Clinique, Clarifying Powder Makeup

Clinique, Clarifying Powder Makeup

Podkład i puder w jednym, który udoskonala cerę, nadając jej zdrowy blask i koloryt. Kryje niedoskonałości cery i matuje ją. Od skóry normalnej do tłustej. Delikatny, beztłuszczowy puder utrzymuje czystą skórę poprzez kontrolę wydzielania sebum aż do 8 godzin.

lubię go:)

Cóż, muszę powiedzieć,że mam do tego pudru dużą slabość mimo kilku wad.Zaczne jednak od zalet:
- jest lekki, nie daję efektu maski,ale kryje drobne niedoskonałości,
-mnie nie zapycha, a cerę mam skłonną do niespodzianek,
-twarz po nałożeniu pudru wygląda jakoś świeżo-to pewnie dobry wybór odcienia,
starcza na dośc długo,
- daje dobry efekt niezależnie,czy nakładam go pędzlem, czy gąbeczką-cera jest lekko zmatowiona,oczywiście użycie gąbeczki pozwala na lepsze krycie,
-mnie nie uczula,
-dobrze trzyma się na moich filtrach(Collistar,50+)
Teraz wady:
-przy codziennym, długim używaniu przesusza skórę,ale ja mam bardzo kapryśną cerę-raz się przesusza, raz przetłuszcza i jest wrażliwa (dodatkowo leczę się lokacidem ),
-po około trzech godzinach muszę robić poprawki,
- nie podoba mi się cienka gąbeczka, ale to przżyję:).

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 całe

bardzo dobrze matuje

Mam cerę mieszaną i i tego podkładu używałam głównie jako puder do poprawek w ciągu dnia, albo ewentualnie do zmatowienia cery w dni bez pełnego makijażu. W jednej i drigiej roli bardzo dobrze się spełniał. I bardzo polubił się z podkładem Perfectly Real Makeup Clinique. Nie uczula, nie zapycha porów i jak dla mnie matował prawie na cały dzień. Wydajny, w eleganckiej puderniczce, jedynie trzeba uważać aby nie nałożyć zbyt grubej warstwy (cienka i tak wystarcza) bo wtedy wygląda trochę nienaturalnie. Co ważnie nie wysusza skóry.
Nie wiem czy kupię bo aktualnie jestem zachwycona Blended Face Powder Cliniquea i ten mi najbardziej odpowiada.

Używam tego produktu od: prawie rok

Fajny

Fajny kosmetyk, spełnia swoje zadanie.

Mam pewien problem z oceną tego produktu - muszę przyznać, że chyba do końca nie umiem stosować podkładu w kompakcie. Może brakuje mi cierpliwości a może precyzji - jak się postaram to efekt jest bardzo dobry, naturalny ale jeśli się śpieszę to... może być kiepsko :)

Mino wszystko udało mi się zauważyć, że podkład ten wygładza, kryje niedoskonałości, nie wysusza skóry. Do mojej przetłuszczającej się skóry pasuje - ładnie matuje, nie zapycha, nie uczula, tylko nie wiem czy zapobiega powstawaniu niedoskonałości, jakoś tego nie zauważyłam. Na pewno nie powoduje ich wysypu! I jest dość trwały.

Opakowanie ma bardzo praktyczne, wytrzymałe, z dużym lusterkiem. To dla mnie bardzo duży plus.

Minusem jest chyba to, że lekko ciemnieje na skórze.

Podsumowując - to dobry kosmetyk dla bardziej wtajemniczonych lub dla niewtajemniczonych ale mających dużo czasu :)

Pozdrawiam!

SAMA NIE WIEM

chyba sie nie lubimy...
dla mojej koleżanki był idealny, dla mnie (mimo że mam podobny typ skóry) zupełnie odpada...
wydaje mi sie że jest widoczny na twarzy i że bardzo wysusza.

poza tym jest bardzo wydajny i ma niezłą formę- bardzo poręczny kompakt

Nie lubimy się :(

Niestety, kompakt ładnie wygląda przez 30 min od nałożenia (chociaż już wtedy czuć że ściąga skórę). Potem jest gorzej wszystkie małe krostki są uwypuklone, rozszerzone pory stają się świetnie widoczne. Plusem jest to że przynajmniej twarz się nie świeci. Pewnie jakoś przełknęłabym te wady ale nie mogę mu wybaczyć że robią mi się po nim podskórne pryszcze (których nie miewałam już od lat!!!).
Wściekła jestem że zmarnowałam 100zł

Używam tego produktu od: 3 razy podchodziłam do niego w ciągu ostatnich 2 miesięcy, więcej już nie będę

idealny

Kupiłam pierwszy na lotnisku, zabralam do Polski i potem załowałąm, że nie odkryłam go wcześniej jak dla mnie najlepszy z dotychczasowych, ja nakładam podkład, a potem (wbrew temu co mówią) TYLKO pędzelkiem na strefę T na to nakładam jeszcze rozświetlający Clinique i twarz wygląda rewelacyjnie, kupiłam jeszcze jeden do torebki i w czasie lunchu poprawiam nim nosek.

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie

jestem na TAK!

Świetne krycie + naturalny, długotrwały efekt. Połączenie, którym reklamuje się wielu producentów, a niestety rzadko jest to prawda...ale ten podkład to nie ściema. Osobiście używam go jak prasowanego pudru na podkład - duet nie do zdarcia nawet na imprezie. Ładny wybór kolorów + poręcznie, estetyczne opakowanie. Polecam :)
Chociaz są małe minusy - wydajność...bardzo szybko go ubywa + podkreśla suche skórki!Używam tego produktu od: pół roku

Dobry kompakt

Poczytałam wizaż, szukając nowego dla siebie podkładu w kompakcie, i trafiłam tutaj, czego nie żałuję.
Mam cerę tłustą, bardzo wrażliwą, skłonną do wszelkich możliwych chorób i podrażnień (od łzs po trądzik różowaty), więc zasadą dla mnie nr 1 jest NIE SZKODZIĆ.
Kompakt zdecydowanie nie szkodzi, wręcz mam wrażenie, że od czasu, gdy go używam podrażnień i niespodzianek jest zdecydowanie mniej.
Nie matuje na cały dzień, ale w przypadku mojej cery to po prostu niemożliwe i uważam, że niewskazane nawet.
Lekko może wysuszać, więc bardzo suchym cerom nie polecam, ale też nie do tego typu cer jest przeznaczony.
Nie kryje mocno, więc jakieś większe plamki lub zaczerwienienia wymagają korektora, ale cera nim uraczona wygląda po prostu ładniej, subtelniej, a przy tym naturalnie.
Ma sporo odcieni jasnych, co jest plusem. Zdecydowałam się co prawda na odcień nie najjaśniejszy tym razem i współgra z mą bladością nieźle, co też świadczy o jakości produktu.
Następnym razem jednak, a podejrzewam, że będzie następny raz, zakupię odcień najjaśniejszy z serii.
Nakłada się łatwo i szybko, a jako że za mocnym makijażem nie przepadam, mi wystarczy w zupełności jako podkład i puder w jednym.
Opakowanie poręczne, choć też nie za bardzo podoba mi się ta zieleń, ale to raczej kwestia upodobań kolorystycznych, a nie defektu estetyki opakowania.
Używam go od miesiąca, co dzień, zbytniego ubytku nie widać, więc powinien być wydajny.
Na pewno wart swej ceny.

Niewidzialny, a funkcjonalny!

Wypróbowałam szereg pudrów matujących i podstawowym problemem przy mojej bardzo bladej cerze było to, ze każdy -nawet tzw. transparentny- puder po jakimś czasie ciemniał na twarzy. Wybrałam odcień 01 Clarifying Cream , który jest WYŚMIENITY, idealnie stapia się z kolorem mojej skóry. Matuje i lekko tuszuje niedoskonałości. Stosuję go bezpośrednio na krem (makijaż w ciągu dnia poprawiam innym pudrem: transparentnym Stay Matte. Jeśli wychodzę gdzieś wieczorem, wtedy dokonuję małego retuszu pudrem Clarifying i wyglądam dobrze). Nie uczula. Praktyczne opakowanie z lusterkiem - tylko ta marmurkowa zieleń mi się nie podoba. Najładniejsze opakowania mają nowe cienie do powiek Clinique (elegancka prostota wypolerowanego metalu) - szkoda, że projektanci i tutaj nie poszli w tym kierunku... Może się kiedys doczekam?

Niezły

Super produkt, delikatny, subtelny, nadaje twarzy gładkość i aksamitny wyraz. Dodatkowo bardzo wydajny. Utrzymuje się na twarzy cały dzień. Nic dodać, nic ując - KWC.

Kwiecień 2008 edytuję: zatyka pory... :-(

Ilość zużytych opakowań: 1 (w użyciu)

KWC

Uwaga to bardzo dobry podkład! Świetnie matuje, jest naturalny(używam beige 04) wręcz stworzony do cery mieszanej. Piękne opakowanie, bardzo proste, eleganckie. Wydajny! Używam go zamiast podkładu w tubce. Jestem zachwycona co tu dużo pisać polecam! Macie kolejny przykład, że Clinique jak zwykle nie zawodzi ! A cena? Taka cena jaki produkt, wart swej ceny.
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jestem mniej więcej w połowie pierwszego

bardzo dobry

ten cudowny kosmetyk idealnie sprawdza się przy matowej cerze zarówno na sucho jak i na mokro. ma przyjemną konsystencję, ładne opakowanie, jest wydajny i długo utrzymuje się na buzi. można go stosować zarówno na podkład w celu zmatowienia twarzy lub wykończenia makijażu (np. wieczorowego) lub na codzień. prawie KWC:)

Używam tego produktu od:roku