Nivea, Visage Young, Scrub Away! (Peeling do twarzy)

Nivea, Visage Young, Scrub Away! (Peeling do twarzy)

Peeling NIVEA VISAGE YOUNG zapewnia dodatkowe, głębokie i skuteczne oczyszczanie skóry jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji. Beztłuszczowa, odświeżająca, wzbogacona czystymi morskimi minerałami formuła, dzięki idealnie okrągłym kuleczkom głęboko oczyszcza pory skóry usuwając martwe komórki i zanieczyszczenia.
Produkt nie zatyka porów skóry i nie powoduje powstawania zaskórników.
Twoja skóra jest idealnie czysta, wygląda świeżo i promiennie.
Peeling NIVEA VISAGE YOUNG jest uzupełnieniem codziennej pielęgnacji. Używaj raz lub dwa razy w tygodniu.
PRODUKT PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE.

Skład: Aqua, Glycerin, Cyclomethicone, Alcohol Denat., Polyethylene, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Octyldodecanol, Tocopheryl Acetate, Corallina Officinalis, Maris Sal, Dimethicone, Lactose, Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Carbomer, Aluminium Chlorohydrate, Benzophenone-4, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Parfum, CI 77007, CI 77289, CI 42090

Cena: 20 zł / 75 ml

W porządku

Stosuję wraz z resztą serii.

+ silnie działający, wystarczy użyć go raz w tygodniu
+ zapobiega powstawaniu wągrów, krostek itp.
+ bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość

- skóra jest trochę ściągnięta po jego użyciu

Fajny

To był mój pierwszy kosmetyk z nivea visage young i rzeczywiście jest fajny. Nie pieni się bo to jest krem a nie żel. Złuszcza naskórek i sprawia że skóra jest gładka i miła w dotyku

Używam tego produktu od:2 msc
Ilość zużytych opakowań:1\5

Zadowalający

Mogę zgodzić się z poprzedniczką- ma bardzo kremową konsystencję, w której zawarte są zluszczające drobinki. Żeby porządnie oczyścić skórę trzeba użyć jego większej ilości, ale że to peeling i nie można stosować go codziennie, wystarczył mi na ponad rok.
Z jego działania byłam nawet zadowolona. Choć(niestety) nie posuadał właściwości antybakteryjnych przez co nie zapobiegał powstawaniu wyprysków, skóra po jego użyciu była naprawdę gładka, wyglądała świeżo. Za to właśnie mógłby dostać ode mnie 4 gwiazdki, gdyby nie jedna rzecz: tydzień temu postanowiłam go użyć. W opakowaniu został go gdzieś na ok. 2 użycia. Zaczęłam go rozprowadzać po skórze, a tu uderzył we mnie okropny smród- nie ma chyba innego wytłumaczenia jak to, że się zapsuł. Wcześniej bardzo przyjemnie pachniał, tak samo jak cała seria Nivei, a tu nagle takie coś... Nie wiem co było tego przyczyną, ale zanim następnym razem go kupię, dobrze się zastanowię.

Używam tego produktu od:ponad roku

słaby

To ma być peeling a bardzo słabo oczyszcza i złuszcza. Plus za opakowanie i ładny zapach, ale to nie wystarczy. Jest za słaby dla mojej cery. Konsystencję ma bardziej jak krem niż jak peeling. Granulek niewiele, ledwo wyczuwalne. Polecam osobom z delikatniejszą cerą.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

nawet ok:)

Kupilam go bo mam czesto przesuszona skore przez leki przepisywane przez dermatologa..
fajny..ladnie pachnie ,wygladza skore:) fajnie w uzyciu:) jednak mi niezabardzo pomogl..wygladzil mi cere..jednak nie pomogl zwalczyc zluszczajacy sie naskorek..dla mojej skorki za slaby..myslalam ze po uzyciu wiekszej ilosci pomoze jednak nic nie dalo za slabo sciera...mi wystarczylo go na jakis miesiac:)
Jednak polecam dla tych ,ktore nie maja wielkich problemow z wypryskami i b.zluszczajacym sie naskurkiem..bo za slaby..ale bardzo przyjemny i delikatny:))

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Ok

Kupilam na promocji za 10 zl i jest nawet dobry:) nie podraznia, nie wysusza, ma bardzo miły zapach, fajną kremową konsystencje, drobinek jest sporo ale jak u mnie nie za bardzo scieraja:( szukam lepszego ale jak nie znajde wroce do tego:)

Używam tego produktu od:miesiaca

Spełnia swoje zadanie

Używam go razem z innymi kosmetykami z serii, raz lub dwa razy w tygodniu.

Peeling, a właściwie scrub doskonale spełnia swoje zadanie. Głęboko oczyszcza skórę nie podrażniając jej przy tym. Jest bardzo gęsty, dzięki czemu jest wydajny, jak w przypadku innych kosmetyków z serii wystarczy niewielka ilość kosmetyku.
Najlepiej nałożyć troszkę, wmasować, a potem nałożyć znów troszkę i powtórzyć.
Dobrze się rozprowadza, jest trochę suchy, więc masując nim twarz warto zwilżać palce kikoma kroplami wody.
Usuwa martwe komórki i zanieczyszczenia. Niweluje też zaskórniki.

Jego wada jest to, że wywołuje uczucie ściągnięcia skóry, dlatego dobrze jest stosować go wraz z tonikiem z tej samej serii.

Używam tego produktu od: ok. 4 msc

Wystarczajacy...

KONSYSTENCJA: jest troche za rzadka dlatego trzeba go duzo nalozyc aby dobrze zluszczyc martwy naskorek.
ZAPACH: jest bardzo przyjemny,bardzo dobrze mi sie kojarzy:)
OPAKOWANIE:calkiem poręczne.
EFEKT:nie podraznia skory,calkiem dobrze sciera martwy naskorek,jezeli jest stosowany do skory mieszanej lub tlustej trzeba go uzywac czesciej.
WRAZENIA:jego wlasciwosci odpowiadaja mi,nie jest jakis super rewelacyjny ale to jest tylko peeling...nie wymagam od niego wiecej.
WYDAJNOSC:malo wydajny,co jest chyba jego najwieksza wada..

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:1 niecale

ujdzie w tlumie

Bardzo ładnie pachnie, jego konsystencja jest w miare ok, chodź po nałożeniu nie pieni się i ciężko go wmasować.Oczekiwan nie spełnia, jednak w minimalnym stopniu widać złuszczenie naskórka.Raczej nie kupię go już, bo sam zapach nie wystarczy.

Używam tego produktu od:misiac
Ilość zużytych opakowań:1/3

Warto

Delikatny zapach oraz delikatny peeling. NIe wysusza nadto skóry. Nie zawiera alkoholu. Twarz orzeźwiona oraz matowa po użyciu. Delikatna w dotyku. Znaczna poprawa cery po kilku uzyciach: bardziej, delikatna i matowa

fajny:)

Ja go bardzo lubię, znalazłam w nim tylko same plusy:

*dobrze oczyszcza
*nie podrażnia skóry
*jest wydajny
* ładnie pachnie
*wygładza
*dla przetłuszczającej się cery jest w sam raz :)

Polecam!!!

Dobry

Dobry peeling. Nie mój faworyt, ale sprawdził się na mnie. Dobrze oczyszcza i wygładza. Ma małe deliktane granulki dzięki którym skórka staje sie aksamitna, ale równocześnie jest na tyle delikatny że nie podrażnia. Dla młodej cery idealny.

Używam tego produktu od: teraz nie używam akurat;)