Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

Catrice, Camouflage Cream (Korektor kryjący)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Korektor kamuflujący Catrice Camouflage Cream - kremowa i matowa konsystencja korektora gwarantuje wysokie krycie maskując wszystkie niedoskonałości cery, cienie pod oczami oraz przebarwienia.
Dostępny w 3 kolorach: 010 Ivory, 020 Light Beige, 025 Rosy Sand

pod oczy, do twarzy
kryjące
w kremie

super camouflage

bardzo mocno kryjacy korektor, używałam aby zakryć poszczególne krosty na twarzy, dla mnie odrobinkę wyczuwalny, nadkładałam pod podkład i nie wyróżniał się.

Może być, nie dla każdego

Po fantastycznych recenzjach spodziewałam się czegoś trochę lepszego - korektor faktycznie ma super krycie, jednak czasem przy wypryskach bardziej wypukłych zostawia dziwną skorupkę, która wygląda fatalnie, trudno się też go nakłada, jest zbyt gesty i zbity. Zdecydowanie wolę płynne korektory tej marki.

Świetny korektor

Kupiłam go przez przypadek i było tonajlepsze co mogłam zrobić. Produkt świetnie kryje wszelkie niedoskonałości i zaczerwienienia. Utrzymuje się dlugo na skórze i nie tworzy efektu maski. Jest łatwy w użyciu. Malutki słoiczek zajmuje bardzo mało miejsca, zmieści się w najmniejszej kosmetyczce. Jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarcza mi na kilka miesięcy. Jest kilka odcieni, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Rewelacyjne krycie wyprysków

Korektor świetnie sprawdza się na punktowe zamaskowanie wyprysków/krost. Dobrze trzyma się na skórze. Jest bardzo ciężki, więc nie nadaje się pod oczy. Jestem blondynką o bardzo jasnej karnacji i najjaśniejszy odcień jest dość ciemny jak dla mnie. Polecam, bo nie znalazłam jeszcze innego tak dobrze kryjącego korektora.

Idealny na "niespodzianki" na twarzy

Zacznę od tego, że mam bardzo jasną, wręcz alabastrową karnację. Moja skóra rzadko też potrzebuje bardzo dużego, nawet punktowego krycia. Nie mam problemu z przebarwieniami czy trądzikiem.

Produkt ma bardzo gęstą, ciężką konsystencję. Osobiście lubię lekkie formuły. Moim zdaniem kompletnie nie nadaje się pod oczy. Używałabym go tylko punktowo na niedoskonałości, ponieważ krycie ma rewelacyjne. Jeżeli już zdarzy mi się to, że mam wyprysk na twarzy to jest naprawdę niezastąpiony.

Gama kolorystyczna nie odpowiada moim potrzebom. Kolory są dla mnie za ciemne, za pomarańczowe. Produkt też oksyduje. Musiałam mocno przyklepać go innym, jaśniejszym korektorem, żeby się nie odznaczało miejsce, w którym użyłam ten produkt.

Trwałość określiłabym jako bardzo dobrą. Nie ścierał się ani nie ciastkował.

Cena jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Tym bardziej, że produkt jest bardzo ciężko wykończyć.

Opakowanie nie do końca przypadło mi do gustu. Tandetny, tani, łatwo rysujący się plastik. Pewnego razu za mocno dokręciłam wieczko. Pękło i nie mogłam już zamknąć korektora. Dodatkowo uważam, że jest niehigieniczne. Polecam nabierać produkt pędzelkiem.
Za tą cenę jednak jestem w stanie zrozumieć, czemu wygląda ono jak wygląda.

Podsumowując, gdybym znalazła idealny odcień do mojej jasnej karnacji. Byłby to hit na nagłe przypadki. Polecam osobom, które są troszeczkę ciemniejsze ode mnie.

Bardzo dobrze kryjący korektor

Ten korektor bardzo dobrze kryje i po nałożeniu skóra staje się zdecydowanie bardziej wygładzona i wygląda na bardziej elegancką.
Powiem szczerze, że ten korektor nakładam na twarz w celu zrobienia makijażu. Makijaż z użyciem tego korektora staje się zdecydowanie bardziej przyjemny i ładniejszy.

Zdecydowanie polecam

Korektor rewelacja, pięknie kryje wszelkie przebarwienia i wygląda bardzo naturalnie. Oczywiście nie nadaje się do cieni wokół oczu bo to nie ta konsystencja. Polecam na 100%

Był ze mną baaardzo długo, pomimo zalecanej daty ważności, ale nie umiałam się z nim rozstać, bo był tak bardzo wydajny. Krycie mocne jak przystało na kamuflaż, używałam go tylko punktowo, bo np. pod oczy nie nałożyłabym go, bo byłby za ciężki. Odcień kupiłam najjaśniejszy i nie był idealny, ale przykrywałam go i tak podkładem, więc wtedy się nie odcinał. Słoiczek nie jest najhigieniczniejszą formą podania, ale przynajmniej opakowanie było malutkie i poręczne.

idealne krycie za niewielkie pieniadze

Uwielbiam go i jestem mu wierna od lat, swietnie sprawdza sie do zaslaniania punktowo niedoskonalosci i pozostaje w miejscu przez dlugi czas. Idealny pod podklad, po doklepaniu jest w stanie zaslonic tatuaz, stapia sie ze skora, a matowa formula powoduje, ze nie splywa, tylko przykleja sie do naszej skory. Mimo malej pojemnosci jest mega wydajny, wystarczy dotknac odrobine palcem i mamy nabrana porcje do zasloniecia pojedynczej niedoskonalosci. Do tego kosztuje naprawde grosze.
Idealnie sprawdza sie tez do "czyszczenia" dolu brwi w makijazu brwi, czy w ogole doczyszczania krawedzi (rowniez podczyszczam nim kontur ust).
Mozna porownywac do korektora w sloiczku od NARS.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Uwielbiam!

Uwielbiam go, jest jednym z ulubionych moich kosmetyków. Korektor ma kremową konsystencję, dobrze się go aplikuje, fajnie się rozprowadza i idealnie wtapia się w skórę, kryjąc niedoskonałości. Jest baaaardzo wydajny, mam go już od dłuższego czasu i jeszcze końca nie widać - a nowy już czeka kupiony ???? Cena? Świetna. Nie mam się tu do czego przyczepić, serio.

Doskonały na trudne zadania

Korektor ma idealną kremową formułę, świetnie się sprawdza do przykrycia niedoskonałości na twarzy. Jest gęsty i ma duże krycie przez co nie sprawdzi się do przykrycia okolic pod oczami (będzię się brzydko odznaczał).

Kiedyś niezły, dziś są już lepsze produkty na rynku

Kiedyś jak tylko wszedł na rynek, naprawdę trzeba było polować na niego, bo szybko się wyprzedawał. Na przebarwienia, na różnego typu niedoskonałości sprawdzał się super, naprawdę dało się nim wszystko zakryć. Ale nie wyglądało to do końca estetycznie. Jak dla mnie wyglądał na twarzy za sucho, za ciężko. Oczywiście była to wina tak treściwej konsystencji. Jest to konsystencja tak jakby pasty zamkniętej w małym słoiczku, także oczywiście najbardziej higienicznie będzie używanie produktu pędzelkiem. Obecnie jego płynna formuła, moim zdaniem jest o wiele lepsza. Lepiej się stapia z podkładem i jest totalnie niewidoczna. No i oczywiście aplikacja jest o wiele wygodniejsza. Obie wersje nie zapychają. Cena obu wersji jest super, szczególnie że często są promocje.