Lumene, Eye Make-up Base (Baza pod cienie - stara wersja)

Lumene, Eye Make-up Base (Baza pod cienie - stara wersja)

Kremowa baza pod cienie do powiek w wygodnej tubce. Przedłuża trwałość cieni, ożywia ich kolor, a dzięki delikatnie cielistej barwie wyrównuje koloryt powiek. Dzięki niej każdy cień trzyma się na powiekach bez zarzutu od rana do wieczora. Bezzapachowa, polecana także do wrażliwej skóry.

lepsza od ArtDeco

Kupiłam tę bazę bez entuzjazmu, bo nie mogłam się doczekać na dostawę ArtDeco. No i przeżyłam zdziwienie: jest całkiem inna od ArtDeco - nie w formie lekko kleistego kremu - bardziej przypomina bardzo gęsty podkład; odrobinę zbiera się w załamaniu powieki po nałożeniu, ale ten efekt całkowicie ustępuje po lekkim przypudrowaniu (ja uzywam zamiast pudru odrobiny matowego, neutralnego cienia - ArtDeco nr 142 lub Isadory nr 21; dopiero potem nakładam cienie. Efekt jest doskonały, nawet przy moich oczkach (mam opadającą powiekę, więc niestety cienie lubią mi się "kserować", a przy zastosowaniu tej bazy makijaż wytrzymuje nawet ponad 12 godzin (zależnie od cieni i warunków otoczenia).
Do tego tubeczka ma większą pojemność niż ArtDeco - więc szczerze polecam ! Dla mnie jest lepsza od ArtDeco !
Bardzo wydajna !

fajny

Pasuje mi ta baza, jest wydajna, matuje powieki, cienie na niej slicznie sie rozprowadzają i nie kruszą, makijaz trzyma sie bardzo długo

REWELKA!!!

Słuchajcie kobitki, odkąd pamiętam moim problemem są przetłuszczające się powieki - mimo iż stosowałam przeróżne cienie, prawie zawsze w końcu zaczynały mi się zbierać w załamaniach - ohyda, grrr...Czemu wcześniej nie wpadłam na pomysł z bazą - nie wiem, wiem natomiast że nigdy juz o niej nie zapomnę, bo jestem po 11 godzinach w makijażu (oczu) który wygląda jakbym zrobiła go przed chwilką :D :D :DBaza rzeczywiście ma takie mialuśkie grudeczki, ale nie jest to zbyt uciążliwe, trzeba je chwilkę powklepywać :P - ja stosuję najpierw krem na oczka, później delikatnie przypudrowuję powieki i kładę bazę, po czym znów kładę odziubinkę pudru (sypkiego oczywiście) i cienie!!!Naprawdę polecam!!! Zwłaszcza przed sylwestrowym szaleństwem, które ma to do siebie że "spływa" :DPrzy okazji - bawcie się doskonale :D

Też mam małe "ale" :)

To moja pierwsza baza pod cienie i dopiero zaczynam naszą "przygodę",ale podzielę się pierwszymi wrażeniami: 1. rzeczywiście jest wydajna i fajnie się nakłada,jednak przy wyciskaniu z tubki zauważyłam,że tworzą się takie małe grudki, które trzeba rozsmarować (a to mi sie nie podoba :( ).Data ważności do 2006 więc chyba nie to..2. Ostatnio chyba troszkę za dużo mi się wzięło i w efekcie miałam na powiekach takie wałeczki z bazy i z kremu i ciężko było się tego pozbyć bez naciągania powiek :(, więc trzeba bardzo uważać z ilością!3. Mimo wcześniejszych mankamentów- cienie mają bardziej wyrazisty kolor i nie zbierają się w załamaniach powiek nawet po kilku godzinach czy po szalonym imprezowaniu. Za to daję 4* .Polecam!

Wspoaniała!!!

To moja pierwsza baza.O jej istnieniu dowiedziałam sie własnie od Panny_migotki i za to bede jej dozgonnie wdzieczna. Nosilam sie z zamiarem kupna art deco, ale w moim mieście nawet nie mam co myślec o jej znalezieniu. Za to bez problemu dostałam baze Lumene-sprawdza sie w 100%!!Jest baaaaaardzo wydajna, matuje powieke, cienie są rozprowadzone rownomiernie, mają jakby ładniejszy kolor i to tego są absolutnie trwałe - nic sie nie wałkuje nie osypuje nie blaknie.Wspaniały produkt i gorąco polecam!!

magiczne maleństwo

liczne zalety tej bazy wymieniłam w zgłoszeniu. Powtórzę krótko: jest bardzo wygodna w użyciu i utrwala cienie na cały dzień:) Bardzo wydajna - pierwszą tubkę używam na co dzień od wielu miesięcy.