Pierre Arthes, Maskara XXL (tusz wydłużający i pogrubiający)

Pierre Arthes, Maskara XXL (tusz wydłużający i pogrubiający)

Maskara, która nadaje niezmiernie objętościowe wykończenie, wydłużając przy tym nawet najkrótsze rzęsy. Wykończenie perfekcyjne dzięki specjalnej szczoteczce pozwala na równomierne rozprowadzenie i pogrubienie rzęs nawet 4-krotnie. Hypoalergiczna i odporna na rozmazywanie. Zawiera pro-witaminę B5, jest dostępna w kolorach: czarnym, brązowym i niebieskim.

MÓJ!!

Naprawde fenomenalny! Wreszcie spoglądam na świat spod firanki rzęs!!:-) Ma świetną, gęstą szczoteczkę, która rozdziela rzęsy. Oprócz tego pogrubia i wydłuża rzęsy. W dodatku wytrzymuje cały dzień na uczelni. Gorąco polecam!! :-)

Nie można się przyczepić

Jednym słowem: jest świetny.Naprawdę. Miałam już m.in: Avon, Manhattan, ostatnio ten okropny Maybelline-nie dorasta mu do pięt. Narazie zakończyłam poszukiwania tuszu do rzęs, muszę dokupić sobie drugi tylko brązowy bo jak szukałam to oczywiście nie było. Swoją drogą dlaczego tak trudno dostać tusz w innym kolorze niż czarny??? Do rzeczy: naprawdę ładnie podkreśla rzęsy już po jednym pociągnięciu. Nie jest to co prawda efekt "teatralny" ale ja za takim nie przepadam. Nie osypuje się ! Nie kruszy-no może pod koniec dnia.Zatą cenę (14zł) to najlepszy tusz jaki miałam. Polecam kiedy w kasie pustki. Daję 4* zachowawczo bo to w sumie tylko tusz do rzęs.

boski

mój faworyt, jast cudowny, nie rozmazuje się , pieknie podkresla rzęsy, i ta cena poprostu miodzio, jest mój i koniec poszukiwań, dla mnie rewelka :-)

Cudo za 9,99 :D

Przyłączam się do peanów na cześć tego tuszu :D. Wg mnie daje taki sam efekt jak 2000 Calorie Max Factora, przynajmniej w moim przypadku. Jest to tusz pogrubiający, więc trochę się bałam, że poskleja mi rzęsy, co się działo prawie zawsze, ale tak sobie pomyślałam, że nic mi się nie stanie jak wydam te 9,99 (kupiłam go w promocji:)). A teraz ochy i achy:
* jest tani
* szczoteczka super rozdziela rzęsy jak na pogrubiający tusz
* kolor czarny jest naprawde czarny ;)
* nie robi grudek ani owadzich nużek
* nie trzeba ocierać szczoteczki, jest na niej tyle tuszu ile tak naprawdę potrzeba.

POLECAM!!!

kupiłam ten tusz, bo od kilku lat poszukuję idealnej maskary. Miałam już w swoich zbiorach przeróżne produkty L'Oreal, Max Factor, Lumene, Chanel, IsaDora, Astor, Pupa, Bourjouis i sama już nie pamietam jakich jeszcze firm. Jedyny, do którego wracałam to Bourjouis Glamour waterproof mascara i efekt jaki daje Pierre Arthes jest identyczny a może i lepszy. Za to cena...nie do porównania!
Maskara XXL:
1. nie skleja
2. nie robi grudek
3. bardzo ładnie wydłuża i pogrubia, może nawet lekko podkręca
4. trzyma się do końca dnia ładnie na rzęsach
5. nie robi xero na górnej powiece ;-)
6. każde nałożenie kolejnej warstwy potęguje efekt, który na początku jest wyjątkowo delikatny, można nałożyć ze cztery warstwy
7. rzęsy są miękkie
8. głęboki czarny kolorek nawet jakby taki lekko błyszczący

Polecam! zwłaszcza za taką cenę, ja zapłaciłam 13 zł, na pewno nie zamienie go na żaden droższy bo po co, chyba że wynajdą jakieś cudo..!

siuper!!!!

moja poprzedniczka tak go zachwalała że jak tylko dojrzałam go (i jego cene) w drogerii zaraz kupiłam. I rzeczywiście - jest wspaniały!!!Od tuszy oczekuję b. dużo i lubię mocny efekt - taki mam!!! Wspaniale pogrubia, mocno wydłuża podkręca,kolor głeboki. Nie rozmazuje sie i łatwo się zmywa. Rzęsy są idealnie gładko okryte, nie ma grudek, nie skleja. Jest rewelacyjny, polecam gorąco!!!

Doskonały

ten tusz jest boski, uwielbiam go , posiadam długie rzęsy i nie potrzeba mi wydłużenia choć nie powiem że ten tusz nie wydłuża rzęs,super on pogrubia rzęsy stają 3 razy grubsze więc 3razy gęściejsze , i ta intensywna czerń siuper !!