Gosh, Amazing Length`n Build Mascara (tusz wydłużający)

Gosh, Amazing Length`n Build Mascara (tusz wydłużający)

Jest to tusz wydłużający rzęsy. Zawiera pantenol, który zmiękcza i uelastycznia rzęsy zapobiegając ich łamaniu się. Roślinne woski chronią rzęsy przed wysychaniem. Specjalna szczoteczka rozczesuje i rozdziela rzęsy, pokrywając je równą warstwą tuszu.

Dostępny w kolorze czarnym, ciemnobrązowym i granatowym, a także w wersji wodoodpornej.

Mieszane uczucia

Kupiłam ten tusz skuszona promocyjną ceną (15 zł) i tak właściwie to nie wiem czy nie wrócę do starego, który leży gdzieś w łazience.
Nie jestem chyba znawczynią tuszy do rzęs, bo ilekroć kupię tusz wydłużający, czy też pogrubiający jakoś nie widzę obiecywanych efektów (a może nie umię się nimi posługiwać ? ;) )
Dałam 3 gwiazdki ze względu na to, że jest to dopiero pierwszy tusz, który wspaniale się nakłada. Niestety tylko pierwsza warstwa wygląda rewelacyjnie - pokryte wszystkie rzęsy, super oddzielone, delikatnie podkreślona czerń. Gdy chciałam nałożyć drugą warstwę tuszu na rzęsach pojawiły się brzydkie grudki i rzęsy posklejały się w nieładne kępki :(
To wszystko może bym jeszcze przecierpiała, gdyby nie fakt, że tusz w ciągu dnia "złazi" z rzęs i tworzy gustowne limo na dolnej powiece i to nie zależnie od tego, czy pomaluję je raz czy dwa razy. Może spowodowane jest to dość wysoką temperaturą tego lata, chyba odłożę go do zimy i wtedy spróbuję jeszcze raz.
Jak już piasłam, nie zauważyłam żadnych efektów wydłużania.

Używam tego kosmetyku od miesiąca / ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

P.S. Niestety, pomimo wypróbowania go po raz kolejny w miesiącach jesienno-zimowych tusz nadal złazi z rzęs i w efekcie obniżam ocenę na dwie gwiazdki...

dobra rzecz

Kupiłam w promocyjnej cenie za 15 zł i musze przyznać, że jestem bardzo zadowolona:) Ładnie wydłuża i rozdziela rzęsy, dobrze się nakłada, nie skleja rzęs, nie osypuje się. Nie jest tuszem pogrubiającym więc teoretycznie tego efektu raczej próżno oczekiwać ... a tu miła niespodzianka - przy 2-krotnym wytuszowaniu rzęs można osiągnąć bardzo dobry efekt ,,pogrubiający":)
Zobaczymy jak się będzie dalej sprawował....

na razie ok

Kupiłam go zamiast maybelline . Wydłuża bardzo ładnie, pogrubia tak sobie. Niestety szybko mi się opsypuje. I to jego jedyna wada tak naprawdę

SUPER

tusz jakiego szukalam! cudownie wydluza, optycznie zageszcza! faktycznie, na poczatku skleja rzesy ale to dlatego ze sie go duzo nabiera na szczoteczke-wystarczy tylko nadmiar obetrzec i juz efekt gotowy! bardzo mi przypadl do gustu i dlatego dostaje ****ja go kupilam za 17 zl na promocji. nie zamienie go na zaden inny tusz!
Używam tego kosmetyku od 3 miesiecy/ ilość zużytych opakowań: ... w trakcie 1 ale napewno go bede kupowac!
Recenzja: ...

Tak cos miedzy trzema a czterema gwiazdkami. Generalnie, wydluza, ciut pogrubia, ciut skleja i robi ksero na gornej powiece jak sie za szybko mrugnie po umalowaniu. Atutem jest cena, zaplacilam 28 zlotych, mniej wiecej chyba tyle kosztuje wydluzajacy maybellina, ale ten jest ciut lepszy.