Kerastase, Resistance, Bain VolumActive (Kąpiel odbudowująca do cienkich włosów) (stara wersja)

Kąpiel odbudowująca i nadająca włosom objętość, od nasady, aż po końce. Zawiera kompleks Ampli-Ciment.

Rezultat: włókna włosów regenerują się , nabieraja puszystości a efekt zwiększonej objętości jest długotrwały.

Nie dla mnie

Mam włosy cienkie i placzące się. Kupiłam ten szampon z myśla o zwiększeniu objętości i rzeczywiście - nie mogę mu zarzucić braku efektu, włosy stały się odklejone od głowy, wszystko tak jak obiecuje etykietka, jednak wg mnie włosy były jeszcze cieńsze niż zwykle, leciutkie jak piórka powiewały wokół głowy jak puszek! Było ich optycznie przez to więcej, jednak były osłabione, elektryzjące się - a nie o to mi chodziło! Beznadziejne były do ułożenia fryzury i po 5-krotnej próbie porzuciłam kerastase którego pokrya teraz kurz. Dzięki temu doświadczeniu już wiem, że powinnam sobie dać spokój z kosmetykami dodającymi objętości (może sprawdzają się one na włosach grubszych i zdrowszych). Mimo iż mam włosy cienkie to po nich stają się zupełnym babim latem, uważam więc że to bezsensu...

Używam tego produktu od: 2003
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć z 1

moze byc

Ladnie nablyszcza wlosy, lekko dodaje objetosci, wygladza powierzchnie, pachnie i jest wydajny. Rozczesanie dlugich wlosow bez uzycia odzywki graniczy z cudem, ale najwiekszym problemem jest elektryzowanie sie wlosow, jak po wszystkich produktach firmy Loreal. O niebo lepszy niz Loreal professionel do wlosow cienkich, ale gorszy od nieobecnego na KWC Alterna z kawiorem, ktory jest moim absolutnym KWC i do niego porownuje wszystkie inne produkty.

Używam tego produktu od:-(

Jestem tego warta ;)))

Jak dla mnie bomba, ściełam włosy na krótko i teraz wydają się tak gęste..a miałam włosy zniszczone po trwałej :( Włosy są lśniące, miękkie i gęste. Efekt sam mnie zaskoczył. Myślę że cena jest zależna od marki. Kerastase jest firmą jedną z najlepszych, stąd wysoka cena, choć nie przywykłam do wydawania tylu pieniędzy na szampon. Było jednak warto, a pielęgnacja włosów staje się dla mnie coraz bardziej przyjemna :)

raczej nie...

Nie dodaje objetosci,za to wlosy wydaja sie jakies takie grubsze.Nigdy sie z czyms takim nie spotkalam i jest to niestety jedyny plus szamponu wraz z wydajnoscia.

Jezeli chodzi o minusy:
-nie dodaje objetosci
-mam wrazenie,ze wysusza wlosy i sa poplatane
-nie zauwazylam odzywienia pomimo stosowania wraz z odzywka Panthene Zlota Linia

Za ta cene to stanowczo za malo

Świetny

Szampon ma gęstą konsystencję, bardzo ładnie pachnie. Dobrze się pieni , jedynie włosy pomimo uzycia mleczka z tej serii trochę trudno sie rozczesują.Bardzo wydajny- niewielka ilość wystarczy do umycia głowy. Spełnia wszystkie obietnice producenta- włosków jest wyraźnie więcej, wydają się grubsze, gęściejsze , o wiele zdrowiej wyglądają. Bardzo polecam aczkolwiek, cena- 60 zł może wydawać się nieco zaporowa.

Dobra inwestycja

Moje włosy są cienkie, słabe i płasko przylegają do głowy. To ostatnie przynajmniej się zmieniło:).Volumactive poleciła mi moja fryzjerka. Kupiłam na Allegro całą litrową butelkę z pompką. Robi wrażenie jak się do łazienki wchodzi;).Szampon ładnie pachnie, owocowo, jest przyzwoicie wydajny i co najważniejsze - teraz mam burzę włosów.Stały się on moim atutem, a nie wadą!! Jedynym minusem szamponu jest to, że podczas mycia powstaje osobliwy kołtun na głowie. Spokojnie daje się rozczesać, jak kłosy podeschną.

Cenę przy takich efektach można wytrzymać, zwłaszcza jak się kupuję dużą butlę. Polecam!
Używam tego kosmetyku od ponad 2 lat z małymi przerwami

To co widzicie powyżej to moja trzecia, jakże entuzjastyczna recenzja. Po testach ponad 2-letnich różnych wynalazków mogę śmiało stwierdzić : TO MÓJ SZAMPON!!!

Bardzo dobry szampon, niestety w cenie zaporowej (około 60 zł!). Na szczęście jest niezwykle wydajny - objętość łyżeczki od herbaty wystarcza do umycia mojch włosów (sięgających brody). Sądzę, że powinien wytrzymać nawet 3 miesiące przy codziennym używaniu, więc jego cena robi się normalna...
Efekt używania pojawia się po jakimś tygodniu: włosy faktycznie zyskują nieco objętości, robią się gładsze, błyszczące.
Nie plącze włosów, można je rozczesać bez odżywki.
Polecam. Gwiazdkę odejmuję za zaporową cenę i brak spektakularnych efektów, którym możnaby spodziewać się po tej cenie.

kosmetyki Kerastase są rewelacyjne
szampon ten wzmacia włosy - nalezy do kilka minut potrzymac na głowie i dopiero spłukać
Osobiście wolałam szampon do włosów kręconych (jako, ze takie posiadam) - bo wydawały mi się po nim miększe
Postanowiła go jednak zmienić - żeby wzmonic moje cienkie włosy
Teraz poszukam może jeszcze czego innego z Kerastase

polecam