Nivea, Lip Care, CareGloss & Shine, Błyszczyk do ust (różne odcienie)

Nivea, Lip Care, CareGloss & Shine, Błyszczyk do ust (różne odcienie)

Błyszczyk NIVEA CareGloss & Shine nadaje ustom promienny blask i intensywnie je pielęgnuje. Nabłyszczająca i odżywcza formuła zawiera pielęgnujący olejek z orzeszków Macadamia, cenną witaminę E oraz pigmenty rozświetlające. Nadaje ustom piękny blask i podkreśla promienny wygląd. Dzięki naturalnemu woskowi z liści Kandelila sprawia, że usta są gładkie i nie kleją się. Skutecznie pielęgnuje i chroni. Nie zawiera konserwantów, przebadany dermatologicznie.

Odcienie: transparentny, czekoladowy, różowy.

Skład: Polyisobutene, Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Candelila Cera, Silica Dimethyl Silylate, C18-38 Alkyl Hydroxystearoyl Stearate, |Polyglyceryl- Diisostearate, Squalane, Macadamia Ternifolia, Tocopheryl Acetate, Simmondsia Chinensis, Mica, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Glycryl Stearate, Aqua, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Parfum, +/-[CI(77891, 75470, 77491, 77499)]

Cena: 10 zł / 10 ml

to jest to

Baardzo fajny, wygodny w użyciu, tylko w smaku nie za ciekawy ;-).Dobrze nawilża i chroni przed zimnem, no i bardzo ładnie się błyszczy na ustach.Ładnie wychodzi na zdjęciach :-)).Polecam..

Siiuperr

Świetny odżywczy błyszczyk. Nadaje ustom wilgotny połysk i lekko je rozjaśnia. Stają się one takie jędrne i są dobrze nawilżone. Ja kupiłam go włanie za 10 zł hehe. Bardzo mi odpowiada.

bomba!

tak na wstepie,to zazdroszcze tym,co kupili go za 10 zl :) bo ja wydalam 15 zl,ale i tak uwazam ze warto. kupowalam go z mieszanymi uczuciami - myslalam ze pewnie nie bedzie sie ani dobrze blyszczal,ani pielegnowal..ale ku mojemu zdziwieniu,usta wygladaja po nim rewelacyjnie, a skora na nich wreszcie nie jest sucha i sciagnieta!goraco polecam! :D

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...w trakcie 1
Recenzja: ...

świetny :)

super! piękny efekt mokrych ust, usta rozanilone, male rozowo-kremowe drobinki... mowa o tym blyszczyku. chociaz nie chroni to dlugo sie trzyma, nawilza . wygodna aplikacja. ogolnie fajny- za 11 zl warto

bardzo dobry

Wypatrywałam go w drogeriach, bo jestem zwolenniczką bezbarwnych błyszczyków,takich naturalnych, wilgotnych ust. Ten błyszczyk daje właśnie taki efekt. Jest gęsty, ale dobrze i łatwo sie rozprowadza i jest trwały. Bardzo odpowieda mi opakowanie - jest wygodne i hignieniczne, można dozować sobie ilośc, trzeba uważac zeby nie przedobrzyć. No i chroni usteczka, ale ich nie odżywia, wiec uwzywam na zmiane z Nivea Classic i jest ok. Polecam.

Nieprzyjemny

Zupelnie jak klej! :( Nalezy mu sie jedynie uznanie za to, ze ladnie nablyszcza usta, naprawde ciekawie to wyglada, sa delikatne i takie dziewczece :) Ale samo uzytkowanie tego specyfiku przyprawia mnie o ciarki! Brakuje mi tu jakiegos zapachu, smaku (bo ja nie czuje w nim ani jednego ani drugiego). Jest gesty, kleisty, tepy, ciezki, zle sie rozprowadza i uczucie jest takie.. fuuuu... :( Zupelnie jakbym smarowala usta guma arabska :P Wlasciwosci pielegnacyjnych tez nie odczulam, blyszczyk nie nawilaza a na mroz to nie mo co z nim wychodzic. Opakowanie ma za to ladne i poreczne. Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

piękny

Gęsty, dość ładnie, choć chemicznie pachnie. Dobrze się rozprowadza. Pięknie błyszczy, daje efekt mokrych ust z delikatną, opalizującą poświatą, wygląda bardzo kobieco i naturalnie. Świetny sam lub na pomadkę, pięknie podkreśla jej kolor i dodaje tajemniczego, tęczowego blasku. Przynosi ukojenie dla suchych ust, nawilża i odżywia, sprawia, że są miękkie i gładkie.

super!!!

bardzo dobry kosmetyk.prawde mowiac to myslałam ze bedzie o wiele gorszy,ale miło sie rozczarowałam.nałozony na usta daje super blask i jednoczesnie wspaniale nawilża i pielęgnuje.bardzo go lubie i na pewno jeszcze kupie:)

Odżywczy błyszczyk

Kupiłam, bo w drogerii skończyły się Lip Care Classic, od których jestem uzależniona i chyba zmienię uzależnienie :-) To naprawdę fajny kosmetyk, połączenie błyszczyka i odżywki. Nie błyszczy tak intensywnie jak klasyczne błyszczyki i nie odżywia ust tak mocno, jak tradycyjne odżywki, ale jak na produkt "dwa w jednym", swoje zadania spełnia naprawdę dobrze. Usta delikatnie się mienią i czuje się, że są pielęgnowane, jakby jędrniejsze, lepiej nawilżone. Polecam.