KWC LogobyWIZAŻ logo

magicalblood
    28 lutego 2016 o 10:58
    5 / 5
    Świetny produkt!
    Szukałam dłuższy czas toniku do pielęgnacji skóry suchej. W końcu zdecydowałam się na ten, przekonała mnie cena i fakt, że można go kupić tylko na stronie z produktami naturalnymi, jest bezalkoholowy i łagodny. Nie żałuję wyboru, jest genialny! Tylko po miesiącu stosowania problem z suchymi skórkami pod oczami i na nosie zniknął, w dodatku oprócz skórek zmagałam się z brązowawymi/czerwonymi plamkami pod oczami, teraz koloryt mi się wyrównał i wygląda to tak dobrze, że nawet rzadko używam podkładu. ;) Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 duże
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:miesiąc

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    brunetteblend
    3 maja 2013 o 23:04
    2 / 5
    nie dla mnie
    Tonik zakupiłam, aby służył mi jako łagodny, nawilżający tonik. Po aplikacji skóra jest delikatnie nawilżona, czuć przyjemne odświeżenie, nie ma tłustego filmu. Nie zauważyłam żeby łagodził podrażnienia,a mam skórę bardzo wrażliwą. Zapach trochę mi nie odpowiada, jest dosyć intensywny więc nie każdemu przypadnie do gustu. Największym minusem jest jego zapychanie - podczas stosowania wyskakiwały mi niespodzianki. Najgorzej było na samym początku stosowania, potem się ustabilizowało, ale problem ten nie znikł zupełnie (w składzie zapychający Propylene Glycol na drugim miejscu). Ogólnie tonik ten jest godny polecenia, ładnie odżywia skórę, ale niestety na mojej się nie sprawdził (cera mieszana, tłusta w strefie T, wrażliwa). Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

0 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne