Saponics, Szampon do włosów delikatnych i normalnych

Saponics, Szampon do włosów delikatnych i normalnych

Szampon Saponics z pokrzywą i mydlnicą lekarską przygotowaliśmy dla osób, których włosy są szczególnie delikatne i wrażliwe. Doskonały, szczególnie do częstego mycia włosów. Nie wysusza skóry głowy. Szampon Saponics uzyskał bardzo wysoką ocenę dermatologiczną.

Jestem bardzo zadowolona

Używam już druga butelkę. Mam włosy cienkie , delikatne, przetłuszczające się. Szampon rewelacyjnie je myje, sprawia że nie wypadają, łatwo się rozczesują, wyraźnie poprawiła się ich kondycja i zwiększyła objętość.
Polecam!!!!!!

Używam tego produktu od: 11.2006

dla mnie świetny

właściwie nie mam włosów cienkich, delikatnych ani suchych (do takich ten szampon generalnie jest polecany) tylko dosyć ciężkie, trudne do ułożenia, które pomimo wielu zabiegów szybko "klapią" i przylegają do głowy oraz dosyć się przetłuszczają więc przez ostanie parę lat własciwie nie zdarzyło mi się nie umyć ich codziennie i to rano. I jak kupiłam ten szampon to niespodzianka! po kilku myciach stwiedziłam, że nastepnego dnia rano moje włosy wyglądają jeszcze całkiem dobrze i mogę ich nie myć (własciwie uwielbiam świeżo umyte włosy ale chciałabym nie musieć tak bezwarunkowo myć co rano).
Jak na razie jestem bardzo zadowolona z tego szamponu
Ale podsumowując: zapach ziołowy nie nachalny, raczej nie zostaje na włosach co dla mnie jest zaletą;
opakowanie niestety niezbyt ładne i nieporęczne ale ważniejsza zawartość;
pieni się średnio, jeśli używa się środków do stylizacji to na pewno trzeba "mydlić" dwukrotnie;
włosy są dokładnie umyte i jakby nawilżone, dobrze się rozczesują jak na sam szampon bez odżywki, w każdym razie nie robi splątanego "filcaka", ale teraz mam włosy naturalne, nie farbowane;
po wysuszeniu włosy są puszyste, miękkie, błyszczące i ładnie sie układają i nie są "przyklejone" do głowy (u siebie nie znoszę takich gładkich fryzur) oraz mniej przetłuszczają;
Mam nadzieję, że będę jeszcze przez parę opakowań tak zadowolona, zanim włosy się "zbuntują" i przestaną po nim ładnie wyglądać (tak mam z każdym szamponem)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie

Zdecydowanie tak

A ja jestem bardzo zadowolona z tego szamponu chociaż musze przyznać że długo moje włosy sie przyzwyczajały do tego produktu.Na początku nie dawał rewelacyjnych rezultatów pomyslałam sobie no cóz zużyje przecież nie wyrzuce a po pewnym czasie miła niespodzianka:wlosy stały sie błyszczące miekkie w dotyku przestały się elektryzować i były podatne na układanie.Od tamtej pory używam tylko tego szamponu i cały czas włoski są piękne! Uważam że mógłby być bardziej gęsty i więcej się pienić ale to przecież kwestia przyzwyczajenia, teraz już mi to nie sprawia większego kłopotu

nieudany, nie polecam

Jest przeznaczony do suchych włosów i na opakowaniu jest napisane o dobroczynnym wpływie wielu obecnych w nim witaminek. To jakieś nieporozumienie.
Nie zauważyłam tego wpływu w najmniejszym nawet stopniu. Włosy były dokładnie umyte (moim zdaniem zbyt dokładnie, jak na niewinne ziółko - mydlnicę lekarską), fruwały po nim wokół głowy, elektryzowały się, wyglądały, jak siano :(
Były też takie gładkie, obciążone, że wyglądałam, jakbym miała rzadkie włosy, a normalnie mam gęste i puszyste.
Bardzo mi się to nie podobało. Dodatkowo kilka razy swędziała mnie po nim głowa oraz pojawiły się jakieś zaczątki łupieżu. Czyli niestety podrażnia, a jest przeznaczony do bardzo wrażliwej skóry głowy. Ja aż tak wrażliwej nie mam, nie mam alergii ani nic, wolę nie myśleć, jak by działał na osoby naprawdę łatwo reagujące uczuleniem.
Ciężko spienić nim włosy, dzięki czemu jest mało wydajny. Piana jest szorstka i taka jakby sucha, ciężko umyć włosy bez szarpania :(
Konieczne jest użycie po nim odżywki, inaczej nie da się łatwo rozczesać włosów.
Ma 3 zalety: duża pojemność, niska cena i przepiękny zapach. Jednak to zdecydowanie za mało.
Więcej do niego nie wrócę, bo moje włosy wyglądały po prostu nieładnie i ich kondycja pogarszała się.