Lactacyd, Femina, Płyn ginekologiczny (stara wersja)

Lactacyd, Femina, Płyn ginekologiczny (stara wersja)

Lactacyd Femina Płyn Ginekologiczny jest płynem leczniczym, nie zawierającym mydła, przeznaczonym do pielęgnacji okolic intymnych przy nawracających infekcjach, w razie pojawienia się podrażnienia lub uczucia dyskomfortu. Specjalna formuła zawiera kwas mlekowy, który pomaga przywrócić naturalną równowagę pH i zapewnić ochronę przed infekcjami. Bardzo łagodny. Myje, łagodzi podrażnienia, odświeża, likwiduje swędzenie, pieczenie i daje uczucie komfortu
Produkt posiada odczyn pH 3,5.
Przed użyciem wstrząsnąć, następnie płyn rozcieńczyć wodą w proporcji 1:2.

ratunek

jedna z Wizażanek podejrzewa, że płyn ją wyleczył - ja natomiast to wiem ;) bo musiałam poczekać z leczeniem przez ponad tydzień i kupiłam to cudo - wystarczyły mu 3 dni i wszelakie dolegliwości minęły :)))
podpisuję się pod stwierdzeniem, że jest lekko kłopotliwy w aplikacji przez swoją konsystencję i potrzebę rozcieńczania, ale całkowicie mu to wybaczam.
wart jest każdego wydanego na niego grosza!
"nie wiem" czy się jeszcze spotkamy, bo mam nadzieję, że wersja w emulsji uchroni mnie od babskich choróbsk...

ilość zużytych opakowań: 1

na kłopoty Lactacyd

antybiotyki i "alergia" na nieswoją toaletę zmusiła mnie do sięgnięcia po wersję leczniczą - znakomita, dość szybko koi podrażnienia; utrudnieniem jest tylko wodnista konsystencja, ale można się przyzwyczaić.

Najlepszy dla kobiety !

Kolejny mój faworyt w KWC.Nastosowałam się tych różnych płynów w swoim życiu że hej.Ten jest zdecydowanie najlepszy z racji swojego delikatnego składu, w sam raz dostosowanego to strefy intymnej.Ph najniższe jakie znalazłam wśród produktów ogólnie dostępnych, a które ma niebagatelne znaczenie dla utrzymania prawidłowej flory tej części ciała :) Łagodzi podrażnienia, sprawia że czuję się świeżo i czyściutko. Nie zostawia sztucznego zapachu jak inne płyny perfumowane i na pewno jest to płyn obowiązkowy dla wszystkich dziewczyn z problemami wszelkich nawracających infekcji. Nie wyleczy , ale napewno złagodzi dolegliwości a po kuracji zaaplikowanej przez specjalistę pozwoli dojść do równowagi .Butelka dość wydajna choć w użytkowaniu nie najprostsza gdyż produkt jest bardzo płynny i jeszcze trzeba go zmieszać z wodą. Nic to jednak w porównaniu z jego niewątpliwymi zaletami. Polecam. Zdradzam go czasem dla emulsji, ale to już nie to......

Swietny

Najlepsza rzecz jaka do tej pory stosowalam. Pomaga wyleczyc drobne infekcje, ladnie pachnie, odswieza, pielegnuje. Aplikacja moze sie poczatkowo wydawac problematyczna - ja rozwiazalam to tak: nalewam troche na dlon, a potem wkrapiam wode z kranu :) W porownaniu z innymi prawdziwa perelka, wiec nie ma co tesknic za pompka.
Byc moze przerzuce sie na emulsje, bo nie mam raczej problemow z infekcjami, ale to sie jeszcze zobaczy :)

4,5 *

Kupiłam go przez pomyłke...;) ale jestem nim zachwycona tak jak jego siostrą-emulsją. Na poczatku przeskladzała mi jego wodnista konsystencja ale teraz doszłam do wprawy. Poza tym jest niesamowicie wydajny!!!delikatnie sie pieni a o jego własciwościach napisały juz poprzedniczki-podpisuje sie pod zachwytami:)

KWC

Bardzo go lubię - używam na przemian z emulsją,
łagodzi podrażnienia - faktycznie.
Ma może nie miły ale akceptowalny/świeży zapach (ale nie wydaje mi się żeby to było aż tak ważne w tego typu kosmetykach) odświeża i na prawdę działa ja lek we wszelkiego roszaju podrażnieniach.

bardzo dobry

Zdecydowanie lepszy niz siostra emulsja. Nie pachnie tak intensywnie i nie jest taki drazniacy. Rzeczywiscie lagodzi podraznienia i dosc dobrze pomaga na roznego rodzaju niemile dolegliwosci. Wydajny, dobrze sie pieni. Jedyne co mi w nim naprawde przeszkadzalo to jego wodnista konsystencja i koniecznosc rozcienczania, ale metoda prob i bledow doszlam do wprawy i znalazlam odpowiedni sposob obchodzenia sie z tym produktem. Opakowanie troszke mnie denerwowalo, bo zdarzalo mi sie nie trafic na dlon przez niewielki otwor w butelce. Ale to wszystko jest do wybaczenia i z pewnoscia go jeszcze kupie. Polecam!

od razu pomaga, polecam przy wszelkiego rodzaju podraznieniach, przy swedzeniu lub pieczeniu. ma bardzo mily zapach, nie daje pieciu gwiazdek poniewaz cena jest dosyc wysoka ok 20 zl, z tym ze buteleczka jest bardzo duza a i tak trzeba ja jeszcze rozcienczyc w proporcji 1:2 z woda, takze w sumie wychodzi tego cudenka bardzo duzo:)

najlepszy plyn do higieny intymnej jaki mialam
a na co dzien stosuje produkt z tej samej firmy, z tym ze jest to ta emulsja

Ratunek

Świetny kosmetyk i lek jednocześnie. Używam zawsze przy podrażnieniach wszelkaiej proweniencji i jest zawsze bardzo skuteczny. Bardzo dobrze myje i naprawdę pomaga w stanach zapalnych. Jest to jedyny produkt, który działa w ten sposób. Naprawdę leczy, nie tylko zapobiega. Jedyną jego wadą jest wodnista konsystencja i konieczność rozcieńczania wodą przed aplikacją, ale te niedogodności są drobiazgiem w porównaniu z rezultatami jakie daje.

świetny ale wodnisty

Kupiłam go po problemach, których sie nabawiłam przez cholerny antybiotyk. Płyn jest świetny w działaniu, łagodził dolegliwości, odświeżał, generalnie pomógł mi bardzo. Jedyna wada to ta wodnista, paskudna konsystencja. Bardzo to niewygodne, płyn przelewa sie między rękami i ciężko go zaaplikować. Znacznie lepsza pod tym względem jest jego wersja żelowa, ta na codzień. Poza tym - rewelacja.

wspaniały