Barwa, Barwy Harmonii, Mydło różane `Rose`

Barwa, Barwy Harmonii, Mydło różane `Rose`

Baza mydła została pozyskana z oleju palmowego, co zapewnia delikatność w pielęgnacji skóry. Główny składnik mydła, ekstrakt z dzikiej róży działa antyseptycznie i tonizująco, Masło shea gwarantuje nawilżenie i ochronę przed wysuszeniem. Zawarta w mydle witamina E od lat znana zapewni ochronę przed starzeniem. Mydło zostało przebadane dermatologicznie. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Produkt nie był testowany na zwierzętach.

mydła
nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w kostce
normalna, sucha, wrażliwa

Aromatyzowane szare mydło.

Kostka o właściwościach szarego mydła i zapachu mydła kosmetycznego.
Chyba wszyscy wiemy jak dobre właściwości lecznicze, pielęgnacyjne i oczyszczające ma szare mydło.
Brakuje mu tylko pięknego różanego, naturalnego zapachu. I oto jest.
Mydło jest duże i ciężkie. Bardzo wydajne. Jednej kostki używałam miesiącami. Oczywiście z miedzy czasie korzystałam z innych myjadeł, ale po Rose sięgałam bardzo często i stosowałam je do wszystkiego. Do rąk, do ciała, a głównie pleców- kiedy miałam problemy z wypryskami, do twarzy, do zapierania. Kostka sprawdziła się zawsze i wszędzie. Jest trochę nie wygodna w użyciu, ale w trakcie używania, jej kształt zmienia się na owalny.
Jest naprawdę fajna.

Świetne mydełko o pięknym zapachu

Zalety:
- duża kostka, wystarcza na długi czas stosowania
- ma piękny zapach różany
- odżywia skórę
- wygładza ją
- nie powoduje efektu przesuszania

Wady:
- kostka w formie prostopadłościanu jest trochę kłopotliwa w stosowaniu jeśli chodzi o mycie rąk wolałabym kształt owalny
- pozostawia duży osad na umywalce

swietne!

super mydelko, piekny zapach, nie wysusza skory wrecz ja odzywia!

jestem zakochana w tym produkcie od lat :-)

polecam osobom o suchej i delikatnej skorze jak moja.

super

Delikatne - sprawdza się przy wrażliwej skórze. Ładnie pachnie! Skóra po użyciu jest gładka i nawilżona. Ładne opakowanie i dobra cena. Plus za to, że nie zawierają parabenów, konserwantów, silikonów, barwników i składników pochodzenia zwierzęcego.

Duża gramatura + piękny zapach + nawilżenie

Miałam wersję różaną i oliwkową tego mydełka. Obydwa ładnie pachną, ale mnie zdecydowanie bardziej przypadł do gustu oliwkowy zapach. Produkt dobrze nawilża skórę, nie podrażnia i nie powoduje uczuleń. Duży plus za intensywny zapach. Bywa, że kupuję to mydełko tylko po to, żeby przekroić je na dwie równe części i włożyć do szafy, wtedy ubrania ładnie, świeżo pachną.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Ulubieniec

Myję ciało tylko mydłami i mogę używać tylko dwóch: Aleppo i tego.

Kocham róże i preferuję polskie produkty. To mydło ma słuszny rozmiar, pachnie bosko, dokładnie myje. Na kilka miesięcy kostka za 8,5 to czysty zysk.

Skóra po nim nie jest wysuszona. Łazienka pięknie pachnie, kostka ozdabia wnętrze.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Dobre mydło, tylko trochę za duże

Wielka (200 g) kostka mydła, trochę ciężko się jej używa :P. Ma fajny zapach, mydlano-różany, choć trochę mi się znudził w czasie używania. Często zmieniam zapachy produktów myjących, a ta duża kostka jest wydajna :).

Nie rozmięka, nie maże się ani nic takiego. Przyjemnie i delikatnie obchodziło się ze skórą. Dobrze myło i nie robiło nic złego :).

Używam tego produktu od: czerwca

nie do końca rozumiem ten fenomen

Kupiłam w Społem za 8 zł. Używałam tylko do rąk.

Mydło wyróżnia się zapachem, piękny, intensywny, prawdziwie różany.

Od kilku lat używam mydeł Alterry, które są świetne, nie wysuszają a w promocji kosztują 1,50 zł i nie widzę by produkt Barwy czymś się od nich różnił w działaniu. A ceną różni się bardzo.
Jeśli ktoś wcześniej używał mydeł Nivea, Luksja itp. to faktycznie może być zachwycony produktem Barwy, który nie wysusza i nie ściąga skóry.

Wydajność większa niż w przypadku innych mydeł ale to zasługa tego, że to mydło ma po prostu większą gramaturę (200 g zamiast standardowych 100 g) a nie lepszych właściwości myjących.

Mydło dobrze się pieni, dobrze myje (ale odkrycie ;) przecież taka jego rola). Nie rozmydla się w mydelniczce, w takim samym stanie trwa do końca używania.

Wadą produktu jest jego wielkość i kształt, nie ma zaokrąglonych krawędzi. Na początku trudno je używać.

Do tego mydła raczej nie wrócę. Nie lubię wydawać dużo na produkty do mycia, które tylko przez parę sekund mają kontakt ze skórą i zaraz znikną w kanalizacji. Moimi ulubieńcami pozostają mydła Alterry.

Używam tego produktu od: używałam około dwóch tygodni

Przyzwoite mydełko :)

Mydło bardzie przyjemnie pachnie. Dobrze oczyszcza skórę i co najważniejsze - nie podrażnia jej, ani nie wysusza (tak jak większość mydeł w kostce). Pomimo dość wysokiej ceny, warto je nabyć. Jest wydajne - starcza na prawdę na długi czas! Podoba mi się bardzo opakowanie tego produktu. Klasyczne i eleganckie. Produkt polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne

Cudowny zapach

Duża kostka w cenie około 8 zł może wydawać się droga ale mydło jest bardzo wydajne.
Na początku jest nieco nieporęczne ale ja pocieram nim myjkę i dopiero wtedy myję skórę.
Zapach jest bardzo ładny taki naturalny różany, niestety nie utrzymuje się długo na skórze.
Produkt dobrze myje, nie podrażnia i nie wysusza skóry.
Jedyny minus to jak w przypadku mydeł tępa skóra po umyciu ale nie jest ona ściągnięta.

Używam tego produktu od: zużyta jedna kostka
Ilość zużytych opakowań: jedna kostka

Mydło jak mydło :)

+ ładny, ekologiczny kartonik
+ mydło jest duże, 2x większe od standardowych kostek
+ przyjemny, różany zapach, nie jest sztuczny
+ dość dobrze się pieni
+ bardzo wydajne
+ dobrze myje ;)

+/- charakterystyczne uczucie "tępej" skóry podczas spłukiwania, co jest raczej normalne dla mydeł w kostce
+/- ze względu na prostokątny kształt na początku kiepsko leży w dłoni, później się wyrabia i jest lepiej
+/- zapach nie utrzymuje się długo
+/- nie wysusza ani nie nawilża skóry

- brak

Mydło jak mydło, dobrze myje i nie szkodzi skórze :) Nie zauważyłam szczególnych walorów pielęgnacyjnych, dlatego nie wiem, czy sięgnęłabym po nie ponownie. Ale ogólnie jest w porządku, więc jeżeli lubicie różane zapachy, to polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 kostka 200g

GENIALNIE ZMIĘKCZA SKÓRĘ

Nigdy nie przepadałam za mydłami w kostce, ponieważ skóra po nich pozostaje szorstka. W tym mydle również tak jest, ale to chyba norma jeśli nie ma w nich żadnych "sztuczności". Jednak połączenie tego mydła razem z balsamem jest genialne. Skóra jest mięciutka i delikatna. Myję tym mydłem również twarz razem z kremem tworzą idealny duet. Moja skóra dawno nie była w tak dobrej kondycji. Tak jak pisałam myję nim również buzię, bardzo dobrze oczyszcza ją z resztek makijażu.