Guerlain, Issima, Midnight Secret

Guerlain, Issima, Midnight Secret

Midnight Secret to kosmetyk zwany również remedium na krótkie noce. Należy stosować go jako kilkudniową kurację w sytuacjach "awaryjnych", wtedy, kiedy skóra jest niedotleniona, poszarzała, wygląda na zmęczoną. Midnight Secret ożywia cerę po nieprzespanych nocach, dotlenia skórę i intensywnie ją regeneruje.

Kosmetyk zawdzięcza swoje działanie wyjątkowemu związkowi składników pod nazwą Or Bleu. W jego skład wchodzi wyciąg z alg morskich i czyste złoto (!).

Cena: 360 zł/ 30 ml

Moze być

Obniże ocenę tego produktu. Na mnie nie zrobił on spektakularnego wrażenia. Nie dokonał żadnych cudów. Miałam po nim dziwnie podkrążone oczy (!)
Mam już swój ideał, ten zakup był jedynie zupełnie nietrafiony.

cudotwórczy kosmetyk

To jeden z nielicznych kosmetyków, który w sposób zdecydowany i widoczny poprawił stan i kondycję mojej cery. Rewelacyjnie odżywił, nawilżył i dodał niesamowitego blasku. Nareszcie rano mogę spokojnie, bez zastrzeżeń spojrzeć w lustro. Dodatkowo moja skóra niesamowicie wygładziła się. Mam jedno zastrzeżenie, niestety nie lubię zapachu różanego, ale wybaczyłam to Midnight Secret, bo jego działanie jest niesamowite. Niestety cena wysoka, ale adekwatna do jakości. Stosuję go co drugą noc, łącznie z collagenem, który wtedy traktuję jako serum. Na razie kończe pokaźne próbki i zaraz potem biegnę po pełnowymiarowy produkt. POLECAM !!!

cudeńko

Ten kremik rzeczywiście stawia skórę "na nogi", szczególnie widać to kiedy cera jest zmęczona, (taka jakaś pognieciona zapadnięta i zszarzała).Mnie np. pomógł po chorobie i sesjach egzaminacyjnych. Już po jednokrotnym użyciu cudnie nawilża, wygładza, cera zyskuje ładny koloryt -ja mam odczucie, że jest wypoczęta i wypielęgnowana jakby po wizycie pielęgnacyjnej u kosmetyczki (no w każdym na pewno blisko jej do tego;)) Nie sądzę, żeby go można było stosować jako codzienną pielęgnację, ale na awaryjne sytuacje jest świetny.

Ukochany krem

A ja używam ten kosmetyk juz od dawna i stał się on dla mnie już absolutnie niezbędny. Działa bardzo silnie więc nie nalezy go uzywać co noc, dlatego aplikuję go dwa trzy razy w tygodniu. Mino dość intensywnego różanego zapachu nigdy mnie nei uczulił. Ma bardzo przyjemną konsystencję - jest bardzo treściwy, co jest dla mnie zaletą gdyż po całym dniu mam mocno ściągniętą skórę i nie znoszę idealnie wchłaniających się kremów na noc. Ten doskonale nawilża, intensywnie dotlenia buzię, poprawia jej koloryt i napięcie. Naprawdę jest cudotwórczy... Mimo krótkiego snu możemy sie obudzić z jasną promienną zrelaksowaną cerą. Ja jestem od niego uzależniona, choć cena bardzo wysoka jest to naprawdę niesamowicie wydajny preparat. Polecam wszystkim aktywnym zapracowanym kobietom, które notorycznie niedosypiają.

niesamowity kosmetyk

Cena Midnight Secret jest niebagatelna, ale otrzymujemy za nią wyjatkowo efektywny kosmetyk. Krem widocznie ożywia cerę dodaje jej blasku i świezości, niweluje oznaki zmęczenia. To jedno z moich ostatnich odkryć, polecam!