Garnier, Czysta Skóra, Żel punktowy

Garnier, Czysta Skóra, Żel punktowy

S.O.S na pryszcze! Wysusza niedoskonałości skóry zaraz po ich pojawieniu się i sprawia, że skóra ponownie staje się doskonale oczyszczona w 5 godzin. Jego praktyczne opakowanie pozwala na zabranie go wszędzie ze sobą.

Jego żelowa formuła tworzy na zaskórniku cienką, niewidzialną powłokę, aby odizolować i rozprowadzić komplementarne substancje:

-czynnik ściągający o działaniu wysuszającym;

-czynnik antybakteryjny i kwas salicylowy, aby głęboko czyścić pory i zapobiec powstawaniu zaskórników.

Skuteczność w usuwaniu pryszczy: 81% (test przeprowadzony na grupie 152 kobiet przez okres 4 tygodni)

Cena: ok. 15 zł /10 ml

Zdecydowanie dziala

Bardzo fajny zel, u mnie dziala dobrze - wysusza pryszcze, zmniejsza je. Choc zaznaczam, ze nie wszystkie i nie zawsze. Ale tu wazniejsza jest codzienna wytrwala i konsekwentna pielegnacja niz jakies SOS.
Dlatego bardziej polecam uzywanie codziennie kremu "Czysta Skora A" (nie mylic z tym bez A!) - u mnie dziala cuda! :)

bye bye-pieniążki w błoto

Kupiłam ten żel niedawno.
Był moją ostatnią nadzieją, wierzyłam w jego czarodziejską moc, ale tak bardzo się zawiodłam!
Czy on w ogóle działa?
Po nałożeniu czuć chłód i wrażenie jakoby cośtam działał, ale nie robi ZUPEŁNIE nic.
Naiwnie nakładałam go kilka razy, nawet na noc, ale po nocy twarz wyglądała dokładnie tak samo jak przed nałożeniem...
Cena wysoka- z pewnością nie jest adekwatna do jego "czarodziejskiej mocy"...
Dodam, że moja twarz nie wygląda fatalnie, jest zaledwie kilka pojedyńczych niespodzianek- nie uporał się nawet z nimi.
Panu już podziękujemy :)

Tak, ale niekoniecznie...

Wahałam się pomiędzy trzema a czterema gwiazdkami, lecz w końcu dałam trzy.
Żel jest niezły. Przy nakładaniu czuje, że działa - skóra lekko piecze, czuję chłód. Po paru zastosowaniach pryszcze zmniejszają się a nawet znikają. Ale - nie wszystkie. Niektórych 'nie tyka' się wogóle. To minus.
Ale ogólnie jestem na tak ;)

....

ja nie zauważyłam jakis specjalnych efektow , moze kiedys zauwaze(to zmienie recenzje)pradwopodobnie daje jakies mikroskopijne efekty za to 2 gwiazdka, w kazdym razie raczej drugiego nie kupie, szkoda floty

SUPER!!!

Mam ten żel od niedawna i przyznam ,że kupując go nie byłam przekonana co do jego 'rewelacyjnych' właściwości;-).A tu zaskoczenie!!!Żel jest naprawde skuteczny!Przynajmniej dla mnie.Stosowałam już wiele różnych tego typu specyfików i po żadnym z nich nie było tak szybkich i przede wszystkim zadowalających efektów!Tak więc szczerze polecam go wszystkim,którzy chcą się pozbyć 'niechcianych' niespodzianek na twarzy!:-D
PS.Zapomniałam jeszcze dodać ,że żel nie odkleja się od skóry!Jest na twarzy prawie niewidoczny(pozostawia tylko troche świecącą "powłączkę")i trwały.