Lumene, Coverstick (Korektor w sztyfcie)

Lumene, Coverstick (Korektor w sztyfcie)

Korektor kryje problemy skórne niewidocznie, bez efektu maski, nie wysusza. Odpowiedni dla wszystkich typów urody. Można stosować dla pokrywania cieni pod oczyma. Zawiera UVA/UVB.

Cena: ok. 16zł

ok

Zdecydowanie lepszy od Cover Stic Manhattan, przedewszystkim dobrałam idealnie i bez problemu kolor, zdaje się że najjaśniejszy, dobrze krył cienie pod oczami i wypryski, wyglądał naturalnie, nie odznaczał sie. Mógłby być trwalszy. Tani. Można do niego wracać.

spodziewałam sie lepszego

Ładnie wyglada ale nie jest dobry.
Po nałozeniu tworzy grudki i cięzko go rozsmarowac czy wklepac.Efekt kryjacy jest słaby a korektor przeciez powinien maskować?Moze troche wysusza ale jeszcze nie tak najgorzej ,stosowałam go pod oczy i moge powiedziec ze nie bylo tragicznie jeśli o ta kwestie chodzi.Cena jest przystępna około 17 zł.

kiepski

zgłosiłam wiec zrecjenzjuje :D korektor ogolnie tani jak na tę firmę. i to jedna z dwoch zalet tego kosmetyku. druga zaleta to łatwy dobor koloru do cery. korektor szybciutko sie sciera. ma taka dziwna plastelinowna konsystencje. probujac zakryc cienie pod oczyma zakrywa niedoskonałosc o jeden ton. kosmetyk zbiera sie w okloicach oczu (gdy zakrywamy cienie pod oczami) i w okloicach nosa i ust (gdy zakrywamy jakis wyprysk)