Dove, Supreme Silk, Daily Peeling Shower (Jedwabisty peeling pod prysznic)

Dove, Supreme Silk, Daily Peeling Shower (Jedwabisty peeling pod prysznic)

Zawiera czysty jedwab połączony z substancjami nawilżającymi Dove oraz specjalne mikroperełki. Delikatnie oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka, każdego dnia wydobywajac jej naturalną miękkość i jedwabistą gładkość. Pobudza naturalny metabolizm skóry, poprawia jej koloryt, ukazując naturalnie piękny, jedwabisty blask.

mmmmiły :)

Cos bardzo dobrego stało się z zapachem kosmetyków dove od czasu wprowadzenia serii z jedwabiem - przedtem mnie odrzucał, teraz za nim przepadam. Podobnie jest z pelingiem - ma kremową, gęsta konsystencję, dobrze się rozprowadza, nie ścieka, nie ślizga sie po skórze, ładnie pachnie, troszkę sie pieni. To taki krem pod prysznic z peelingiem właściwie, wydaje mi się wystarczająco delikatny, by móc go stosować codzień - oczywiście jeśli ma się na to ochotę. Skóra po uzyciu jest gładka i miękka. Jedynym minusem są dla mnie drobinki - wolę jakieś kapsułki pekające lub cukier, coś naturalnego, a tu mam do czynienia ze zwykłymi plastikowymi kuleczkami. Ale to drobiazg, ogólnie peeling oceniam bardzo dobrze.