Lirene Dermoprogram, Bioaktywny krem z wit. E5% i prowitaminą B5 nawilżająco - przeciwrodnikowy

Krem zawiera 5% witaminy E - optymalną ilość do zabezpieczenia skóry przed starzeniem się i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Prowitamina B5 działa nawilżająco i łagodząco oraz przyspiesza regenerację naskórka.

wytwórca wyprysków

Krem posiada bardzo dobre właściwości nawilżające i za to duży plus ! Zapach przypomina trochę woń cytrynową, konsystencja lekko zbita. Krem jest wydajny. Oprócz nawilżenia nie zauważyłam jakiegoś szczególnego oddziaływania na skórę - jej wygląd pozostaje taki sam. Niestety po ok. 10 dniowym ciaglym stosowaniu wyskoczyly mi na twarzy okropne pryszcze. Prawdopodobnie krem ten spowodował u mnie zablokowanie porów. Jestem nie mile zaskoczona. Odstawiłam ten krem i terez wszystko powoli powraca do normy. Brrrr, nigdy więcej !! Może dla innych będzie lepszy, ale mi jak widać nie odpowiada.

to jest to!!!

Ja używam tego kremu głównie na dzień.Ma przyjemną konsystencję, miły zapach , dobrze nawilża i odżywia skórę.Jest uniwersalny!!!Jestem z niego bardzo zadowolona !!Sprawdził się na przesuszonej twarzy:)Szybko się wchłania.Jest ekstra i do tego ta cena :)Jest śmiesznie tani....

b. porządny

uzywam jako krem na noc, wchłania sie błyskawicznie, nawilża również i tak jakby wygładzał, odswieżał. Zabieram jedna gwiazdke tylko dla tego ze są lepsze kremy, gdzie po zużyciu próbki cera sie zmienia. Tu az tak radyklanych zmian nie ma, więc nie bede go porównywac z tymi "naj". Ale ogólnie kremik jest w porzadku. Zapach ... jak u erisa.