Lumene, Double Stay Make-up (fluid)

Lumene, Double Stay Make-up (fluid)

Znakomity podkład zarówno do cery mieszanej jak i dla kobiet szczególnie aktywnych. Dzięki zawartości silkonów świetnie się rozprowadza na skórze, bardzo dobrze maskuje niedoskonałości, matuje ja na długie godziny. Zawiera filtr przeciwsłoneczny. Ma przyjemny zapach. Jest wydajny.

Dobry

Uważam, że dziewczyny trochę przesadziły z tym kamuflowaniem. Krycie jest raczej delikatne, ale za to podklad wygląda naturalnie. Trwalosc tego specyfiku jest przeciętna, dla mnie ok, matowienie tez ok. Cena jest bardzo zachęcająca. Mi ten podkład bardzo odpowiada wlasnie ze wględu na jego naturalnosc. Polecam dla cer niewymagających :-)

nie tworzy maski!

Naprawdę dobry podkład. Rzeczywiście matuje, ale przy tym cera jest bardzo naturalna, nie jak taka matowa maska. Czasem mam nawet wrażenie, że jest za bardzo naturalny, bo go w ogóle nie widać na twarzy (nawet jak się dużo nałoży), ale to przecież zaleta :)
Duży wybór kolorów. Ja mam jasny, tzn. nr 3 (golden baige) i jest dla mnie idealny. Okazało się, że poprzedni podkład miałam stanowczo za ciemny :D

Dobry

Dobry i jak dla mnie tyle. Liczylam jednak chyba na cos nieco lepszego po tylu opiniach. Zastanawialam sie czy dac 4 czy 3 gwiazdki.

Minusy podkladu:
-nie jest az tak trwaly jak opisywaly moje poprzedniczki (zostawia slady na ubraniach),
-nie kryje az tak super, a ja wcale duzo do ukrycia nie mam,
-i najwiekszy, po nalozeniu go na powieki (na to puder sypki) cien zbiera sie w zalamaniu powiek!

a teraz plusy:
-po raz pierwszy spotkalam sie z podkladem ktory tak super sie rozprowadza,
-mam czesto delikatnie przesuszone okolice nosa, co inne podklady tylko podkreslaly, a po tym wcale nie widac,
-nie uczula (choc np MaxFactor mnie uczulal, chyba byl za mocny),
-nie tworzy maski,
-wyglada wyjatkowo naturalnie (tylko trzeba koniecznie dobrac idealny odcien),
-nawet dobrze matuje, tu nie liczylam na cud, bo mojej buzki nic jeszcze dobrze nie zmatowilo na dlugo
-ostatni plus, cena (35zl)

Reasumujac, podklad moge polecic, choc zastanowie sie jeszcze czy kupie kolejne opakowanie.

najlepszy podkład

Rzeczywiście bardzo dobry podkład, jedyny który matuje moją cerę praktycznie na cały dzień, na twarzy wygląda bardzo naturalnie, praktycznie go nie widać, nie ściera się, i do tego jest woododporny,

najlepszy, a niedrogi:-)

Podkład ładnie kryje i matowi buźkę, jak rano posmarowałam się testerem w sklepie na tłustą buźkę (od kremu) i nie użyłam pudru to dopiero za kilka godzin pojawiło się lekkie świecenie na nosie. Moja cera(mieszana) świeci się w strefie T po wszystkich podkładach nawilżających, a matujących nie mogę używać, aby nie przesyszyć polików:-) Kolorków jest 7 do wyboru, ja mam najjaśniejszy. Miałam dotychczas mnóstwo podkładów, droższych i tańszych, dopiero temu mogę dać pięć gwiazdek:-) Naprawdę polecam.

to jest to :)

Kosmetyk godny polecenia, dobrze kryje niedoskonałości cery, na twarzy jest niemal niewidoczny :) cena nie jest wygórowana
a na dodatek bardzo wydajny, polecam!!!

suuuuuuper

to jest to!!!!!!!!!! szukałam parę lat podkładu, który będzie matowić moja skórę ( nie mam jej tłustej ale nie cierpie jak mi się buzia świeci od nawilżających podkładów), który bedzie pokrywał niedoskonałości tak, że nie będę musiała używać korektora i w końcu który bedzie trwały i nie ścierał się I ZNALAZŁAM. Jest idealny...duży wybór kolorów ( aż 7 ) - w końcu znalazłam kolorek pasujący do mojej cery idealnie ( nr.3 golden beige ) Inne podkłady widać bylo z kilometra albo odcień mi nie odpowiadał ( L'Oreal, Max Factor ) Ten podkład matowi, trzyma sie bez skazy 10 h na mojej buzce, pasuje idealnie do koloru mojej cery , nie tworzy maski ( prawie w ogole go nie widać ) i nie wpływa negatywnie na moja cere ( nie zatyka porów)a wręcz przeciwnie i pokrywa wszystkie niedoskonałości ( koniec z korektorem ) JEST THE BEST!!!!!!!!!!!!

UWIELBIAM GO!

jest to moj ulubiony podklad. Dlugo szukałam az wreszcie znalazlam lumene i na pewno nie bede szukala dalej i pozostane mu wierna. Mam cere mieszana sklonna do przetluszczania a ten podklad jako jedyny matuje ja na wiele godzin jak zaden inny..naprawde warto tym bardziej ze jest stosunkowo niedrogi i ma ladne kolory i co dla mnie najwazniejsze ladnie matuje. spokojnie naleza mu sie ***** gdzyz jest to najlepszy podklad jaki kiedykolwiek mialam, nie rozwna sie ani z l'orealem ani zadnym innym.Polecam :) ps.wyglada bardzo naturalnie, nie tworzy "tapety".

na każdą okazję

Wspaniały, naturalny, trwały a przy tym bezpieczny dla cer alergicznych. Po nałożeniu niemal niezauważalny. Według mnie idealny na każdą okazję. Warto mieć w kosmetyczce ten finlandzki kosmetyk - na pewno nie zawiedzie. Cena rozsądna a jakość naprawdę świetna. Polubiłam Lumene.

Genialny

Pierwszy raz zetknelam sie z nim pare lat temu, polecila mi go sprzedawczyni w sklepie. Od razu mi sie spodobal. Jest sliski jak jedwab, milo sie go rozprowadza. Zawsze mam wrazenie, ze jakby otula twarz taka przyjemna mgielka. Nie robi maski. Ma ladny zapach. Swietnie matuje i maskuje niedoskonalosci. Duza zaleta jego jest rowniez to, ze jest wodoodporny. Sprawdzilam :) Kolorki tez ladnie mozna sobie dobrac. Dlugo szukalam takiego cuda :)