Bielenda, Beauty Molecules, B5, Molekularny żel do mycia twarzy synbiotyczny

Bielenda, Beauty Molecules, B5, Molekularny żel do mycia twarzy synbiotyczny

Wysokoaktywne preparaty z molekułami piękna i kompleksami składników aktywnych o wielopoziomowym działaniu pielęgnacyjnym, które spowalniają negatywne skutki procesów starzenia. Dzięki odpowiednio skomponowanym formułom z precyzyjnie dobranymi składnikami, skóra odzyskuje balans, długotrwały komfort i zdrowy, promienny wygląd.

Poznaj molekularny synbiotyczny żel do mycia twarzy, dedykowany cerze odwodnionej i wrażliwej.

Co kryje jego wnętrze?
- zamkniętą w wielobarwnych mikrosferach witaminę E
- wspierający mikrobiom i odporność skóry na niekorzystne czynniki zewnętrzne synbiotyk
- imponująco nawilżające i zapobiegające nadmiernej utracie wody z naskórka molekuły kwasu poliglutaminowego
- niwelujące uczucie ściągnięcia i suchości molekuły trehalozy
- bogate w witaminy i minerały, kondycjonujące i wzmacniające skórę adaptogeny
- przywracające skórze witalność, odżywcze nutripeptydy
- przyspieszające proces regeneracji, nawilżająco-kojące molekuły prowitaminy B5

Wszystko czego Twoja skóra potrzebuje, by czuć się i wyglądać jeszcze piękniej.

Jak działa? Żel łagodnie oczyszcza, nawilża i koi skórę, dbając o jej mikrobiom.

oczyszczanie twarzy
sucha, wrażliwa
nawilżające, oczyszczające, odświeżające, łagodzące
z pompką
żel

Żel do mycia twarzy

Kupiłam go dlatego że dużo osób go polecało pomimo tego że większość żeli mi się nie sprawdzało ten jest idealny. Jest delikatny, nie podrażnia, nie wysusza, nie szczypie w oczy. Ma przyjemny zapach i jest tani. Najlepszy żel jaki miałam!????

Zachwycił mnie jeszcze bardziej niż niacynamidowy

Promocja serii Beauty Molecules od Bielendy była niemal wszędzie, aż myślałam że te produkty dosłownie wyskoczą mi z lodówki. To ile influencerek polecało tą serię nastawiło mnie dość negatywnie do produktów. A to był błąd.

Żel ma gęstą konsystencję i kolorowe kuleczki, które po zetknięciu ze skórą rozpuszczają się. Jest bardzo wydajny - spokojnie wystarcza na ponad miesiąc. Jedna pompka wystarcza mi do pokrycia całej szyi i twarzy.

Po użyciu pozostawia skórę ultra miękką. Coś niesamowitego jak za produkt tak tani.
Poza tym bardzo dobrze oczyszcza skórę.
Pięknie pachnie - jego zapach nie jest bardzo słodki i przytłaczający. Idealny do codziennego stosowania. Skład ma świetny dla cer suchych, mieszanych i wrażliwych.

To zdecydowanie mój ulubiony produkt do mycia twarzy. Skóra dawno nie była tak mięciutka. Za każdym razem wracam do niego z przyjemnością.
Zdecydowanie zasługuje na hita!

Fenomenalny żel

Na żel od Bielendy trafiłam zupełnym przypadkiem- był na promocji w Hebe (ok 15 zł za blisko 200 g produktu). Zaciekawiła mnie jego szata graficzna, więc pobieżnie przejrzałam skład i opinie i włożyłam do koszyka- okazało się to być strzałem w 10!
Opakowanie- klasyczne, z całkiem solidną pompką, tylko na końcu jest problem z wydobyciem resztek produktu, ale można sobie z tym poradzić.
Zapach-delikatny, świeży, nie przytłacza, nie uttzymuje się długo na skórze.
Konsystencja-zelowa, drobinki rozpuszczają się w dłoniach, tworząc delikatną pianę.
Nie podrażnił mojej delikatnej skóry, nie ściąga jej, ale czuje że twarz jest oczyszczona w 100%. To moje drugie opakowanie, ale już wiem, że będę do niego wracać.

Żel do mycia twarzy

W końcu trafiłam na świetny produkt do mycia buzi, szukałam długo produktu po którym moja buzia nie będzie ściągniętą i dziwnie wysuszona. Żel od Bielenda w końcu dał mi to czego szukałam - czyli świetne oczyszczenie buzi zostawia fajna nawilżona i promienna buzię. Używam go już kilka miesięcy i to jest mój top produktów do mycia twarzy

Uwielbiam!

Po używaniu Bielenda Beauty Molecules B5 Molekularnego żelu do mycia twarzy synbiotycznego jestem zachwycona efektami. Już po pierwszym użyciu poczułam, jak delikatnie oczyszcza moją skórę, pozostawiając ją jednocześnie nawilżoną i odświeżoną. Formuła żelu jest niezwykle łagodna, co sprawia, że idealnie nadaje się do mojej wrażliwej skóry, nie powodując podrażnień ani uczucia ściągnięcia.
Co mnie najbardziej zachwyciło, to unikalna kombinacja składników aktywnych, takich jak witamina E zamknięta w mikrosferach oraz synbiotyk, które działają na rzecz utrzymania równowagi mikrobiomu skóry i jej naturalnej odporności. Dodatkowo, obecność kwasu poliglutaminowego i molekuł trehalozy sprawia, że moja skóra jest intensywnie nawilżona, a uczucie suchości kompletnie zniknęło.
Po kilku tygodniach regularnego stosowania tego żelu, zauważyłam znaczną poprawę kondycji mojej skóry. Jest ona bardziej promienna, nawilżona i elastyczna. Jestem pewna, że ten produkt zyskał stałe miejsce w mojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej, a ja nie mogę się doczekać, aby kontynuować jego używanie i cieszyć się coraz lepszymi efektami. Polecam go z czystym sumieniem każdemu, kto pragnie zadbać o swoją skórę w sposób kompleksowy i skuteczny.

Genialny żel za małe pieniądze

Bardzo fajny delikatny żel do mycia twarzy, skutecznie oczyszcza buzię i zmywa resztki makijażu. Buzia po jego użyciu jest oczyszczona, wygładzona i świeża. Nie powoduje uczucia ściągnięcia, nie wysusza, nie podrażnia. Ma delikatny przyjemny zapach. Jest wydajny.

Genialny delikatny żel

Używałam tego produktu rano dla delikatnego oczyszczenia, a ten produkt idealnie się sprawdził. Nie miałam po nim uczucia ściągniecia, ale moja cera mieszana była odpowiednio oczyszczona. Dodatkowo jest ultra tani i przepięknie delikatnie, niedrażniąco pachnie.

Bardzo dobry żel za niewielkie pieniądze

Super fajny żel za niewielkie pieniądze
Lekko się pieni, dobrze zmywa ze skóry
Nie wysusza skóry
zapach delikatny
Wydajny - wystarczy wielkość ziarnka grochu żeby umyć całą twarz

Uwielbiam ten żel

Mam cerę problematyczna a przez ten żel większość moich niedoskonałości zniknęła. Bardzo wygładza cerę i pozostawia ją nawilżona . Zdecydowanie nie wysusza co jest ma duży plus!

Wykorzystała: kilka próbek

Jest Genialny

Mam bardzo wymagającą twarz, ten żel to najlepszy jaki do tej pory używałam, nie podrażnia skóry, ma ładny łagodny zapach oraz przy przypadkowych dostaniu się do oczu ich nie podrażnia.

Bardzo lubie

Przetestowałam wiele żeli do twarzy ale ten jest rewelacyjny i kupiłam już kolejne opakowanie . Żel super oczyszcza skórę twarzy , pozostawia ją widocznie odżywioną , gładką i pełną blasku . Używam go wieczorem i rano przed nałożeniem makijażu ponieważ mam wrażenie że po jego użyciu makijaż 100 razy lepiej się prezentuje . Opakowanie jest bardzo wydajne i pojemne z wygodną pompką aplikująca . Produkt jest w bardzo dobrej cenie i wart zakupu. Ma bardzo przyjemny zapach

świetny produkt od marki Bielenda

Molekularny żel do mycia twarzy od marki Bielenda kupiłam w Rossmannie za 19,99. Spóźniłam się niestety na promocję, gdzie mogłam zaoszędzić 5zł, ale mówi się trudno żyje się dalej. Jako że mój żel do mycia twarzy się skończył potrzebowałam czegoś na już. Od lat jestem wierna marce Bielenda jeśli chodzi o pielęgnację twarzy. Przyszła pora na przetestowanie nowego produktu.

Żel ma działanie oczyszczające, ale także nawilżające co jest na duży plus. Po umyciu nie wysusza dodatkowo. Przeznaczony jest dla cery odwodnionej i wrażliwej. Żelowa, przezroczysta konsystencja produktu dobrze rozprowadza się na skórze i bez problemu spłukuje. Posiada małe kolorowe cząsteczki, które pod wpływem pocierania rozpuszczają się uwalniając swoje właściwości.
W składzie znajdziemy m.in. witaminę E, synbiotyk wspierający mikrobiom skóry, molekuły kwasu poliglutaminowego, które nawilżają i zapobiegają nadmiernej utracie wody, molekuły trehalozy niwelujące uczucie ściągnięcia i suchości, adaptogeny bogate w witaminy i minerały , nutripeptydy przywracające skórze witalność oraz molekuły prowitaminy B5 przyspieszające proces regeneracji o działaniu nawilżająco-kojącym.
Żel łagodnie oczyszcza, nawilża i koi skórę dbając o jej mikrobiom.
Do tego jak większość kosmetyków Bielendy ma bardzo ładny zapach.
Produkt zamknięty w plastikowej butelce z pompką o pojemności 195g.
Bardzo wydajny produkt.

Zdecydowanie polecam. Ja jestem na TAK.