Garnier, Czysta Skóra, Żel oczyszczający (stara wersja)

Garnier, Czysta Skóra, Żel oczyszczający (stara wersja)

Żel oczyszczający do tłustej cery. Zawiera kwas salicylowy i czynnik o łagodnym działaniu złuszczającym. Dogłębnie oczyszcza skórę dzięki antybakteryjnej formule zawierającej cynk i mikrocząsteczki myjące, które odblokowują pory, eliminuje sebum, pozostałości makijażu i zanieczyszczeń, delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka nie powodując wysuszenia skóry.

przeciętny, zwykły, bez szału

hmm, używałam go sporo czasu i myślałam, że jest bardzo dobry jednak nic takiego nie robił, nawet nie nawilżał pożadnie twarzy. dopiero inne lepsze i sprawdzone kosmetyki mi uświadomiły, że nie jest on taki boski jak myślałm. ogólnie nic nadzwyczjanego, nic nie robi z niedoskonałościami, nic, tylko oczyszcza z wszelkich brudów codziennych i to tyle, ale polecam jeśli ktoś nie ma problemów z cerą i lubi przyjemny chłod na twarzy to ten żel się jak najbardziej sprawdza, pozostawia takie przyjemne ochłodzenie. no, podsumowując: NIC NADZWYCZJANEGO

Kupię ponownie :)

Skóra po nim jest wyraźnie gładsza bardziej oczyszczona. :)
Żel zakupiłem za...8 zł w osiedlowej drogerii. :D
sukcesem było to że w opakowaniu nie było urządzonka do wyciskania płynu (wybaczcie ale zapomniałem jak eis nazywa)
Plusy
oczyszcza
daje efekt wygładzenia
Minusy
brak

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Całkiem ok

Kupiłam żel jakiś czas temu zachęcona promocją w Rossmanie i brakiem od dłuższego czasu jakiegokolwiek żelu. Ciężko mi porównać do innych, gdyż w swoim życiu za dużo ich nie kupiłam. Na pewno następnym żelem będzie jakiś inny - w celu wypróbowania czegoś nowego. Choć nastąpi to dosyć późno gdyż żel jest w moim przypadku bardzo wydajny. Używam tylko wieczorem by zmyć pozostałości po makijażu. Nie zauważyłam wysuszenia skóry, choć może niedługo zauważę. Zapach żelu mi nie przeszkadza. Po użyciu skórę mam gładką i świetnie oczyszczoną. Jestem zadowolona - moja cera nie wymaga zbytnich zabiegów, jest normalna, nie mam skłonności do trądziku (jedynie pojedyncze przed miesiaczką). Tak więc za cene 13 zł na taki okres czasu - jestem zadowolona!

Nie dla mojej twarzy.

Fakt oczyszcza skórę ale na początku naszej przygody strasznie szczypała mnie po nim twarz . Po jakimś czasie szczypanie ustało ale strasznie mnie to do niego zniechęciło .
Zapach może nawet być .
Żeby go zużyć używam go do zmywania makijażu .
Ja go nie polecam .

nie polecam

+faktycznie troche pomaga
+jest wydajny

-denerwujący zapach
-bardzo wysusza skórę

na początku działa jednak trzeba chyba używać go z przerwami

Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

Skóra się przyzwyczaja

Plusy:
+ doskonale oczyszcza, dobrze się pieni
+ nierażący zapach
+ wydajność
+ likwiduje niedoskonałości, wypryski
+ dostępność
Minusy:
- po dłuższym czasie stosowania wysusza i podrażnia skórę
- po dłuższym czasie stosowania skóra przyzwyczaja się, wypryski i niedoskonałości wracają (najlepiej robić przerwy w stosowaniu)
- ściąga skórę

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

niestety nie dla mnnie...

+dostępność
+cena
+fajne opakowanie
+ogólnie dobrze się pienił

i w sumie to koniec plusów :(

-zapach, jest dla mnie nie do zniesienia, z początku bardzo mi sie podobał, ale po ok. tygodzniu stosowania zapach stał się nieznośny
-jest zbyt ostry, zauważyłam, że podrażniał mi cerę, mimo, że nie jest ona zbyt delikatna, typowo problemowa
-średnio wydajny

Trochę się zawiodłam, myślałam, że będzie to coś lepszego. Może komuś przypadnie do gustu. Mi napewno nie.

Używam tego produktu od: już nie używam, ale stosowałam ok. miesiąca

Średni

Kupiłam ten żel, ponieważ zabrakło akurat tego z serii Podstawa Pielęgnacji. Jednak nie zbyt przypadł mi do gustu. Ma gęstą żelowa konsystencję, ale mimo to słabo się pieni. Świetnie usuwa nawet bardzo mocny makijaż i zanieczyszczenia. Skóra jest przyjemnie czysta i odświeżona. W przypadku dostania się do oczu bardzo szczypie. Ma silny zapach, przyjemny, ale tak mocny, że aż duszący. Nie jestem w stanie go znieść. Świetny pomysł z pompką, która dozuje odpowiednią ilość produktu i pozwala zużyć go do samego końca. Mam cerę mieszaną, którą żel niestety wysuszył. To go kompletnie dyskwalifikuje. Dodatkowo jest dość drogi i mało wydajny. U mnie kompletnie się nie sprawdził.
Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Udany kosmetyk!

Zalety:
+ wydajny
+ przyjemny zapach
+ odświeża skórę
+ dobrze oczyszcza
+ zmniejsza ilość niedoskonałości
+ ściąga pory
+ lekko nawilża

Wady:
- cena ;) choć nie jest to zbyt duża wada patrząc na to, że żel jest wydajny

Bardzo fajny

Podobnie jak z tonikiem, jestem zadowolona z tego produktu.

+ Oczyszcza skórę
+ Wydajny
+ Przyjemnie pachnie
+ Odświeża

+/- Cena

Ładnie oczyszcza buzię, likwidując wypryski. Cena może trochę wysoka, ale to nie przeszkadza. Polecam.

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: Pięć

LUBIE GO!!! :)

Ech jestem mu wierna od lat. Bardzo fajny zel i radzi sobie doskonale z niedoskonalosciami tak jak napisal producent. po zastosowaniu tego zelu buzka tryska czystoscia. LUBIE GO!!! poprostu:)

Używam tego produktu od: x lat
Ilość zużytych opakowań: nie wiem

Pogorszył stan skóry

Nie byłam zadowolona z tego żelu.
Po jego użyciu skóra była nieprzyjemnie ściągnięta.
Żel bardzo wysuszał i podrażniał cerę.
W czasie jego stosowania liczba niedoskonałości na mojej twarzy znacznie się zwiększyła.
Jedyny plus to to, że żel dobrze się pienił i był wydajny.
Nie polecam.