Uroda, Melisa, Tonik bezalkoholowy (nowa wersja)

Uroda, Melisa, Tonik bezalkoholowy (nowa wersja)

Tonik odświeża, łagodzi, nawilża.
Zawiera składniki aktywne:
- melisa regeneruje, łagodzi, uspakaja i odświeża. Przynosi ulgę zmęczonej skórze. Chroni ja przed działaniem wolnych rodników i promieni słonecznych,
- zielona herbata spowalnia efekt starzenia się skóry, pobudza jej mikrokrążenie, uelastycznia. Działą przeciwutleniająco, łagodząco, tonizująco. Chroni przed wolnymi rodnikami,
- sorbitol wiąże wodę w przestrzeniach międzykomórkowych, skutecznie nawilża, wygładza, poprawia elastyczność i regeneruje przesuszoną skórę,
- prowitamina B5 działa leczniczo i łagodząco na podrażnioną skórę, wygładza i poprawia jej koloryt,
- alantoina regeneruje uszkodzony naskórek. Łagodzi, nawilża, wygładza i zmiękcza skórę.
Tonik pozostawia skórę odświeżoną, zdrową i zadbaną.

łagodzące, nawilżające, odświeżające
tonizowanie twarzy
normalna, odwodniona, sucha, wrażliwa
bez alkoholu, bez parabenów
płyn

Bardzo dobry.

Bardzo lubię płyn micelarny z tej marki.....dlatego postanowiłam wypróbować również tonik. Główną zaletą tego toniku jest zapach... Ziołowy ze słodkawą nutą.... Cudownie odświeża, nie podrażnia oraz nawilża cere.... Do tego ta cena. Myśle, że to jest bardzo udany produkt. Polecam.

Na dobry początek

Ten tonik kupiłam sobie chyba ze dwa lata temu, pod wpływem kosmetyczki, która zapewniła mnie, że przywrócenie skórze prawidłowego pH po umyciu jest bardzo ważne przy takiej cerze jak moja. Użyłam go kilka razy, ale wtedy nie udało mi się wyrobić nawyku. Sięgnęłam jednak po ten kosmetyk ponownie jakieś 1,5 mca temu, postanawiając sobie kompleksowo zadbać o cerę i zakładając, że nawet jeśli nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi.
Ponieważ jest to mój pierwszy tonik od dawien dawna, trudno mi go z czymkolwiek porównać. Z paru względów jest fajny: nie zostawia lepkiej warstwy której nie lubię, przyjemnie chłodzi cerę, odświeża. Trudno stwierdzić, czy nawilża - jeśli tak, to delikatnie, bo ostatnio moja cera wyschła na wiór i doprawdy nie wiem, co dałoby jej radę. Krzywdy żadnej mi nie zrobił - nie zapchał, nie podrażnił. Miał przyjemny zapach. Był też dość wydajny.
Nie wiem jednak, czy faktycznie jest to konieczny krok w pielęgnacji i być może mogłabym nadal obywać się bez niego. Myślę, że aby nabrać tu pewności, muszę potestować sobie jeszcze kilka produktów tego typu. Melisie daję czwórkę i lecę sprawdzać dalej ;)

Używam tego produktu od: dwóch lat, regularnie od 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo przyjemny

Tonik zakupiłam w biedronce, był wystawiony razem z innymi kosmetykami tej firmy.

Nie oczekuję jakichś cudów od toników. Jak dla mnie maja odświeżać i przyjemnie nawilżać cerę.

Zalety:

- bardzo ładny, delikatny zapach

- podczas przecierania czuć ukojenie i nawilżenie

- ładnie odświeża cerę po nocy

- nadaję się również do robienia maseczek z glinek

- cena

- solidne i przyjemne dla oka opakowanie

- dosyć wydajny

- dostępność - widziałam go w wielu drogeriach i sklepach

Wady:

- brak

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Normalny.

Ciężko mi pisać o toniku, bo zazwyczaj nie widzimy jego działania, albo nie zdajemy sobie sprawy, że on może wplywać na działanie kremu, czy wcześniej żelu.
Jest to tonik niewątpliwie poprawny. Delikatnie pachnie, delikatnie domywa, delikatnie pielęgnuje naszą twarz... jest delikatny. Jest tani, nie zawiera alkoholu, delikatnie nawilża i się nie klei.
Niemniej moim zdaniem, jest mało wydajny. Z reguły toniki 200ml starczaja mi na ok. 4 miesiące, ten zawsze na ok. 3.
Po za tym przyjemny produkt. :>

Używam tego produktu od: 2 razy po ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Uwielbiam od lat

Uwielbiam ten tonik. Jeden z nielicznych dla mojej bardzo wrazliwekj skory ktory jej nie wysusza, nie podraznia. Po uzyciu toniku czuje natychmiastowa ulge i nawilzenie. Nigdy nie mialam lepszego!!!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: z 10 jak nie wiecej

Dobry

Całkiem dobry, łagodny tonik.
Nie uczulił, nie zapchał.
Niestety nie zaobserwowałam po nim zamknięcia porów czy żadnego innego widocznego gołym okiem efektu.
Nie był też zbyt wydajny, a opakowanie zbyt łatwo się otwierało, dlatego bałam się brać je w podróż.
Lubiłam go, ale już raczej do niego nie wrócę, bo znalazłam swoje tonikowe KWC.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobry, tani produkt

Kupiłam Produkt za grosze w Biedronce, ponieważ skończył mi się mój ukochany nawilżający tonik z fitomedu a ten był akurat pod ręką. Jakież było moje zaskoczenie, ze produkt kosztujący 5zł w biedronce może być aż tak dobry!

Plusy:
+Cena
+zapach
+wygodne opakowanie
+dostępność
+Działanie! Nawilża moją bardzo suchą cerę, koi i odświeża, pozostawia ją gładziutką i miłą w dotyku.

W połączeniu z moim ulubionym kremem i oliwą z oliwek jest moim niezawodnym sposobem na suche skórki :)

Minusy: nie widzę

Używam tego produktu od: Dwa miesiące

Fajny

Bardzo dobry tonik.Zapłaciłam za niego mniej niż 10 zł.Jest bardzo wydajny i ślicznie pachnie.W składzie nie ma złego alkoholu.Dobrze odświeża, nawilża i nie podrażnia skóry.Będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 80 %

Jestem na tak :)

Na pewno wrócę do niego nie jeden raz :) Naprawdę fajny tonik :) delikatny, ale jednak czuć, że działa. Fajnie odświeża i koi skórę. Używam rano i wieczorem po umyciu twarzy i jest to prawdziwa przyjemność :) Polecam :)

Plusy:
+cena
+wydajność
+delikatnie odświeża, oczyszcza
+nie podrażnia
+ładnie pachnie
+całkiem niezły skład
+fajne opakowanie
+nie powoduje ściągnięcia skóry
+nie uczula

Minusów nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Bardzo go lubię:)

Od toniku nie wymagam wiele przede wszystkim żeby odświeżał skórę twarzy i jej nie podrażniał. Ten tonik spełnia swoją funkcję dodatkowo zauważyłam, że gdy go używam na mojej twarzy pojawia się znacznie mniej niedoskonałości:) Co uważam za ogromny plus, bo żaden inny tonik tak na mnie nie działał. Tonik nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry twarzy, dodatkowy plus to niska cena i wygodna w użytku buteleczka oraz korzystny skład. Minusów brak:)

Ilość zużytych opakowań: trzy

ja się pytam, co to jest

Zagadka: co to jest? Jest tanie, ladnie pachnie, ma dobre recenzje na Wizażu i nic poza tym.
Odpowedź: Tonik Melisa.

Już spieszę uzasadniać swoją ocenę.
Tonik jest łatwo dostępny - bez problemów w supermarketach.
Jest też tani. Jest polski. Kiedy przeczytałam ochy i achy na Wizażu - kupiłam. A co tam, szarpnęłam się, wydałam ciężko zapracowane 8 złotych i muszę ze smutkiem przyznać, że zdarzyło mi się w życiu lepiej wydać takie pieniądze. Za 8 zł można mieć fajną czekoladę, dwa piwa, półtora litra bezołowiowej 95, dwie paczki czipsów.
Niestety ja kupiłam ten tonik.
Oprócz tego, że był zielony i ładnie, delikatnie i roślinnie pachniał, nie robił kompletie nic. Równie dobrze mogłabym się maziać wodą z kranu.
Żaden sorbitol mi nic nie związał międzykomórkowo, ani pół melisy nie zregenerowało, nie złagodziło, nie uspokoiło ani nie odświeżyło. Zielonej herbaty sobie wcale nie przypominam, a już na pewno nie przy pobudzaniu mikrorkrążenia. Producent twierdzi, że przynosi ulgę zmęczonej skórze - w moim przypadku owszem, o ile użyję czegoś innego niż ten tonik.
Opakowanie przyjemne, łatwo się otwiera, zatyczka w zawiasach nie urywa się, dziura dozująca jest odpowiedniej wielkości. Wydajny.
Podsumowując: nie. Dobrze się zapowiadał, ale u mnie się nie sprawdził.
Zostaję przy tonikach rodzimej firmy na literę "Z".

Używam tego produktu od: mękolę od dwóch miesięcy

polecam

Kupiłam prze przypadek zachęcona ładnym opakowaniem do tego jak zobaczyłam, że opiera się na melisie i mojej ulubionej zielonej herbacie to bez wahania włożyłam do koszyka.

+ niska cena
+ wyciąg z zielonej herabty :)
+ po jego stosowaniu zauważyłam mniejszą ilość wyprysków na mojej buzi, jak tylko go odstawiam to odrazu wychodzą mi pryszcze

- cholerna dziurka, zawsze mi ten tonik sika jakoś po bokach :D
- jest dostępny w carefurze, ale w innych sklepach nigdzie go nie widzę i muszę specjalnie łazić do ogromnego marketu i stać w ogromnych kolejkach tylko po to aby zakupić tonik, no ale cóż, warto :)

- wielka szkoda, że nie ma żadnego żelu do mycia twarzy z tej serii, sam tonik to trochę mało na oczyszczanie :( a jakoś mleczko czy płyn miceralny też mi nie wystarczją , czuję nie dosyt :P

Używam tego produktu od: sama nie wiem od roku ?
Ilość zużytych opakowań: z 3-4 opakowania