Istituto Ganassini, Rilastil Intensive, Deliskin Cream (Krem do skóry z problemami naczynkowymi)

Krem do skóry delikatnej wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, zwiększając ich odporność i elastyczność. Zmniejsza skłonność do powstawania rumienia, zaczerwienień i tak zwanych pajączków. Ogranicza szkodliwe skutki promieniowania UV. Utrzymuje właściwy poziom nawilżenia.

Super!!! najlepszy

Bardzo zadowolona z produktu.
Kupilam go po recenzjach w KWC i bardzo zadowolona z zakupu

Niestety mialam trudnosci ze znalezieniem apteki ktora by sprzedawala.

Sam krem lekko rozjasnia moje policzki oraz naczynka. Oczywiscie ich nie eliminuje w 100%

Zapach rzeczywiscie dosyc dziwny. Wchlania sie dosyc szybko i rewelacyjnie sie nadaje pod moj podklad

Używam tego produktu od:2 tygodni

Okropny!

Ten krem podowuje u mnie wysyp grudek a po dłuższym czasie używania wielkich bolacych bąbli! podchodziałam do niego wielokrotnie i za każdym razem to samo, ma nie przyjemny zapach a skóra sie po nim tłuści i świeci zauważyłam tylko chwilowe ochłodzenie twarzy i jej przybalknięcie pewnie ze względu na zielonkawy kolor kremu.

rewelacyjny!

Krem polecony mi przez znajoma dermatolog. Jako ze jestem alergikiem ostroznie musze wybierac kremy.

Nie znalam tej marki wczesniej ale bardzo ja polubilam dzieki temu produktowi jak rowniez innym kremom do twarzy.

zalety:
- Krem zdecydowanie wydajny
- Do zapachu sie juz przyzwyczailam
- Bardzo dobrze sie nadaje pod podklad bo wyrownuje zaczerwienia

MInus

- jego dystrybucja albo jej brak ale polecam dogadac sie z osiedlowa apteka i bez problemu dla mnie ten produkt sprowadzaja...

Pozdrawiam

Używam tego produktu od: od 6 miesiecy

najlepszy

Mam bardzo problemową cerę. Naczynkową, skłonna do podrażnień, rumienia, tłusta w strefie T, z licznymi wągrami. Wypróbowałam już wiele mazideł do cery naczynkowej i wiem dokładnie, że żaden kosmetyk nie usunie niestety problemu rozszerzonych naczynek:( Rilastil zdecydowałam się kupic czytając opinie na kwc:) i był to strzał w dziesiątke!!
Kosmetyk co prawda, nie działa za dobrze na moja mieszaną cere, gdyż słabo się wchłania i pozostawia tłusty film, ale z tym problemem radze sobie peelingiem enzymatycznym i bibułkami matującymi:) Jego zadaniem jest pielęgnacja cery naczynkowej i z tym radzi sobie doskonale. Cera po posmarowaniu jest bledsza, naczynka uspokojone. Uważam, że to najlepszy z kosmetyków do cery naczynkowej jaki miałam do tej pory, zagościł więc na stałe w mojej kosmetyczce

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

prawie ideał

To najlepszy krem na moje czerwone policzki i nos. Nie zapycha skóry ja nawet mam wrażenie, że leczy zaskórniki. Bardzo fajnie chłodzi rozpalone rumieńce szybko sie wchłania pomimo tego, że jest treściwy. Nie przeszkadza mi jego zapach. Jednak nie daje długotrwałej poprawy, łagodzi plamy czerwieni, ale tylko na jakiś czas i nie zupełnie. Poza tym cena nie jest fajna, a o dostępności już nie wspomne. Mimo wszystko warto spróbować, bo to naprawde fajny produkt i żaden ze znanych mi kremów nie działa lepiej może tylko ja mam zbyt duże oczekiwania i wciąż szukam mojego ideału :-)

Używam tego produktu od:4 miesiące

szukam lepszego

PLUSY:
+RZECZYWIŚCIE NACZYNKA STAJĄ SIĘ MNIEJ WIDOCZNE
+NIE BŁYSZCZY SIĘ NA MOJEJ SUCHEJ TWARZY(większość kremów niestety błyszczała)
+NIE ZAPYCHA
+ NAWILŻA
+SZYBKO SIĘ WCHŁANIA PRAWIE DO MATU

MINUSY:
-nie wybiela moich czerwonych policzków mimo solidnej dawki wsmarowanej w twarz
-CO DO CENY MOGŁABY BYĆ TROCHĘ NIŻSZA
-TRUDNO GO ZNALEŹĆ W APTECE, KUPNO TYLKO PRZEZ NET
-MA ZAPACH NIEZBYT MIŁY PRZY PIERWSZYM UŻYCIU (psie jedzenie)

szukam lepszego
Używam tego produktu od:SIERPNIA 2009

Cudotwórca

Kupiłam zachęcona opiniami na wizażu. Miałam zaczerwienione poliki, nos i trochę czoła. Po miesiącu stosowania skóra jest zdecydowanie jaśniejsza i zdrowsza. Nie zauważyłam żadnych wyprysków.Bardzo dobry krem, pierwszy, po którym jest widoczna poprawa. Szkoda, że w Polsce ma kiepską dystrybucję, bo powinien być w każdej aptece. Nie daję maksa, gdyż zapach ma beznadziejny, ale w myśl zasady"chcesz być piękna, to cierp" pomęczę się. Tyle lat męki z rumieńcami i w końcu poprawa. Lepiej późno, niż wcale.Używam tego produktu od:2 mce

działa na naczynka, ale

Kupiłam, zachęcona opiniami na Wizażu. Niemiłe zaskoczenie już przy pierwszym spojrzeniu na opakowanie - w składzie wymieniono paraffinum liquidum, a mnie kremy z tym składnikiem "zapychają" :| Podany na stronie apteki internetowej skład był identyczny z wizażowym, a na otrzymanym pudełku inny. Wniosek - producent zmienił skład. Jak dla mnie, na gorszy.
Krem DZIAŁA na rozszerzone naczynka - już po dwóch tygodniach są mniej widoczne, skóra uspokojona i nawilżona, wręcz odżywiona. Ale mam więcej zaskórników i drobnych krostek. Polecam cerom naczynkowym nie skłonnym do zapychania się.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania.

Edytuję: po dłuższym stosowaniu wyskoczyły mi duże, bolesne pryszcze. Odstawiłam - zniknęły, Wróciłam do kremu - wróciły pryszcze :| Ale, jak już pisałam, na naczynka bdb.

taki sobie

może i łagodzi zaczerwienienie (nie likwiduje go, po prostu przez czas noszenia kremu skóra wygląda ok, może to dlatego, że jest pigmentowany na pistacjowo i po prostu maskuje rumień), ale strasznie zapycha ;/ wiązałam z nim wielkie nadzieje, jednak nie widzę wielkiej różnicy w stanie mojej skóry, poza kilkoma nowymi pryszczami.

Używam tego produktu od: miesiąc?
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Działa:)

Nie używałam wcześniej kremów tego typu, gdyż uważam że żaden krem nie zlikwiduje naczynek i nie chciałam wyrzucać pieniedzy w błoto. Jednak ten krem to strzał w 10 i udana inwestycja. Sprawia że naczynka są mniej widoczne ale trzeba go używac codziennie. Działa niczym łagodzący kompres. Różne wciągi z roślin i składniki aktywne przyjazne cerze naczynkowej zebrane w 1 tubce:) Kremik ma fajną konsystencję, wchłania sie do matu, a zapach uwielbiam. Idealny krem pielegnacyjny do cery majacej skłonności do rumienia. Polecam.

Używam tego produktu od:parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań:końcówka 1

Wrócę do niego

Zdecydowanie wart swojej ceny. Nawilża, jest wydajny, ma znośny zapach i przede wszystkim DZIAŁA. Kiedy go używałam zapomniałam całkowicie o rumieniu! Pełna bladość. Natomiast ma jeden mały mankament za który odjęłam gwiazdkę - wyciąg z dziurawca. Latem po prostu nie do wytrzymania więc odstawiłam na okres wakacyjny. Ale wrócę do niego!

Używam tego produktu od: jakieś pół roku (może troszke mniej)

Ideał

Krem jest jak już wspomniałam doskonały Miałam ogromne problemy z rozszerzonymi naczynkami z napadowym czerwienieniem się w sytuacjach stresowych pod wpływem nerwów - to była moja zmora od czasów gimnazjum i dopiero teraz wybawiło mnie to cudo W co nigdy bym nie uwierzyła gdybym nie wypróbowała!!! Zapach niespecjalny Konsystencja jak dla mnie odpowiednia. Nie wysusza skóry choć ja stosuję po wchłonięciu tego kremu - kolejny, mój ulubiony nawilżający . Nadaje sie nawet pod makijaż. Stosuję go 2 razy dziennie i efekty widoczne byly juz po 2 tyg Naprawdę polecam go wszystkim Jest wart uwagi mimo swojej ceny :)Trudno go dostać w aptekach Przeszłam chyba pół Krk i nigdzie nie słyszeli nawet o nim !!! Jak dobrze ze jest dostępny na necie w wirtualnych aptekach Używam tego produktu od:2miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 i będą na pewno kolejne