Dermika, Maseczki Piękności, Maseczka bionawilżająca `Nasycenie`

Dermika, Maseczki Piękności, Maseczka bionawilżająca `Nasycenie`

Maseczka bionawilżająca, do każdego typu cery.

Dzięki zawartości alg Pelvetia Canaliculata, maseczka wyjątkowo silnie nawilża. Wysoki poziom nawilżenia utrzymuje się nawet do kilkunastu godzin po aplikacji. Maseczkę można stosować także na szyję i dekolt.

Jest ok, ale szału nie ma

Kupiłam tę maseczkę, gdyż mam cerę mieszaną - tłusta strefa T i normalna na policzkach, ze skłonnością do odwodnienia. Dodatkowo jestem atopowcem, a kosmetyki Dermiki jako jedne z niewielu mnie nie uczulają.

Maseczka jest całkiem ok. Nie uczula ani nie podrażnia skóry. Dobrze i głęboko nawilża, pozostawiając na skórze nieco tłustą warstwę, co dla mnie jest wielkim plusem. Nie jest to jednak tłusty film, który chciałoby się od razu zmyć, ciężki i zapychający pory - to raczej lekka warstwa ochronna.
Wydaje mi się, że można spokojnie stosować więcej niż 2 razy w tygodniu, a nawet codziennie. Wchłania się niemalże całkowicie, pozostawiając cerę pięknie wygładzoną. Nie stosowałabym jej na dzień, czy tuż przed wyjściem, gdyż z pewnością wpłynie negatywnie na trwałość i jakość makijażu. Posiada kremową konsystencję. Cena dość przyjazna.

Brakuje mi uczucia "ukojenia" spiętej skóry w trakcie noszenia maseczki. Nie chłodzi, nie przynosi ulgi, wydaje się być bardziej maską odżywczą. Przeszkadza mi zapach, który jest po prostu okropny - nie da się go opisać... nie wiem, czy "babciny" to dobre określenie. Jest fatalny.
Poza tym moim zdaniem ilość maseczki, jaką otrzymujemy w opakowaniu, mogłaby zostać podzielona na dwie mniejsze saszetki. Zawsze nakładam grubą warstwę, a jedno opakowanie i tak wystarcza na 2 zastosowania. 2 saszetki zapobiegłyby ewentualnemu wysychaniu kosmetyku.

Podsumowując - dobra maseczka, nie tyle nawilżająca, co odżywcza. Ma kilka wad, ale nie są aż tak znaczące. Nie sądzę, aby pomogła naprawdę odwodnionej i przesuszonej skórze, ale dla cery normalnej czy mieszanej powinna być ok. Za tę cenę można wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: trzy pełnowymiarowe saszetki

Nie nawilzyla mojej suchej skory

Uzywalam jej na noc, ale nie nawilzyla mi cery. Od maseczki wymagam by zadzialala, gdy krem sam nie daje rady. Zapach przyjemny, ale niestety nie wywiazala sie z jej glownego zadania. Nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: tygodnia

ok

Zgadzam się z zapchem troche "babcinym" :) ale mseczka jako sama nawet ok, szybko się wchłania, dobrze nawilża skóre, może ciut za tłusta, makijąz po niej razcej się nie nałoży :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

bez wzruszeń

Testuje po kolei wszystkie maseczki Dermiki, ta zdecydowanie nie przypadła mi do gustu. szczególnie intensywny zapach kosmetyku, taki jak dawniej stosowały babcie;-) źle sie z nim czuje i nie mogę jej nosic na twarzy dluzej niz 3 h juz mnie glowa od tego boli.
a jesli chodzi o nawilzenie to tez srednio moge cos dobrego powiedziec, suche skorki na twarzy nadal pozostaly, skóra co prawda jest gładsza ale to moze zalezy od ilosci maseczki jaka nakladam na twarz(raczej duzo)
uwazam ze swieci sie po niej skora...

zdecydowanie mozna sie bez niej obejsc, ale nie powiem,skóra jest gładka

Używam tego produktu od: 2tygodnie

Nic nie robi

Nic nie robi.
Używałam jej 3 razy. Siedziałam z nią dłużej niż zalecano. I egektu zero. Naprawdę suchych partii nie nawilża. Myślałam, że taka droga firma coś proadzi na rpzesuszenie, ale zero efektu. Może trochę zmiękczona skóra.

Dla mnie super.

Plusy:
+ nawilża jak żadna inna w moim przypadku (mam cerę tłustą, ale czasem mocno się przesusza)
+ nie zapycha
+ łatwo dostępna
+ jak na to, że spełnia najważniejsze zadanie, to nie jest droga

Minusy:
hmm... dla mnie brak.

Ilość zużytych opakowań: chyba 2

słaba, bardzo słaba

Maseczkę oceniam jako słabą. Ostatnio przesuszyła mi się silnie cera- szczególnie na czole widoczne suche skórki i uciążliwe ściągniecie i napięcie...
Producent zaleca trzymanie maseczki przez całą noc, co powinno zapewniać naprawdę silne nawilżenie , skoro otula skórę przez tak długi czas. A specyfik wsiąka błyskawicznie- trzeba dokładać kolejną porcję, co i tak nie przynosi ulgi. Od 5 dni używam jej zamiast kremu na noc- w dużych ilościach, wysypiam się, liczyłam więc na regenerację i nawilżenie, a tu skórki suche jak były tak i są, a cera nie uległa poprawie..
Maseczka miała przede nawilżyć, a tego nie robi. Skóra jak papier... Jestem bardzo niezadowolona.
Zapachu i konsystencji i ceny nie oceniam bo co to ma za znaczenie ?

Nawilża

Maseczka ma konsystencję kremu, gdy się ja nałoży wchłania się i nie widać że ma się maseczkę na twarzy, ma przyjemny zapach, nie podrażnia skóry.
Ale do rzeczy:
Skora po tej maseczce była tak gładka i delikatna jak skóra dziecka! Super nawilża, skórą wygląda ładnie i świeżo. Jak dla mnie jest super! Jedna saszetka wystarcza na więcej niż jeden raz, zależy od upodobań.

Używam tego produktu od: tydzień

kiepska...

Użyłam na wysuszonej skórze (schodzące kilka skórek, ale nie na maxa) i nie sprawdziła się. Skórki dalej schodziły, a rano twarz była ściągnięta po umyciu (zostawiłam maseczkę na całą noc).
Cena ciut za wysoka.
Używam tego produktu od: kilka użyć

rewelacja!

w zasadzie ta maseczka jako jedyne zaspokaja potrzebę nawilżenia mojej skóry. Nakładam na jakieś 4 godziny po południua przed pojsciem spać zmywam delikatnie wacikiem. Efekt? Rano promienna i wypoczęta skóra, bez suchych skórek.

Używam średnio dwa razy w tygodniu, zawsze mam ją w kosmetyczce. Zdecydowanie polecam!

=)

Ilość zużytych opakowań: ok 10

lubię

Przypadła mi do gustu.Dobrze nawilża i wygładza,a do tego tak cudownie pachnie,uwielbiam nakładać ją na twarz wieczorem i rozkoszować się jej relaksującym zapachem.Cudów nie robi,ale ze swego zadania wywiązuje się bardzo przyzwoicie.Ma przede wszystkim nawilżać i to też czyni.Rozjaśnienia skóry nie zauważyłam, może dlatego że u mnie nie ma już czego rozjaśniać( jak mawia moja mama wyglądam jak bielszy odcień bieli) :-) Wydajna, starczy mi na parę aplikacji,co rekompensuje może to,że jest troszkę droższa od innych saszetkowych maseczek,aczkolwiek też nie rujnuje.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca??

Godna polcenia!!

Maseczka ma świetną konsystencję, łatwo się rozprowadza, można wykonać nią masaż twarzy.
Po użyciu skóra jest mięciutka, gładka i miła.

Czasem przez kilka dni stosuję jako krem na noc-bardzo fajny efekt.

Opakowanie wystarcz na minimum 2-3 aplikacje.