La Roche-Posay, Unifiance, Podkład optycznie wygładzający do cery tłustej i mieszanej (stara wersja)

Rozświetla skórę i wygładza niedoskonałości. Wchodzące w skład mikrocząsteczki niwelują cienie, które w efekcie stają się niewidoczne. Skóra wydaje się gładsza, bardziej jednolita i świetlista. Podkład pokrywa skórę cienką warstwą. Kosmetyk dostępny jest w formie fluidu, to emulsja typu woda w oleju.

mnie nie zachwycił

Muszę przyznać że choć ten podkład ma lżejszą konsystencję niż jego poprzednik to jednak nie zachwycił mnie za bardzo.Chociaż jest to podkład przeznaczony jak pisze producent do cery tłustej to jednak nie matuje i szybko sie sciera,ponadto nie radzi sobie z minimalnym choćby pokryciem niedoskonałości cery.Jego zaletą jest dobra konsystencja i lepsze kolory.

Bez zachwytów

Nie zachwycił mnie jakos szczególnie, owszem dość dobry, ładnie sie rozprowadza, dość dobrze kryje, a efektu tapety nie ma, jest delikatny, na pewno dobry na chłodne dni. Ale dla mnie efekt kryjący jest już za mocny, nie jestem tym zachwycona, poza tym kolor - najjaśniejszy 21 na mojej cerze nie wyglada jakoś zdrowo, nie wiem dlaczego! Pozostałe kolory są juz za ciemne, a ta 21 jakoś nie wspołgra z kolorytem mojej cery. Od jakiegoś czasu nakładam go tylko na brodę która wymaga wiekszego krycia. Ma tez jedną zasadniczą wadę - mimo zachęcającego opisu niespecjalnie nadaje się dla osób o przetłuszczającej skórze. Wydawało mi się ze moja buzia coraz bardziej się przesusza, ale po tym podkładzie świecę się nieumiarkowanie niczym latarnia morska, i to bardzo szybko niestety.

Używam tego kosmetyku już bardzo długo. Mam problemy z cerą ;'( czeste grudki, ślady po trądziku. Podkład ślicznie wygładza, matuje i dobrze "przyjmuje" kremy. Po ok. 8 godzinach wymaga wysuszenia bibułką i delikatnego przypudrowania, gdyż zaczyna się lekko świecić. Używam nr 11 w zimie i 13 w lecie. Szczerze polecam. Według mnie lepiej się sprawuje od Colorstay Revlona, szczególnie biorąc pod uwagę cerę z problemami. Bardzo wydajny - to kolejny plus.

dla mnie świetny:)

Jestem bardzo zadowolona z tego fluidu.Ma bardzo przyjemną,lekką i nietłustą konsystencję, dobrze się rozprowadza i daje bardzo naturalny efekt.Ukrywa delikatne niedoskonałości cery i twarz wygląda naprawdę świeżo.Szukałam właśnie takiego kosmetyku!Posiadam wersję dla cery tłustej i mieszanej(choć okresie chłodów ma tendencję do przesuszenia), która delikatnie wygładza i minimalnie matuje ale nie wysusza.Można wybierać wśród sześciu odcieni od porcelanowego,bardzo jasnego beżu do opalonego brązu. ...