Yves Saint Laurent, Touche Eclat, Rozświetlacz w pisaku

Średnia ocena: 3.64/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Pojemność 2,5 ml

Efektowne, trwałe i naturalne rozświetlenie strefy cienia na twarzy
- Wygładzenie zmarszczek i ukrycie niedoskonałości
- Efekt wypoczętej skóry, jak po 8h snu
- Lekka formuła nieobciążająca cery
- Stylowy, złoty rozświetlacz, wygodny i poręczny, który zmieści się do każdej torebki
- Odświeżenie wyglądu w każdej sytuacji i w każdym miejscu

Touche Éclat to prawdziwy must-have modelek, aktorek i wszystkich kobiet, które pragną rozświetlić swoją skórę i podkreślić jej naturalne piękno. Jedno pociągniecie kultowym pędzelkiem daje wrażenie wypoczętej skóry pełnej blasku, niczym po 8-godzinnym śnie. Za pomocą kilku strategicznych pociągnięć ten bestsellerowy rozświetlacz powoduje, że zmarszczki, niedoskonałości i oznaki zmęczenia znikają. Rozświetlający kompleks Luminocaptide sprawia, że wyglądasz na wypoczętą i świeżą nawet wtedy, gdy masz za sobą długi i ciężki dzień. Eleganckie opakowanie rozświetlacza dyskretnie wsuniesz do torebki, aby mieć je pod ręką w każdej sytuacji. Touche Éclat to produkt, bez którego nie może się obejść żadna kobieta. Idealny do każdego rodzaju skóry. Efekt: nawilżenie, natychmiastowe uczucie świeżości, rozprasza światło, rozjaśnia cerę, dopasowuje się do każdego podkładu, nie pozostawia grudek.

pod oczy, do twarzy
rozświetlające
w pędzelku / w aplikatorze

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Intensywny jednak delikatny dla skóry

- kolor - testowałam odcień nr 2, jest zbliżony do mojego koloru skóry, a jaśniejszy dałby chyba jeszcze fajniejszy efekt,
-wydajny - gęsta, silnie kryjąca formuła,
-trwały - utrzymuje się przez cały dzień i nie gromadzi się w zagięciach skóry,
Nie wysuszyli skóry pod oczami, pomimo swojej gęstej formuły jest delikatny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Już rozumiem co znaczy mieć droższy kosmetyk

Odnosząc się do tytułu nie zawsze cena idzie w parze z jakością produktu, ale co do tego rozświetlacza jest wart swojej ceny. Nakladałam go jako korektor rozświetlający pod oczy, i to co pod nimi robił zrobiło na mnie ogromne wrażenie.Oko było pięknie rozświetlone, nie wchodził w załamania zmarszczek, utrzymywał się cały dzień. nie jest to ten typ rozświetlaczy, który widać na km raczej powiedziałabym, że jest delikatny, subtelny i podkreśla oraz rozświetla to co powinien. Nałożony na łuk kupidyna pięknie rozświetlił i optycznie podniósł oraz powiększył górną wargę ust. Jego opakowanie jest minimalistyczne w kolorze złotym, a aplikator w kształcie pędzelka jest cudowny. Fakt ubolewam nad małą pojemnością, której dosłownie jest 2,5 ml, ale póki co wydaje się być wydajny. Na pewno będę do niego wracać chociażby na jakieś ważne wyjścia.

Cudooo w pisaku

Używam go pod oczy bo cudownie rozświetla spojrzenie i odejmuje lat ❤️ Jestem nim zachwycona chętnie kupię kolejne opakowanie. Super konsystencja, bardzo lekki i ekstra się rozkłada

Kosmetyk 2 w 1

Tego kosmetyku większości Pań nie trzeba przedstawiać, od lat to bestseller wśród kultowych kosmetyków do makijażu.
Ma bardzo wygodnie opakowanie w formie pisaka, który wystarczy kliknąć, żeby na pędzelku pojawił się produkt.
Przechodząc do konkretów to co ten korektor/rozświetlacz robi na skórze to istna magia.
Pięknie rozjaśnia nasze cienie pod oczami,dzięki czemu wyglądamy na bardziej wypoczęte po np nieprzespanej nocy.
Nie zbiera się w zmarszczki mimiczne i nie migruje na skórze, dla mnie jest to duży plus.
Nie ciemnieje w ciągu dnia.
Opisałam go jako produkt 2w1, ponieważ w przypadku ciemnej karnacji może być używany jako rozświetlacz , ponieważ jako korektor może być za jasny ( jak dobrze pamiętam występuje w 6 kolorach).
Osobiście też używam go czasem jako rozświetlacz np na łuk kupidyna , wtedy też ładnie podkreśla i optycznie powiększa usta.
Czy widzę jakieś wady w tym kosmetyku ? Na ten moment nie, dla mnie jest jednym z najlepszych korektorów jakie dotąd testowałam , a używałam korektorów zarówno drogeryjnych jak i tych z wyższej półki cenowej, różnych firm.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobry, ale nie do każdego typu cery

Rozświetlający korektor daje piękny blask i lekkie krycie, ale nie zachwycił mnie taki rodzaj produktu. Idealnie za to sprawdził się przy dojrzałej skórze mojej mamy. Przy mojej cerze, która czasem ma tendencje do wyświecania się w strefie T, korektor po czasie zaczął wyglądać niekorzystnie. Nie zmienia to faktu, że nadaje on skórze promienny wygląd oraz zdrowy blask.

Bardziej korektor czy rozświetlacz

Rozświetlacz to zdecydowanie za dużo powiedziane. Miałam duże nadzieje co do tego produktu, ale niestety już po pierwszym użyciu widać że jest to bardziej korektor rozświetlający niż rozświetlacz. Na pewno na plus piękne opakowanie i sposób aplikacji. U mnie super się sprawdza jako baza pod cienie do powiek.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Komplementuje pierwsze zmarszczki, zamiast je podkreślać

Wiem, że samo YSL komunikuje ten produkt jako rozświetlacz, ale cały świat korzysta z niego jak z korektora. I u mnie również dużo lepiej sprawdza się jako rozświetlający korektor, niż jako rozświetlacz.
To korektor, który z pewnością docenią cery ze zmarszczkami, niestandardową budową okolicy oka i zauważalnymi liniami w tym obszarze.
Ja mam pierwsze mikrozmarszczki i jestem zachwycona tym, jak ten produkt komplementuje moją skórę.

Neutralizuje zasinienia i zacienienia, jest średnio kryjący, przy odpowiednim rozpracowaniu i przypudrowaniu wygląda tak dobrze, jakby go tam w ogóle nie było :)

To produkt, który docenią osoby dbające o naturalny look, ewentualne walory pielęgnacyjne w kolorówce i ekskluzywne opakowania.
Jest piękny. Zarówno w środku jak i na zewnątrz :)

Magik w pisaku!

Touche Eclat rozświetlacz w pisaku to jeden z najbardziej wielofunkcyjnych produktów w mojej kosmetyczce. Wspaniale sprawdza się jako rozświetlający korektor pod oczami, ozdabia również kości policzkowe, łuki brwiowe, jak i same powieki, gdy stawiam na "nude look". Nadaje zdrowego, nienachalnego blasku, dzięki czemu cera wygląda promiennie. Ogromny plus za jego wydajność. Wystarczy niewielka ilość, aby rozprowadzić go w strategicznych miejscach, a dzięki swojej konsystencji dosłownie sunie po skórze. Gorąco polecam!

Nawilżenie i rozświetlenie

Moja cera: mieszana ze skłonnością do niedoskonałości

Opakowanie: piękne złote opakowanie, prudkt ma pędzelek a produkt dozuje się przez klikanie w końcówkę. Samo wykończenie opakowania daje właśnie luksusowy vibe,
Pojemność: 2,5 ml
Zapach: bardzo delikanty
Fomulacja: płynny korektor ale idący bardziej w stronę maślanego niż wodnego
Działanie: Jestem pod dużym wrażeniem krycia i to na plus. Rozświetlacz w pisaku stosowałam pod oczami, przy skrzydełkach noasa, na czoło i troszkę na środek brody. Prdukt bardzo łądnie pracuje ze skórą. Nawet wklepany palcem ładnie sie blenduje, nie ma odcięcia. Klasycznie nosze maijaż ok 10 h i wykończnie jest bez zarzutu.
Ocena: 5
Bardzo dobry produkt. Wszystkie obietnie zostały spełnione.

Luksusowe rozświetlenie

Opakowanie tego rozswietlacza mówi samo za siebie, luksus w kosmetyczce.
Rozswietlacz posiada delikatny pędzelek, na początku kilka kliknięć a później tylko 2 by mieć odpowiedznia ilość kosmetyku.
Rozświetlacz bardzo dobrze rozprowadza się po skórze, pędzelkiem trochę się rozmazuje więc pomagam sobie troche go rozprowadzić gąbeczką a w pośpiechu palcem. Myślę że nadaje się do każdego rodzaju skóry, przy suchej skórze nie widać niedoskonałości. Rozświetlacz ma lekkie krycie a mimo to dobrze sobie radzi z cieniami pod oczami.
Do delikatnego makijażu to idealny kosmetyk.
Rozświetlacz po całym dniu dobrze wygląda, nie obciąża skóry.

Moc jest ze mną

Używanie tego produktu to czysta przyjemność. To kosmertk który łączy w sobie wiele właściwości, m.in. odmładza, wygładza i poprawia kontur twarzy
sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną. To produkt który jednocześnie rozswietla i maskuje przebarwienia oraz cienie pod oczami. Jak dla mnie posiada wszystkie właściwości jakie powinien posiadać kosmetyk który każda nas powinna mieć w swojej kosmetyczce. To co jest jego dużą zaletą To kompaktowe opakowanie które idealnie sprawdzi się np. W podróży. Ja osobiście lubię go aplikować na podkład i rozprowadzać gąbką do makijażu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetnie rozświetla i dodaje glow

Bardzo fajnie rozświetla i rozjaśnia. Świetnie stapia się ze skórą! Łatwy w aplikacji i w wygodnym opakowaniu! Bardzo fajnie sprawdza się w Moim codziennym makijażu. Używanie go to czysta przyjemność.