Sisley, Sisleya Eye and Lip Contour Cream

Sisley, Sisleya Eye and Lip Contour Cream

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Krem pod oczy i na okolicę ust o działaniu przeciwstarzeniowym. Bogaty w ekstrakty roślinne (Padina Pavonica algae extract, Matricaria, Licorice, Wheat proteins) oraz witaminy (E, B5, F) ma za zadanie prasowanie zmarszczek, rozjaśnianie cieni i zapobieganie opuchliznom. Po kilku tygodniach codziennego używania skóra jest wyraźnie jędrniejsza, rozświetlona i wygładzona.

w słoiczku
rozświetlające, liftingujące, wygładzające, przeciwzmarszczkowe
kremy pod oczy

o włos od KWC

Najprzyjemniejszy krem, z jakim spotkałam się od czasu gdy miałam 25 lat :D. Konsystencja dość konkretnej emulsji (więc nie sięgajcie po niego bez potrzeby, to krem do cery dojrzałej) a mimo to wchłania się momentalnie, pod palcami. I równie momentalnie dokonuje cudu: wygładza drobne zmarszczki jakby "od wewnątrz" (nie ściągając skóry); skóra natychmiast przybiera wypoczęty, młody wygląd. Wystarczy odrobina - jest bardzo wydajny. Absolutnie łagodny - noszę soczewki i nie spowodował najmniejszych problemów.
Słowem - komforcik, makijaż też można robić natychmiast po nałożeniu.
Stosowany na noc, całkowicie mi wystarcza do zabezpieczenia skóry przed przeschnięciem. Na dzień pod spód używałam zawsze żelu Hydraphase lub Thalgo, bo nie ma kremu który samodzielnie by mi wystarczył do nawilżenia skóry na cały dzień.
Jeśli chodzi o długodystansowe rezultaty, to przede wszystkim ma świetne właściowści przeciwzmarszczkowe. Po 4 miesiącach używania nie mam żadnych nowych zmarchów (a wiem, że wystarczy tydzień albo parę niedospanych nocek żeby nabawić się szkód trudnych do odwrócenia) i powiedziałabym że skóra w ogóle jest gładsza i delikatniejsza. Zdecydowanie rozjaśniły się cienie, chociaż plamki przebarwień nie zniknęły. Dlatego nie dostaje 5* ? Właśnie za te przebarwienia i za to że nie wypełnia konturu oka (jak potrafi to Bio-Performance). Poza tym, mimo wszystko, cena jaką żąda się za niego w naszym perfumeriach jest zbyt wygórowana; dlatego kupię go ponownie tylko jeżeli uda mi się go zdobyć taniej - znacznie taniej :)
Cztery gwiazdki z dwoma dużymi plusami :)

Świetny

To mój najlepszy prezent gwiazdkowy, jaki dostałam podczas ostatnich Świąt. Sama pewnie nie pozwoliłabym sobie na taką ekstrawagancję, ale odkąd go zaczęłam używać, już odkładam pieniądze na nastepny słoiczek :) .
Prawdę mówiąc, jeszcze nie miałam tak dobrego kremu pod oczy, o tak wszechstronnym działaniu. Stan mojej skóry pod oczami niestety nie jest najlepszy: często sie przesusza, widać delikatną siateczkę zmarszczek, narzekam też na mocno widoczne cienie. Ten kremik zdziałał cuda - zmarszczki są wygładzone, cienie widocznie się zmniejszyły, skóra pod oczami jest świetnie nawilżona, a ja sama wyglądam (i czuję się :) ) młodziej!
Ważne dla mnie także jest to, że jako jeden z niewielu kremów pod oczy ten mnie nie uczulił.

Wadą jest niewątpliwie nieludzka cena, ale w tym wypadku zdecydowanie warto zainwestować.