AA, Cera wrażliwa, Peeling krem-maska oczyszczająco-złuszczająca

AA, Cera wrażliwa, Peeling krem-maska oczyszczająco-złuszczająca

Peeling krem i maseczka - trzy w jednym. Preparat zawiera małe ścierne drobinki, więc działa jak peeling, odżywia twarz jak maseczka. Zawiera witaminę E. Przeznaczony jest do cery mieszanej i tłustej, również trądzikowej.

Mojej skórze nie służy...

I skuszona tak pozytywnymi recenzjami, zakupiłam produkt. Mam cerę naczynkową więc stosowałam głównie na czoło, choć czasami przyznam się również w okolicach noska. Nie podrażnia, rzeczywiście jest dość delikatny. Konsystencja kremowa. Niestety mojej cerze zupełnie nie służy. Po jego użyciu na moim czole pojawiły się małe ropne wypryski i to samo w okolicy nosa. Myślałam, że to może za pierwszym razem tylko, że skóra musi się przyzwyczaić... Ale niestety powtórzyło sie to za każdym razem kiedy go użyłam :( Ogólnie skóra po nim jest wygładzona, ale te wypryski uniemożliwiają mi dalsze stosowanie tego peellingu.

Używam tego kosmetyku: użyłam około 8 razy

to chyba nie ten peeling!

kupiłam ten kosmetyk pod wpływem opinii na wizażu i po raz pierwszy zdarzyło się, że trafiłam na totalny niewypał. nie winię za to jednak bron Boże recenzji, tylko sam produkt, który mam wrażenie jest czymś zupełnie innym niż opisywały to dziewczyny przede mną. niby opakowanie to samo, nazwa ta sama, pojemność 75ml, więc większa niż w zgłoszeniu i może też wraz ze zmianą pojemności nastąpiła zmiana składu tego peelingu, bo czegoś tak fatalnego jeszcze nie używałam...
przechodząc do rzeczy: nie rozumiem, jak to możliwe, by napisać na tym produkcie,że nadaje się on do cery wrażliwej. bo nie nadaje się ni cholery!!! masaż 10 minutowy, tak jak zaleca producent, jest w moim wypadku wykluczony, bo chyba skóra by mi odpadła z twarzy albo spłonęłabym od ognia na moich policzkach...mam cerę mieszaną, ale niewrażliwą i raczej odporną na różnego rodzaju zabiegi, ale jeszcze nic mi tak nie podrażniło buzi jak ten peeling-maska (gdzie ta maska?!). najgorzej było na policzkach, które nie są takie tłuste jak czoło i broda, które operację peelingowania jakos przeżyły...po spłukaniu tego cudu mniemanego byłam cała w czerwone piekące plamy, które ukoił dopiero Epitheliale i chwała mu za to.i skoro ja ze swoją skórą nosorożca tak zareagowałam, to nie wyobrażam sobie kogoś z prawdziwie wrażliwą cerą...
podsumowując: co z tego, że twarz została oczyszczona, skoro takim kosztem...? będę używać tego peelingu tylko na czoło i brodę i chyba tym sposobem będę go używać do śmierci...
zezłościło mnie jeszcze to, że używałam też poprzednio peelingu Oceanica, który firma reklamuje jako mikrodermabrazję w domu - otóż jeśli tamten to mikrodermabrazja, to ten to na pewno MEGADERMABRAZJA!
brrr!

prościutki i skuteczny :)

Spokojnie mogę polecić - chociaż nie zawiera naturalnych drobinek złuszczających, tylko chamski polyetylen, ;) = spełnia swoją rolę naprawdę przyzwoicie - czyli ładnie szoruje buźkę (masaż obowiązkowo! ) a przy okazji nawilża, natłuszcza i rozjaśnia. Nie podrażnia cery, a wręcz przeciwnie. Nie podrażnia oczu (info dla soczewkowców) bo praktycznie nie ma zapachu.
Niby nic, co by rzucało na kolana, ale wzbudza zaufanie. I to się liczy.

super

bardzo dobry

Używam tego kosmetyku od końca maja, raz na tydzień, nie używalam nigdy tego typu kosmetyków do twarzy w obawie przed działaniem zupełnie odwrotnym. Z tego jestem bardzo zoadowolona, skóra jest gładka i wygląda super, jestem jakby ładniejsza :) polecam :)

Mam naczynkową cerę, ale nie potrafię zrezygnować z mechanicznych peelingów, szukam więc jak najmniej agresywnych. Ten jest bardzo delikatny, nie rozjusza moich naczynek. Skóra po jego użyciu jest gładka i dobrze oczyszczona. Lubię go też za to, że nie wysusza i nie ściąga skóry, w odróżnieniu od innych tego typu kosmetyków, których do tej pory używałam. Ma przyjemną konsystencję i łatwo się zmywa.

Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

świetny!!! :)

Doskonały! Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu i to był strzał w dziesiątkę. Ładnie i zarazem delikatnie poleruje buzię, miły w stosowaniu, nie podrażnia, nie uczula, wręcz przeciwnie koi i przyspiesza znikanie drobnych podrażnień. Ja raz przed jego użyciem, nie mogąc sie powstrzymać, wycisnęłam pare niepotrzebnych drobiazgów z twarzy i nie dość, że nie rozniósł nic, nie podrażnił to ukoił to i rano gdy spojrzałam w lustro to niemal śladu nie było. Świetna rzesz za niewielkie pieniądze. Warto wypróbować

Doskonały

Peeling rewelacyjny. Kupiłam pod wpływem świetnych recenzji na KWC. Kiedy pierwszy raz nałożyłam na twarz, drobinki wydały mi się malutkie, pomyślałam, że nie zostawi po sobie buzi tak gładkiej, jak lubię. Wytrwale jednak masowałam buzię przez 10 min, zmywając preparat poczułam gładką, delikatną i (czego nigdy jeszcze nie doświadczyłam po użyciu jakiegokolwiek peelingu) doskonale nawilżoną skórkę. Zdarza mi się masować nim buzię ponad 10 min, jeśli nie dokładam peelingu w trakcie, po tym czasie na buzi pozostaje już znikoma ilość bardzo delikatnych drobinek i lekko tłusty, nawilżający film. Gdyby nie wizaż:), pewnie nigdy nie sięgnełabym po peeling AA do cery wrażliwej, i byłaby to wielka strata, gdyż ten jest po prostu REWELACYJNY! Szczerze polecam. A, teraz jest w tubce o pojemności 75 ml, ja kupuję za niecałe 11 zet:D

moje małe cudeńko :)

Uwielbiam ten peeling- jest cudowny.
Moja twarz po nim jest miękka, gładka i cudowna.
Wmasowuje go przez 10 min i efekty naprawde widać.
Twarz nie przetłuszcz mi sie tak bardzo i z każdym kolejnym razem jest lepiej.
Zawiera cudowne drobinki które bardzo dobrze radzą sobie z wszystkim co napotkaja na mojej twarzy ;)
A uzywam go raz na tydzień- w zapędach 2 :)
Odbieram jedną gwiazdkę za małe opakowanie

Peeling doskonały

Chyba mój najlepszy jak do tej pory zakup kosmetykowy(niekolorowy;). Świetnie oczyszcza skórę. Usuwa odstający, wysuszony naskórek. Początkowo nie wierzyłam w to potrójne działanie ale cos w tym musi być bo część wchłania się jak krem. Skóra staje sie miła w dotyku- taka milutka i świeża. Polecam

Ciut za delikatny...

Bardzo dobry peeling-maska chociaż dla mnie odrobinę za delikatny. Nie wmasowywuję go aż przez 10min bo 3-4min w zpełności mi wystarczą aby ładnie oczyścić buzię. Po użyciu tego peelingu skóra jest ładnie oczyszczona i wygładzona chociaż czasem nie daje sobie rady z przesuszonym i odstającym naskórkiem na nosie. Mogę go używać nawet 3 razy w tygodniu bez ryzyka podrażnień czy przesuszenia. Jest to naprawdę fajny produkt chociaż wolę bardziej agresywne ;). Na razie zużyję tą tubkę i poszukam czegoś jeszcze lepszego, ale mimo to myślę, że po jakimś czasie znów do niego wrócę. Polecam!!!

wspaniały!!!!

Skusiłam się na zakup tego produktu po tylu pozytywnych opiniach na Wizażu i nie zawiodłam się.Dziewczyny! jesli chcecie oczyścić i wygładzić swoją buźkę to polecam ten peeling. Mam cere ze skołonnością do trądziku i ciągle robią sie na niej takie małe krosteczki ale odkąd zaczęłam używać tego kosmetyku moje problemy ze skórą przestały praktycznie isnieć.Robie go raz na tydzień i pomimo tego ze trzeba go wmasowywać w skóre aż 10 minut! to i tak dla końcowego efektu warto. Polecam!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 ale będą kolejne...
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

ZAWSZE GO MAM

Kupuje rozne nowe pillingi, ale i tak zawsze w domu musze miec pod reka ten sprawdzony. Jest bardzo delikatny, ale swietnie sluszcza i oczyszcza, działa kojaco i lagodzaco na moja tlusta skore z problemami. Likwiduje kazde zaczerwienienie. Stosuje go przed kazdym waznym wyjsciem
POLECAM!!!
ilość zużytych opakowań: 3