Lumene, Face Make-up Base (Baza pod makijaż)

Lumene, Face Make-up Base (Baza pod makijaż)

Wygładza cerę nadając jej transparentny i matowy wygląd. Zapewnia super trwały efekt makijażu dla każdego rodzaju skóry.
Nałóż cienką warstewkę na wcześniej położony krem nawilżający lub bezpośrednio na twarz, a następnie po dokładnym wchłonięciu się bazy zastosuj podkład i puder.

R-E-W-E-L-A-C-J-A

Kochane wizażanki! to tylko dzięki Wam wyszłam z ciemności i widzę ŚWIATŁO!!
Poraz pierwszy użyłam bazy pod podkład, i przekonałam się że bez tego to ja już makijażu nie zrobie.. o nie! :D
Nie mam porównania z innymi bazami ale dla mnie ten jest doskonały! Buzia jest taka gładziuchna, podkład ślicznie sie rozprowadza i wygląda naprawdę niewiarygodnie naturalnie:) nie ma smug - wydaje mi że na tej bazie to każdy nawet toporny podkład pójdzie jak po maśle ;)

że też tak późno poczytałam o bazie na stronach wizażu:)

bardzo dobry

szczerze to pierwszy raz uzywam bazy ale uwazam to za odkrycie roku!dzieki konsystencji i wlasciwosciom(swietnie matuje i powoduje ze makijaz trzyma sie dluzej,skora jest doskonale gladka)jestem pewna ze jeszcze zuzyje nie jedno opakowanie.polecam!!!plus za to ze jest wydajny

jest w porządku

Szczerze powiedziawszy jest to moja pierwsza baza, więc nie mam doświadczenia. :) Ale bardzo mi odpowiada, chociaz mogłaby byc matująca. tzn. po nałożeniu kosmetyku na twarz skóra jest gładziutka, aksamitna i nie świeci się, ale baza nie absorbuje sebum, które wydziela sie w miare upływu czasu i przy mojej tłustej cerze puder i tak się nie trzyma długo, chociaz powienien, bo po to w końcu bazę wymyslono, no nie? Aby zwiększyć trwałość podkładu. Ale ogólnie nie jest źle. Polecam!

Świetny produkt

Baza jest po prostu świetna i godna polecenia.Bardzo niewielka ilość wystarczy by wygładzić całą buzię,a podkład rozprowadza się na niej idealnie.Ja mam bardzo suchą skórę na nosie,ale nawet po kilku godzinach nie było tego widać (cudo!).Poza tym mój mężczyzna powiedział,ze wyglądam jakoś ładniej :) Polecam gorąco!

super

Jest to moja pierwsza baza. Uważam, że spełnia obietnice procudenta. Nałożona na krem powoduje że twarz robi się super gładka i matowa i wcale nie czuć dodatkowej warstwy kosmetyku na twarzy (a tego się obawiałam).Podkład trzyma się cały dzień w nie zmienionym stanie.Na pewno będą następne.

Dobry produkt

Baza ma postać płynnego, przeźroczystego żelu. Natychmiast wtapia się w skórę, w widoczny sposób ją wygładzając , korygując niedoskonałości i maskując rozszerzone pory.Podkład rozprowadza się bezproblemowo, a położony na bazę wygląda dużo lepiej i jest o wiele bardziej trwały. Buzia praktycznie cały czas wyglada nieskazitelnie.