Ziaja, HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej

Krem nawilżający do cery tłustej i mieszanej.

Intensywnie nawilża skórę i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Zmniejsza nadmierne złuszczanie się naskórka oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. Stanowi doskonały podkład pod makijaż.

Substancje aktywne: witaminy A i E, prowitamina B5 (D-panthenol).

Cudowny!

Leciutki, delikatny... Ślicznie pachnie, dobrze się wchłania... Dzięki niemu skóra robi się mięciutka, gładka, świetnie nawilżona... ładniejsza i milsza po prostu :)
No tak, zapomniałam dodać, że faktycznie wspaniale łagodzi rozmaite podrażnienia- a nawet uczulenia! :D

Opakowanie lekkie (nie obciąża plecaka ;) ), przy tym trwałe, estetyczne.

Do tego tani jak barszcz i wydajny :)

Dałabym 5* gdyby miał choć malutki filtr............

Niezły

Kupiłam go na podróż, właściwie przypadkiem i byłam gotowa przecierpieć nawet kilka dni, jeśli nie byłby zbyt dobry. A tu niespodzianka. Nie tylko nie cierpiałam, ale używanie go sprawiło mi prawdziwą przyjemność. Doskonały do mieszanej cery. Dobrze nawilża wrażliwe partie a nie natłuszcza już tych tłustych. Nie matuje.

miłe zaskoczenie

Kupiłam ten kremik zaczynając moją osobistą kampanię "teraz Polska". I jestem naprawdę mile zaskoczona! Kremik jest przede wszystkim taniutki, ma estetyczne opakowanie, miły, delikatny zapach. Konsystencja wydaje się dosyć bogata, ale jest lekka. Krem łatwo rozsmarować, wchłania się średnio szybko, może na tłustej cerze zostawić minimalnie świecącą powłokę, jednak odejmowanie mu gwiazdki za brak matowienia jest niesprawieliwy, bo nie jest to krem matujący! I co dla mnie najważniejsze: nawilżanie. Zawsze sprawdzam to na policzkach, gdzie mam skórę normalną, skłonną do przesuszania. I oto wreszcie krem, po którym moje policzki nabrały gładkości! Nie jest to może zauważalne bezpośrednio po nałożeniu, ale jakiś czas później można się tylko miziać i miziać - tak milutko. :) Super udany kremik, szczególnie za taką cenę, a 4 gwiazdki dlatego, że nie jest idealny, tzn. nie matuje, a efekt nawilżenia nie jest spektakularny i wyrażnie od razu wyczuwlny.

bardzo dobry kremik

Bardzo fajny kremik:), jest lekki,ma calkiem przyjemny bardzo delikatny zapach. Kiedys nie przepadalam za produktami Ziaji ale mysle ze ta seria jest strzalem w dziesiątke. Jest to bardzo dobry kosmetyk za bardzo niska cene. Oczekiwalam od niego nawilzania a nie natluszczania i to krem spelnil, jezeli chodzi jednak o matowienie tu mialabym pewne zastrzezenia(ze skora bardzo tlusta kremik sobie raczej nie poradzi) i za to odejme mu jedna gwiazdke

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i beda nastepne
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...