AA, Make Up, Jedwabisty podkład rozświetlający

AA, Make Up, Jedwabisty podkład rozświetlający

Przeznaczony jest do cery normalnej oraz suchej,do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
Nie zatyka porów. Jest odporny na wodę i pot. Nie powoduje podrażnienia spojówek.
Posiada pH neutralne dla skóry. Jest bezzapachowy.
4 odcienie: kość słoniowa, piasek, miód, czekolada.

Świetny!!!

Jako bladolica troszkę się obawiałam tego podkładu, ale okazał się świetny :) Mam kość słoniowa i mimo że wydaje się ciemny to fajniutko stapia się ze skórą, do tego te delikatne, rozświetlające drobinki - efekt na prawdę niesamowity, ale naturalny, bez żadnej tandety. Buźka po nałożeniu podkładu wygląda zdrowo, świeżo, nie widać "szarości" cery. Nie podrażania skóry, nie uczula. Plus za niską cenę i filtry.

świetny

w sklepie gdy go testowałam troszkę się przestraszyłam,bo wyglądał jak podkład ze złotym brokatem, jednak kupiłam go i nie żałuję. Mam odcień miodowy (trochę trudny wybór - kolory są dość ciemne). Podkład ładnie stapia się z cerą, nie kryje ale wyrównuje koloryt cery i dzięki temu wygląda na zdrowszą.Efekt ten mnie pozytywnie zaskoczył.Dodam, też że mimo swojej lekkości dobrze ukrywa zaczerwienienia. Na twarzy nie widać aż tak bardzo tych drobinek, w świetle dziennym cera nabiera blasku. Mimo, iż mam cerę mieszaną kosmetyk ten bardzo mi pasuje. Trzyma się na mojej buzi cały dzień (tzn. ok 10,11 godzin)bez żadnych poprawek.Jest wydajny, bo wystarczy kropla na całą twarz.

hmmm......?!

Właściwie po przeczytaniu recencji byłam zachwycona , że za niewielkie pieniądze mozna nabyc taki "wspaniały" podkład, jednak kiedy pierwszy raz zetknełam sie z nim "na żywo" o mało nie zemdlałam , wygląda nienaturalnie , jakbym wysmarowałam sie brokatem , w pomieszczeniu zamkniętym może jeszcze nie rzuca sie to w oczy , ale w świetle dziennym ..... hmmm :) Może komuś podoba sie taki ŚWIETLISTY efekt .....jednak dla mnie jest on zdecydowanie zbyt EFEKTOWNY ;)

świetny

Bardzo mi się podoba ten połysk- drobinki rozświetlają, nie dając przy tym wrażenia przetłuszczonej cery. Ma raczej gęstą konsystencję, ale mimo to łatwo się rozprowadza. Dobrze ukrywa drobne przebarwienia. Mam jasną cerę, którą odcień "kość słoniowa" lekko przyciemnia, ale tak.. prawie niewidocznie. Nareszcie moja buzia wygląda "zdrowo", nie lubię tej swojej przeźroczystej bladości i dotąd miałam problemy z takim doborem podkładu, żeby troszeńkę przyciemniał i dawał naturalny efekt. Złote drobinki to jest to!!! A biorąc pod uwagę cenę- z czystym sumieniem mogę dać 5. Tylko dlaczego tak trudno go znaleźć?

Bardzo podoba mi się podkład bo maładne drobinki roświetlające dzięki czemu skóra szara staje sie roświetlona mam kolor miodowy który wydaje się ciemny ale ładnie stapia się ze skórą ogółem polecam

Polecam!!!

Trzeba się go naszukać, bo jest nowy na rynku i nie wszędzie jeszcze dotarł. Ale warto się nabiegać! Moja sucha i bardzo wrażliwa na kosmetyki skóra bardzo dobrze go znosi. Zgodnie z obietnicą producenta, nadaje on twarzy jedwabisty połysk. Dobrze się nosi w dzień, ale dopiero w nocnym świetle uwidaczniają się delikatne drobinki brokatowe, dlatego nadaje się na wyjścia. Ładnie i długo utrzymuje się na twarzy. Jednak faktycznie nawet najjaśniejszy odcień jest dosyć ciemny, więc ja jako dosłownie "białolica" używam go ostrożnie i dokładnie rozprowadzam. Za to blada skóra, mająca w zimie tendencje do sinienia z zimna, otrzymuje ładny, zdrowy koloryt.

siuper

No muszę przyznać że trochę musiałam pobiegać za tym podkładem po moim mieście ale w końcu go znalazłam nie było łatwo , kolorki trochę ciemne ale kość słoniowa jest nawet oki fanie wygląda na skórze i nawet kryje niedoskonałości , super rozświetla trzyma sie bardzo długo i nie brudzi

fiu fiu :-)

Za taka cene firma Oceanic uraczyla nas swietnym podkladem
Fajnie delikatnie rozswietla. Nie jest to tona zlotych drobinek a subtelne, acz w pelni wystarczajace jedwabiste rozswietlenie buzi.
Utrzymuje sie w niezmienionej formie wiele godzin.
Tylko ten wybor kolorow... kosc sloniowa wcale niewiele sie rozni od czekolady :)
Zwlaszcza osoby z jasna buzia beda narzekac
Ale jak juz jakos kolor sie dobierze to warto sie skusic na ten podkladzik

lubię go :)

Chciałam kupić jakiś fajny podkładzik rozświetlający do wyboru miałam Viperę i AA Najjaśniejsze odcienie były właściwie identyczne ale obietnice AA były bardziej przekonywujące.Bardzo łatwo się go rozprowadza, nadaje skórze bardzo ładny kolorek, jest efekt rozświetlenia. Jestem w nim zakochana :)Myślę, że jakością przewyższa wiele droższych produktów a skoro nie ma różnicy, to po co przepłacać ;)Mój komentarz: ...

moze być

dość fajny, ma kilka minusów. Białe opakowanie brudzi się szybko(chyba ze się zakręca puder w rękawiczkach ). Kolor kosc słoniowa( najjasniejszy)- za ciemny nawet dla dośc ciemnej karnacji. Trwały, rzeczywiscie rozswietla, niska cena

no no:))

no,no musze powiedzieć,ze bardzo pozytywnie jestem zaskoczona...swoja jakością i efektami przewyzsza o wiele droższe podkłady.dobrze sie rozprowadza na buzce,nie marze sie ani nie wałkuje.ładnie rozswietla buzie,po uzyciu wyglada na wypoczętą.mam odcień 'kosc słoniowa'-nadaje mojej twarzy sliczny odcien,ozywia ja,nie tworzac 'maski'.trwały jak na podklad rozswietlajacy.plus za filtry UVA/UVB.

zakochałam się w nim ;)

Podklad jest leciutki, dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania nie tworząc żadnych smug. Kolorek w sam raz dla mnie (mam odcień nr 1 Kość słoniowa): niby go nie widać, a jednak ślicznie wyrównuje koloryt cery, matuje i lekko kryje (ale bardzo lekko) i, co najważniejsze, rozświetla twarz dzięki wspaniałym malutkim drobinkom. Moja twarz po nałożeniu tego podkładu przestaje być taka szara i blada, staje się promienna, nabiera zdrowego kolorytu. Podkład naprawdę ani nie uczula ani nie podrażnia nawet wrażliwej skóry wokół oczu. Na twarzy trzyma się bez zarzutu cały dzień. Faktycznie jest odporny na wode i pot. Nie brudzi ubrań. No i do tego ma filtry UV (niby tylko SPF6, ale dobre i to)

Używam tego produktu od 2 tygodni / Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

PS Z czasem ochłonęłam i trochę się odkochałam... Jak się okazuje drobinki miejscami są nierównomiernie wymieszane z podkładem i mam wrażenie, że im bliżej dna tubki, tym ich więcej. Poza tym, gdy pozostałości wakacyjnej opalenizny całkiem zeszły mi z twarzy, kolorek (najjaśniejszy) okazał się nieco za ciemny. Ale jak za tą cenę, to jest to i tak bardzo dobry podkład, więc tylko * mniej