KillyS, Aktywny utwardzacz do paznokci

KillyS, Aktywny utwardzacz do paznokci

Przeznaczony do miękkich paznokci. Niemal natychmiast po zastosowaniu następuje efekt utwardzenia paznokci. Działa na keratynę wzmacniającą paznokcie. Sprzyja wzrostowi paznokci i przedłuża trwałość lakieru.

BEZNADZIEJA I TYLE

poleciła mi go znajoma.Spodziewałam się rewelacji,gdyż ten oto produkt był wysoko notowany na wizażu,jednak sie myliłam:( Jak można sprzedawać taki badziew na rynku i wmawiać ludziom że jest genialny:( Utwardzacz nie utrzymuje lakieru nawet przez jeden dzień,ma brzydki intensywny zapach i nie spełnia swoich pseudo funkcji.Paznokcie sie łamią,lakier schodzi warstwami,po prostu zwykły kicz.Dziewczyny nie kupujcie tego produktu za nic w świecie!!!!!!!!!! Nie wszystko co się pisze w gazetach i na stronach internetowych(jak sie o tym przekonałam) jest prawdziwe:(:(:(

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego,a reszta w kosz

ok

nie uzywałam go bezposrednio na płytke paznokckia,ale jako wykonczenie manikiru na kolorowy lakier .Jestem zachwycona!Szybko wysycha,dodaje pieknego połysku a przy tym chroni lakier.Nie wiem skad te opinie,ze odchodzi płatami.Mnie trzyma do 5 dni,a dodam,ze nie uzywam rekawiczek przy pracach domowych:-)

Używam tego produktu od:1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego

Świetny utwardzacz lakieru!

Na wstępie zaznaczam, że podobnie jak Frantic używam tego produktu jako utwardzacza kolorowego lakieru do paznokci, a nie samych paznokci. W tej roli spisuje się znakomicie! Zawsze maluję paznokcie bazą/odzywką, na to 2 warstwy kolorowego lakieru, a na koniec stosuje utwardzacz (zazwyczaj byl to Insta-Dri z Sally Hansen) w celu szybkiego wysuszenia całości. Po nałożeniu utwardzacza Killys cały manicure jest wysuszony w 15-20minut, można spokojnie położyc się spać bez obawy, że rano na lakierze będą odbite ślady pościeli. Jestem naprawde pozytywnie zaskoczona tym produktem. Dodam jeszcze, że oprócz szybkiego wysuszenia kolorowego lakieru, preparat ten dodatkowo znacznie przedłuża trwałość manicure i nadaje lakierowi taki szklisty połysk. Konsystencja utwardzacza bardzo mi odpowiada, jest płynna i nic sie nie ciągnie ani nie gęstnieje. No i cena tez jest przyjazna (utwardzacze SH są dwa/trzy razy droższe). Naprawde gorąco polecam!

EDIT: Zakupiłam kolejną buteleczkę, ten utwardzacz jest świetny! Użyty razem z baza Sally Hansen "Color Wear" sprawia, że manicure dzielnie trzyma się 6-7 dni i co dla mnie bardzo ważne (szczególnie przy ciemnych kolorach)-lakier nawet nie ściera się z końcówek paznokci. Paznokcie po kilku dniach wciąż wyglądają jak świeżo pomalowane.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, druga buteleczka już czeka

naprawdę pomógł :)

Od dziecka miałam paznokcie jak guma, strasznie cienka płytka, wyginały się na wszystkie strony :) nie mogłam nosić długich, bo się urywały. Ten utwardzacz naprawdę bardzo pomógł, po kilku miesiącach stosowania mam normalne paznokcie, o wiele twardsze, nie łamią się, super! :) używam jako lakieru bezbarwnego i pod lakier. Wg mnie jest równie trwały jak zwykłe lakiery, rzadki, świetnie się nakłada, wydajny i nie gęstnieje! :) polecam.
Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Bardzo go lubię

Na wstępie chcę powiedzieć, że używam go jako utwardzacz lakieru, a nie samych paznokci. W tej roli sprawia się znakomicie!
Kiedyś miałam spore problemy z długo schnącymi i szybko odpryskującymi lakierami. Trzymały się one na moich paznokciach góra trzy dni. Teraz maluję paznokcie iloma warstwami tylko zechcę, na to zawsze dwie warstwy tego utwardzacza i mam z głowy ponowne malowanie nawet na tydzień.
Poza tym preparat ten bardzo przyspiesza wysychanie lakieru. Nieraz zdarzyło mi się, że gdzieś dotknęłam lub zahaczyłam ręką i sądziłam, że będę musiała malować jeszcze raz. Tym czasem nic się na lakierze nie odcisnęło, zupełnie jakbym malowała paznokcie wiele godzin wcześniej, a nie przed chwilą.
Lubię bardzo dość rzadką konsystencję tego preparatu. Gęstniejeon wprawdzie pod koniec buteleczki, ale wybaczam mu to.;-)

Używam tego produktu od: około czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: początek drugiego

Super!!!!!!!!!!!!!!

Ten preparat jest genialny. Zastanawiałam sie nad zrobieniem tipsów bo mialam dosyć moich paznokci ale gdy go znalazłam, stwierdziłam, że można spróbować. Na prawde utwardza paznokcie i nie zauważyłam, żeby schodził płatami. co prawda po basenie właściwie nic z niego nie zostaje, ale przynajmniej schodzi laker a nie paznokcie. A o to przecież chodzi.

Dobry

jako utwardzacz jest bardzo dobry, paznokietki sie nie łamią, nie rozdwajają a nawet muszę je skracać bo są zbyt długie:)) owszem jest nietrwały, szybko odchodzi, ale na moich paznokciach każdy lakier szybko trach porządny wygląd. Jest bardzo wydajny, używam go od ok 3 m-cy a jeszcze nie zużyłam połowy i co najważniejsze nie gęstnieje. Polecam dla cierpliwych i często robiących manicure.

mieszane uczucia

mam do niego mieszane uczucia...po pomalowaniu schodzi całymi płatami więc jak ma utwardzac i wzmacniać paznokcie? choc mimo tego wydaje mi sie ze paznokietki sa zdrowsze ale to może to tylko moje zyczenie? jako utwardzacz na lakier kolorowy spełnia swe zadanie dlatego nie daje mniej * ogólnie nie jest drogi więc nie żałuje zakupu ale przed ponownym zakupem długo sie bede zastanawiać...

Wolne żarty!?

Utwardzacz? A jak on ma utwardzać skoro po niecałym dniu schodzi płatami z paznokci? Albo po jednej kąpieli? Na domiar złego, sprawia, że każdy kolorowy lakier traci trwałość i odpryskuje następnego dnia. Kompletnie nie widze sensu jego stosowania, chyba że ktoś chce malować paznokcie codziennie. Nie kupujcie go, na prawde nie warto!

Bez zachwytów

Ten preperat świetnie utwardza, połyskuje na paznokciach. Poza tym jez wydajny, widocznie wzmacnia, ALE szybko schodzi z paznokcia, a kiedy już się to stanie to razem z kawałkiem płytki!!! To go u mnie dyskwalifinuje :(:(:(

po prostu utwardzacz

Właściwie to podoba mi się ten preparat. Naprawdę utwardza pzanokcie. Jednak mam wrażenie, że nie polega to na odżywaniu ich. Bo paznokcie są twarde tylko wtedy gdy są posmarowane tym lakierem. Paznokcie ładnie błyszczą. Jednak ja równiez mam zastrzeżenie co do trwałości. Następnego dnia zwykle schodzi płatami z paru paznocki. Konieczne ponowne pomalowanie. Jest tani. Warto wypróbowac.

Nietrwały

To mój drugi utwardzacz Killys i druga porażka- więcej nie będzie ;)
Jego trwałość woła o pomstę do nieba- jeden dzień to szczyt jego możliwości :( Chyba, że leży się do góry brzuchem i niczego nie dotyka ;) Tak jak napisała MagJa-wystarczy kąpiel czy zmywanie i możemy sobie ściągnąć cały utwardzacz w formie gustownego płatka :(
Pod lakier się nie nadaje, na lakier też- bo wtedy o trwałości manicure można zapomnieć.
Plusy- utwardza, owszem :) Kładzenie codziennie kilku warstw pomaga utrzymać paznokcie w dobrym stanie, więc jeśli komuś nie przeszkadzają odpadające płatki i strzępki i chce mu się malować paznokcie co dzień- można spróbować.