Rimmel, Sun Shimmer Natural Bronzer (Puder brązujący w kamieniu)

Rimmel, Sun Shimmer Natural Bronzer (Puder brązujący w kamieniu)

Sun Shimer to wspaniały brązujący puder w kamieniu, nadający buzi naturalnego słonecznego blasku. Zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 8.

Naprawdę naturalny

Jestem z tego zakupu bardzo zadowolona :) Ten puder kupiłam specjalnie na sylwestra żeby twarzyczka wyglądała na opaloną i spisał się znakomicie. Buźkę wyglądała ślicznie. Chociaż trzeba uważać przy nakładaniu bo można zrobić z siebie mulatkę ;) Teraz używam go jako różu do policzków i również miło się spisuje, chociaż trzeba uważać bo nie zawsze udaje się maznąć tam gdzie by się chciało ;) Ogromny plus za cenę tylko 24 złote! I jedno ostrzeżenie! Jest to mój pierwszy puder, który brudzi ubrania! Straszliwie ubrudził mi kurtkę. Łatwo sprać, ale i tak minus za takie niespodziewane numery ;)

Całkiem niezły

Choć nie bez wad. Niestety ciężko mi było go nałożyć, aby nie pozostawiał smug.Stosowałam go głównie zamiast różu, a wieczorami nakładałam na całą twarz, dopiero wtedy nie było widać plam. Niestety upadł mi i rozdrobnił się w drobny pyłek i nie nadaje się już do użytku. Ciężko go nałożyć teraz czymkolwiek, ewentualnie jak mam więcej czasu to idzie na policzki.Trzeba przyznać, że dość dobrze trzyma się na twarzy:)

Rewelacja Rimmel'a(?) !

Jest na prawdę swietny. Nadaje skórze sliczny kolor, a najwazniejsze ze naturalny (022)! Zazwyczaj w tego typu kosmetykach brazujących jest zbyt duzo drobinek rozswietlających, dlatego nie nadają sie na dzien, a ten... REWELACJA ! I na wieczór i na dzien. Kusi ceną, przy tak duzej ilosci - 14 g. Jestem bardzo zadowolona, przy czym zaskoczona ze Rimmel był w stanie wyprodukowac tak swietny produkt.

Dobry

Używam odcienia 022 i na mojej jasnej karnacji spisuje się bardzo dobrze. Kolor jest naturalny ( nie pomarańczowy) , puder nie robi plam. Można ładnie wymodelować twarz; zazwyczaj nakładam na policzki zamiast różu.

Wysusza

To jest mój pierwszy puder brązujący, w ogóle raczej nie używam pudrów w kamieniu ani sypkich. Ale jako kosmetyk, który ma symulować opaleniznę jest rewelacyjny bo doskonale udaje promienie słoneczne. Wielu moich znajomych pytało mnie czy byłam może na solarium ostatnio, gdyż jestem ładnie opalona. Puder ma świetliste drobinki, których jest nie za duzo, dlatego nie widać, że masz na twarzy tonę kosmetyków kryjących i opalizujących.
Faktem jest, że ten puder dobrze wygląda na gołej cerze bez makijażu, ponieważ sprawia, że cera bardzo ładnie i delikatnie wygląda, do tego ma lekki brązowy odcień.
Niestety produkt ten ma jedną wadę..wysusza cerę, a przynajmniej moją.Ale może to dlatego, że uzywałam go w zimie.

bardzo dobry

uzywam go od miesiaca i musze stwierdzic ze bardzo mi pasuje...nadaje twarzy kolor zdrowej opalenizny, ma malutkie drobinki ktorych zabardzo nie widac. Najlepszy na lato.

Bardzo go lubię.

Mam jasną karnację i kolor numer 022 - sun bronze. Próbowałam wielu pudrów i ten jest najlepszy. Doskonale usuwa zmęczenie z twarzy, nadając jej delikatny, zdrowy kolor lekkiego brązu. Ma niewielkie drobinki rozświetlające i jest ich mało, co mi osobiście bardzo odpowiada. Nadaje piękny kolor zarówno na makijaż jak i bezpośrednio na skórę. Jest bardzo wydajny, ładnie pachnie. Dla jasnych karnacji idealny. Może trochę za szybko znika z twarzy, ale u mnie makijaż się słabo trzyma, więc moja ocena tego jest na pewno przesadzona. Gorąco polecam!

całkiem niezły

To jedyny puder brązujący jakiego używałam, więc nie mam porównania. Nie mam mu nic do zarzucenia, brązuje tak jak powinien, szkoda, że drobinki są mało widoczne. Mam kolor 022 sun bronze, taki naturalny (niepomarańczowy), ale widziałam drugi kolor i tamten jest wyjątkowo nienaturalny,więc pewnie dlatego taka rozbieżność ocen. Zauważyłam, że najlepiej się przezentuje na nagiej twarzy (bez podkładu). Niczym mnie nie zachwycił, ale także nie zawiódł - jest trwały i wyjątkowo wydajny - używam go prawie codziennie i prawie nic nie ubywa (może dlatego, że jest dosyć twardy). Gdybym oceniała wcześniej, pewnie dałabym mu **** , ale najzwyczajniej mi się już znudził ;)

Dodaję mu gwiazdkę, bo w porównaniu z dwa razy droższym puder MF wypadł korzystnie - na tyle korzystnie, że kupię następne, 3 już opakowanie :)

Swietny na lato

to moj nieodlaczny kosmetyk w lecie, wystarczy niewiele by nadac cerze ladnego promiennego wygladu i swiezosci. Dobrze sie rozprowadza, jest dosc trwaly a delikatne drobinki rozswietlaja cere.

nie!!

ble...nie podoba mi się...na twarzy robi sie pomarańczowy, po nałozeniu na twarz skóra robi sie koloru marchewkowego/a wcale nie brązuje/ jest matowy,zamiast rozświetlać. nie polecam!!