AA, Make Up, Matujący podkład kryjący do cery tłustej i mieszanej

AA, Make Up, Matujący podkład kryjący do cery tłustej i mieszanej

Nowoczesna konsystencja beztłuszczowej emulsji umożliwia łatwą oraz komfortową aplikację oraz błyskawiczny i długotrwały efekt matujący. Zawiera witaminy A, C, E oraz kwas hialuronowy.
Bezzapachowy, nie zatyka porów, odporny na wodę i pot, nie powoduje podrażnienia spojówek, testowane na osobach z atopią i trądzikiem, zawiera filtr UV SPF 6, posiada pH neutralne dla skóry. Dostępny w 4 kolorach.

Cena: 15,50 zł

polecam

Podkład ma lekką konsystencję, dobrze się rozsmarowuje nie tworząc ani smug ani plam. Twarz wygląda po nim bardzo naturalnie: koloryt cery jest wyrównany, drobne naczynka, przebarwienia i wypryski lekko zatuszowane. Piszę "lekko", bo jak ktoś oczekuje, że ten podkład będzie mocno krył, to się rozczaruje, dlatego przed zakupem radzę sprawdzić sobie w drogerii jego właściwości (gdybym nie sprawdziła, to bym go nie kupiła, bo też zakładałam, że mocno kryje, a nie o to mi chodziło). Jeśli chodzi o matowienie, to moją mieszaną cerę matuje, ale z kolei twarz jest po nim dziwna w dotyku, taka nienaturalna i z tego powodu nie mogę obyć się bez pudru, który przywraca mojej cerze brzoskwiniową gładkość ;) Podobnie, jak jedwabisty podkład rozświetlający tak i ten, nie uczula, nie wysusza, nie podrażnia nawet wrażliwej skóry wokół oczu, trzyma się bez zarzutu przez cały dzień (nie brudzi ubrań)i jest odporny na pot czy wodę. Osobiście używam go albo samodzielnie albo właśnie w powiązaniu ze wspomnianym rozświetlającym "kolegą"

Używam tego kosmetyku od 3 tygodni / ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

17.12.04. Podkład nadal uważam za bardzo dobry (w tej cenie), ale ja raczej już go nie kupię. Ostatnio nie opalam się prawie wcale, a ten najjaśniejszy odcień był dla mnie dobry tylko wtedy, gdy na mojej twarzy widać było ślady obcowania ze słoneczkiem

nie te kolory :(

Zaskoczyła mnie jakość tego podkładu za tak małe pieniądze! Genialna, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza. Co do matowienia, to nie liczyłam na to, że to zrobi tak jak nie liczyłam na krycie (ma na to chyba za lekką konsystencję). Powinien kryć i matowić - nie robi tego, więc powinnam dać mu jedną gwiazdkę, ale...jakościowo na 3 gwiazdki się sprawdza. Zostałby moim podkładem, ale kolory są całkowitą pomyłką. Mam 01, a wygląda jak opalony...więc poczeka w półce do lata :)Używam tego produktu; teraz nie używam / Ilość zużytych opakowań: