Uroda, Melisa, Tonik bezalkoholowy (nowa wersja)

Uroda, Melisa, Tonik bezalkoholowy (nowa wersja)

Tonik odświeża, łagodzi, nawilża.
Zawiera składniki aktywne:
- melisa regeneruje, łagodzi, uspakaja i odświeża. Przynosi ulgę zmęczonej skórze. Chroni ja przed działaniem wolnych rodników i promieni słonecznych,
- zielona herbata spowalnia efekt starzenia się skóry, pobudza jej mikrokrążenie, uelastycznia. Działą przeciwutleniająco, łagodząco, tonizująco. Chroni przed wolnymi rodnikami,
- sorbitol wiąże wodę w przestrzeniach międzykomórkowych, skutecznie nawilża, wygładza, poprawia elastyczność i regeneruje przesuszoną skórę,
- prowitamina B5 działa leczniczo i łagodząco na podrażnioną skórę, wygładza i poprawia jej koloryt,
- alantoina regeneruje uszkodzony naskórek. Łagodzi, nawilża, wygładza i zmiękcza skórę.
Tonik pozostawia skórę odświeżoną, zdrową i zadbaną.

łagodzące, nawilżające, odświeżające
tonizowanie twarzy
normalna, odwodniona, sucha, wrażliwa
bez alkoholu, bez parabenów
płyn

Tonik jest świetny. Bardzo odświeża i przepięknie pachnie. Skóra po nim jest taka miła w dotyku, orzeźwiona. To moje już któreś opakowanie z kolei. Minus taki że ciężko dostępny. Przy mojej wrażliwej cerze jest idealny. Jest tani ????

Ulubiony

Super tonik - nawilża, koi, ładnie pachnie, jest tani, dostępny w wielu drogeriach, ma dobre i ładne opakowanie. Spełnia wszystkie kwestie, które można wymagać od tego typu produktu.

Delikatny i kojący tonik

Mój ukochany kosmetyk. Używam go od wielu lat, zaprzyjaźniliśmy się, jak jeszcze był dostępny w innym opakowaniu (wolałam poprzedni kształt butelki). Świetnie tonizuje skórę, łagodzi i lekko nawilża. Dobrze zmywa resztki makijażu (wcześniej używam śmietanki z tej samej serii). Próbowałam inne toniki, ale zawsze do niego wracam.

Może być, chociaż...

Może być, chociaż czegoś mi w nim brakuje, nie umiem tego określić. Kiedyś kupowałam starą wersję toniku i byłam niezmiernie zadowolona, tymczasem ten nie sprawił, bym tak bardzo się nim zachwycała. Czemu więc kupiłam? Bo czasem jestem sknera i dusigrosz, więc wydanie kwoty rzędu 4,99 zł mieści się w moim poczuciu oszczędności :D
Tak więc kupiłam, używam. Tonik, jak tonik, co ma za zadanie, to robi, odświeża skórę, lekko nawilża, nie lepi się i nie pieni. Zapach, jak dla mnie nie jest nadzwyczajny, taki nijaki, ale to już nie stanowi problemu. Lepszy taki, niż z gatunku ostrych i duszących.
W sumie efektu wow nie ma (a mam w kolekcji takie, po których powiem, że na pewno do nich wrócę), natomiast nie zarzekam się, że nie kupię ponownie, gdy znów mi się włączy tryb sknerstwa :D

Tonik melisa

Tonik dobrej jakości i przy tym niska cena zachęciła mnie do jego zakupu. Stosuję rano celem odświeżenia skóry twarzy jak również wieczorem. Po użyciu nie zauważyłam żeby podrażnil moją skórę. Jak dla mnie jest to dość dobry kosmetyk, który nie ustępuje innym tym drozszym. Buteleczka jest ładna, wygodna w użyciu. Tonik jest dość wydajny

Dobry

Ten tonik miałam okazję stosować kilka lat temu. W przeciwieństwie do kremu na dzień z tej serii okazał się być dobrym kosmetykiem. Dla mnie tonik powinien przede wszystkim przygotowywać skórę do dalszej pielęgnacji, wyrównywać pH, delikatnie nawilżać i koić cerę. Kosmetyk spełnia wszystkie te założenia, ale nie ma w nim żadnego wow. Na plus jest to, że w składzie nie ma alkoholu. Opakowanie jest typowe dla takich kosmetyków.

Jestem bardzo zadowolona

Tonik kupiłam spontanicznie w małej drogerii za jakąś śmieszną cenę.
Zamknięty jest w okrągłej plastikowej butelce. Ilość standardowa.
Przyjemnie pachnie. Wystarczy niewielka ilość produktu do odświeżenia twarzy.
Powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem. Jeden z bardziej trafionych toników.
Nie podrażnia mnie. Twarz nie szczypie, skóra po nim jest wyraźnie odżywiona, ukojona i nawilżona. Dobrze wspomaga wchłanianie się kremu do twarzy.
Polecam!

przyjemny tonik do twarzy.

Bezalkoholowy tonik odświeża ,nawilża i łagodzi buźke. Posiada wyciąg z melisy co myśle bardzo wycisza cerę i np . u mnie bardzo wycisza na niej niespodzianki , które się pojawiają w postaci wyprysków . Regeneruje skórę co przyśpiesza gojenie się stanów zapalnych. Nie przesusza skóry co jest dużym plusem. Po użyciu skóra wydaje sie być bardziej elastyczna i delikatnie napięta,.Konsystencja jak na tonik przystało wodnista o lekkim zielonkawym zabarwieniu.Bardzo wydajny kosmetyk pielęgnacyjny do tonizowania skóry przy codziennym użytkowaniu.Nie zawiera alkoholu co jest bardzo na plus

Dla mnie świetny!

Dla mnie produkt bardzo na plus. Opakowanie jest estetyczne i wygodne, dzięki przezroczystej butelce można kontrolować zużycie produktu. Zapach jest ładny i delikatny. Tonik nie podrażnia, fajnie nawilża i oczyszcza skórę. Dobrze usuwa makijaż. Pozostawia uczucie świeżości. Jest bardzo wydajny i niedrogi. Oprócz tego toniku stosuję krem do twarzy również z tej serii i jestem zadowolona z efektu. Skóra jest miękka, nawilżona i oczyszczona.

Całkiem fajny

Ciężko jest rozpisać sie na temat toniku. Lubię go. Nie zawiera alkoholu wiec nie podrażnia skóry. Świetnie oczyszcza i odświeża skórę. Ma przyjemny zapach. Bardzo wydajny. Można go kupić niemal w każdej drogerii. Polecam.

Ulubiony

Mój ulubiony tonik w tym momencie. Idealnie przemywa twarz, koi i odświeża, przygotowując skórę do dalszej pielęgnacji. Zero podrażenień dzięki temu, że nie zawiera żadnych drażniących składników. No i za bardzo dobrą cenę. Będę wracała wielokrotnie.

Znam go od lat

Tonik Melisa nie jest dla mnie nowością, miałam go już lata temu, więc siłą rzeczy, gdy go teraz używam przypominają mi się beztroskie studenckie czasy (taaak, z perspektywy okazuje się, że mimo zajęć od rana do wieczora, kolokwiów, ćwiczeń, egzaminów, sprawozdań itp to jednak beztrosko było).
Podobnie jak wtedy urzeka mnie dosyć mocny, ale nie duszący ziołowy zapach, który działa na mnie niezwykle orzeźwiająco.
Tonik świetnie odświeża i domywa skórę po demakijażu. Nie zauważyłam negatywnego działania typu ściągnięcie, podrażnienie czy choćby lepienie się na skórze.
To kolejna butelka, którą używam z przyjemnością. Tym bardziej, że szata graficzna i sama butelka jest zdecydowanie przyjemniejsza dla oka i wygodniejsza w użyciu niż poprzednia (tego typu jak poniższego toniku Kwiaty polskie). Polubiłam i lubić będę :)

Jeśli przywiązujecie wagę do składu to skład tego toniku jest kontrowersyjny - niby dużo w nim ziół i składników nawilżających, ale oprócz nich także konserwanty, barwniki i substancje zapachowe.