone jabłko.W porównaniu do różyczek wypada słabo!

fajny

bardzo lubię jego zapach, taki świeży, często do niego wracam. Ładnie usuwa resztki makijażu, buźka jest gładka, oczyszczona. Bardzo dobry tonik za przystępną cenę.

delikatny a skuteczny

Ładnie, świeżo pachnie. Dobrze usuwa resztki mleczka, odświeża, nawilża. Twarz się po nim nie lepi, jest czysta, odświeżona, gładka, wręcz promienieje blaskiem. Wydajny.