Oxygenetic, Hydrating and Oxygenating Face Wash Sorbet (Nawilżająco-dotleniający sorbet do mycia twarzy)

Sorbet skutecznie oczyszcza skórę twarzy, a dzięki peelingującemu działaniu pyłu z łupin orzechów słodkich migdałów, delikatnie złuszcza martwy naskórek. W konsekwencji skóra jest wygładzona i promienna oraz lepiej przyswaja składniki aktywne. Ponadto preparat jest bogaty w cenne witaminy i minerały, dzięki czemu dogłębnie nawilża skórę, chroniąc przed transepidermalną utratą wody (TEWL), odżywia i regeneruje. Dodatkowo dotlenia skórę, nadając jej zdrowy koloryt. Serum dzięki swojej lekkiej konsystencji sorbetu jest niezwykle delikatne dla skóry, nie wywołuje uczucia ściągnięcia, pozostawiając ją miękką i gładką w dotyku. Efekt to dogłębnie oczyszczona, wygładzona i długotrwale nawilżona skóra o świeżym wyglądzie. Podstawą linii Energyze jest witamina C. To silny antyoksydant, który neutralizuje wolne rodniki uszkadzające komórki skóry, spowalnia procesy starzenia i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo przyspiesza odnowę komórkową skóry poprzez zwiększanie produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki witaminie C skóra staje się promienna, odzyskuje zdrowy koloryt i młodzieńczy blask. Kompleks dotleniających minerałów wapnia, cynku i magnezu wiąże cząsteczki tlenu zwiększając ich dostępność w skórze oraz stymuluje metabolizm komórkowy. Dzięki czemu komórki skóry otrzymują niezbędną energię, zaczynają prawidłowo funkcjonować i regenerować się. W efekcie znacznie poprawia się wygląd skóry, staje się ona zdrowa i promienna. Pył z łupin orzechów słodkich migdałów działa peelingująco, usuwa martwy naskórek i zanieczyszczenia, pozostawiając wygładzoną skórę. Ekstrakt z ogórka jest cennym źródłem witamin i minerałów. Uzupełnia naturalny poziom nawilżenia skóry, działa odświeżająco i hamuje procesy starzenia.Mleczko oliwkowe jest bogatym źródłem lipidów i protein, dzięki czemu otula skórę płaszczem ochronnym, intensywnie ją nawilżając. Dodatkowo wykazuje działanie przeciwbakteryjne. Olej z awokado działa przeciwzmarszczkowo, dogłębnie odżywiając regenerując i wygładzając strukturę skóry.

mieszana, młoda, tłusta, dojrzała, sucha
odświeżające, nawilżające, oczyszczające, złuszczające
w tubie
oczyszczanie twarzy

Jeden z ciekawszych kosmetyków

Ten sorbet do mycia twarzy kupilam bo uwielbiam testować nowości kosmetyczne :)
Fajne estetyczne opakowanie, wygodne w użyciu, łatwo można wycisnąć tyle kosmetyku ile potrzebne jset do umycia twarzy. Wprawdzie pompka jest dla mnie wygodniejsza, ale to opakowanie nie jest takie złe ;)
.Dobrze oczyszcza i odświeża skórę, lekko matowi. Ma piękny ziołowo cytrusowo kosmetyczny zapach. Bardzo wydajny, przy codziennym stosowaniu starczył mi na ponad miesiąc.
Serdecznie polecam bo cena nie jest wysoka, a jest to jeden z ciekawszych kosmetyków jakie ostatnio wypróbowałam.

Lekki i jednoczesnie skuteczny

Lekki i jdnocześnie skuteczny środek oczyszczający skórę twarzy oraz szyi. Pachnie delikatnie, w wygodnym opakowaniu - aczkolwiek brakuje mi tutaj Po nałożeniu na zwilżoną skórę pieni się bardzo słabo, ale to nie umniejsza jego działaniu. Delikatnie oczyszcza i usuwa pozostałości po makijażu. Spłukuje się bez problemu, nie powodu uczucia dyskomfortu ani ściągania skóry. Po umyciu skóra jest wyraźnie zmatowiona i oczyszczona.
Nie spowodował u mnie żadnej reakcji alergicznej, aktualnie jest to jeden z najprzyjemniejszych środków do mycia twarzy, jakie używałam :)

Swietny, również dla suchej i naczynkowej cery

Świetny kosmetyk do mycia skóry, mam suchą i naczynkową cerę. Jest wymagająca i nie każdy żel czy mleczko się na mnie sprawdza. Zawsze zależy mi, żeby kosmetyk przy skutecznym oczyszczaniu nie podrażnił cery oraz jej nie uczulił, tutaj nigdy tego nie odczułam. Uważam, ze sprawdza się idealnie. Ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza No po prostu rewelacja. Uwielbiam go i polecam zawsze wszystkim moim koleżankom.

Dobry skład i oczyszczenie

Świetny produkt. Duży plus za dobry skład. Sam w sobie jest delikatny, ale dobrze oczyszcza. Moja skóra jest po nim miękka, Nie podrażnia skóry Zużyłam już kilka opakowań i na pewno będę używała dalej.

Wydajny i dobrze oczyszcza

Ten kosmetyk do mycia twarzy naprawdę fajnie się u mnie sprawdza. Skóra nie jest po umyciu ściągnięta. I jest idealnie przygotowana do kolejnej pielęgnacji. Poza tym jest wydajny i wystarcza na długo.

Uwielbiam tę serię

Lubię firmę Oxygenetic za dobre, przemyślane składy i skuteczne formuły Opakowania też są estetyczne w delikatnych barwach.
Wygodne standardowe opakowanie, które mozna łatwo zabrac w podróż.
Dużym atutem jego jest cudowny zapach słodko-owocowy, jest to jeden z przyhemniejszych kosmetyków w mojej rutynie pielęgnacyjnej :)

Konsystencja jest żelowa-przezroczysta, lekko pieniąca, dobrze się rozprowadza i równie dobrze spłukuje.
Po jego zastosowaniu czuję przyjemne odświeżenie i czystość.
Żel skutecznie usuwa wszystkie zanieczyszczenia, sebum i nawet makijaż rozpuszcza. Ogólnie nie wiem jak to jest z oczyszczeniem makijażu wodoodpornego bo takiego nie używam.

Co najbardziej mi się w nim podoba ?
To że nie wysusza mojej i tak suchej skóry oraz nie ma po nim uczucia ściągania.

Skóra jest nawilżona, gładka i miękka w dotyku oraz powiedziała bym że ma właściwości kojące i dodające blasku.

Nie szczypie w oczy, nie podrażnia i nie uczula. Sprawdzi się też dla wrażliwców.

Cena jak za tak fajny produkt jest spoko.

Stosowałam go rano i wieczorem, spokojnie na miesiąc wystarczy a nawet dłużej.

Idealna formula

Jeśli szukacie kosmetyku do mycia twarzy, który ma delikatną formułę, który nie będzie pozostawiał podrażnień, i którym z przyjemnością masuje się twarz wieczorem i z rana to musicie to kupić! Sorbet jest idealny. Jest wydajny, zapach łądny aczkolwiek nie jest zbyt intensywny.
Zakupiłam już dwukrotnie i na pewno kupię ponownie.

Skuteczne oczyszczenie skóry

Dokłądnie i skutecznie oczyszcza skóre Po użyciu czuć świeżość. Nie widzę równiez podrażnienia ani łuszczenia skóry. Kosmetyk ten poleciła mi siostra, która walczy z trądzikiem i która go bardzo lubi. Na mojej tłustej skórze również dobrze się sprawdził.
Zniknął też problem zatkanych porów.

Serdecznie polecam ten produkt

Kupiłam bo lubię nowości kosmetyczne a samą markę już wczesniej znałam ;) Fajne estetyczne opakowanie w postaci tubki. Osobiście wolę z pompką, ale to też jest ok, szczególnie, ze konsystencja pozwala na łatwe wyciśnięcie kosmetyku z opakowania. Dobrze oczyszcza twarz bez uczucia ściągnięcia, lekko matowi. Tak wieć lubię stosować na dzień. Ma delikatny cytrusowy zapach. Poza tym jest wydajny, przy codziennym stosowaniu wystarczył mi na ponad 2 miesiące bo wystarczy dosłownie odrobina produktu wielkości groszku aby pokryć cała twarz. Serdecznie polecam.

Cudne odkrycie

Produkt dostałam w prezencie w hebe. Początkowo byłam sceptyczna że względu na opakowanie (białe,surowe, jak lekarstwo). Ale okazało się, że jest to cudeńko. Fajnie myje, lekko peelenguje. Zostawia skórę świeżutką i miękka.

Nie podrażnia. I cudownie pachnie.

Perełka

Uwielbiam totalnie. Doskonale domywa twarz, również okolice oczu z makijażu. Jednoczesnie zostawia skorę odswieżona oraz nie podrażnia. Jak dla mnie totalna perełka

Świetny oczyszczacz

Przyjemny produkt do mycia twarzy. Dobrze sobie radzi ze zmyciem pozostałości makijażu. Nie podrażnia skóry, jest delikatny nawet dla oczu tak więć stosuję do mycia całej twarzy.
Odświeża skórę, nie ściąga, przyjemnie cytrusami.

Strona techniczna: opakowanie z wygodnego miękkiego plastiku, żel jest o przyjemnej konsystenncji, nie ma problemów z wydobyciem z opakowania. Nie pieni się jakoś bardzo, ale pomimo to świetnie domywa. Opakowanie wystarczyło mi na ok. 10 tygodni stosowania 2x dziennie.