Sally Hansen, Creme Hair Bleach (Wybielacz do włosów na ramionach, nogach i twarzy)

Pojemność 42,5 g

Rozjaśnia ciemne, niepożądane włosy, dopasowując je do koloru Twojej skóry. Działa łagodnie dzięki zawartości aloesu.

Krem 42,5 g, aktywator 21,2 g, balsam podkładowy 29,5 g

Do dwóch razy sztuka...

Nałozyłam na nogi i po 5 minutach czułam takie pieczenie, ze musiała się drapać. Czułam stado mrówek gryzących skórę :( Trzeba było wytrzymać jeszcze 3. Jakoś wytrzymałam. Po drugie trzeba spłukać to zimną wodą (brrr). Nie mam uczulenia, ani podrażnienia- na szczęście. Włoski są trochę jaśniejsze. Radzą, aby powtórzyć zabieg po 24 godzinach aby wybielić dokładnie. No i to mieszanie... za mały kubeczek, nie ma pewności, ze ten proszek wymiesza się dokładnie...
Spróbuje jeszcze raz i wtedy napiszę.

Używam tego produktu od: 1 dzień

Jak dla mnie- KWC

Jak dla mnie rewelacja! Kupiłam go w Silesi w Katowicach. Na początku przeraziłam się tym, że nie zachowam odpowiednich proporcji przy robieniu mieszanki ale poszło gładko :) Gdy zobaczyłam efekt zniknęły moje kompleksy :) Wybieliłam prawie wszystkie włoski (prócz kilku najciemniejszych). Planuję jutro powtórzyć zabieg :) Jestem opalona i skóra w wybielanym miejscu trochę się rozjaśniła ale nie przejmuję się tym zbytnio, nałożyłam trochę balsamu przyciemniającego skórę. Minusem jak dla mnie jest cena (38 zł).
Daję 5 gwiazdek, zasługuje na to jak żaden inny kosmetyk :)

Używam tego produktu od: 1 dnia

dobrze, że jest

Po pierwszym użyciu byłam zachwycona. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Używam go do włosów na przedramionach i trochę na brzuchu. Fantastycznie je rozjaśnia, stają się niemal niewidoczne. Dzięki temu kosmetykowi pozbyłam się bardzo męczącego mnie kompleksu, mogę wreszcie z dumą paradować z odkrytym brzuchem lub w kostiumie kąpielowym, nie wstydze się odkrywać przedramion. Za to ogromny plus.

Teraz trochę o minusach. Po pierwsze niska trwałość. Zabieg trzeba powtarzać już po 3 tygodniach, bo włoski stopniowo ciemnieją i wracają do pierwotnego stanu. Ja "dodatkowo męcze" je wodą utlenioną, co znacznie przedłuża trwałość specyfiku. Mankamentem jest też cena, jak dla mnie dość wysoka.

Nie daję 5* bo trudno mi oceniać produkt, który praktycznie nie ma konkurencji na rynku. Nie jest może idealny, ale dobrze, że jest.

Używam tego produktu od: kilka m-cy

DOBRY i przydatny

Może zaczne od tego że mam wersje do twarzy ale w duzym opakowaniu na ktorym po polsku przerobiono go na rozjasniacz do rąk, nóg i twarzy. Ponieważ gdy go kupowałam śpieszyłam się, nie spojrzalam na angielskie napisy. I ma nie 3 składniki wewnątrz ale 2 takie jak ten do twarzy tylko w duzo wiekszej objetości.

Jest to produkt przydatny jezeli nie chcemy albo nie mozemy uzywac wosku albo innego rodzaju depilacji, a nie chcemy zeby zeby wloski rzucaly sie w oczy.

Nie wiem czy produkt nadaje sie do skóry wrażliwej, ja uważam, że takowej nie posiadam ale czasem czulam delikatne szczypanie.

Moja konkretna ocena jest taka: włoski rozjaśnione, prawie dopasowane do koloru skóry ( pisze prawie bo mi wyszły ciut za jasne, ale możliwe że troszke proporcje mi sie zaburzyly i dlatego:)), ale niestety nie wszystkie w jednakowym stopniu. Te cieńsze bardzo ładnie szybciutko staja sie niewidoczne ale ciemniejsze, np. czarne, rozjasnione troszke ale nie do końca. Za to skóra dookola wlosków, w miejscu rozjaśniania ladnie wybielona (tak troszke) - dokladnie widać gdzie była nalozona mikstura. Dzieje się tak tylko w kontakcie z opaloną skórą, nieopalona zostaje bez zmian. Na szczęście znika to rozjaśnienie po paru dniach. No i jeszcze jeden minus mianowicie taki, że po ok. miesiącu wloski zaczynaja ciemnieć i trzeba zabawę powtórzyć... :/

Generalnie uwazam, że produkt jest dobry, chociaż móglby być troszku lepszy. Baaaardzo wydajny, uzywam na twarz, kawalek brzuszka i planuje na rece, może do końca przyszlego roku zużyje. Może...
Nie ma póki co alternatywy na rynku wiec kupować bede nadal bo sie przydaje i spelnia swoja funkcje przyzwoicie :) Osobom zastanawiającym się nad zakupem - polecam.

Trudno go dostać wszędzie jest tylko wersja do twarzy, ale jak widac w niczym to nie przeszkadza. Ja zaplacilam za niego ponad 40 zł w Galerii Centrum.

super sprawa :)

jestem bardzo z niego zadowolona, kupilam przed wakacjami aby rozjasnic ciemne wloski na brzuszku i sprawdzil sie na 100% podraznienie niewielke i zniknelo po kilku minutach a wloski jasniutkie prawie niewidoczne efekt jak dla mnie swietny. i pomyslec ze chcialam sie potraktowac plastrami z woskiem. dzieki temu preparatowi mój brzuszek wyglada bardzo naturalnie, te blond wloski nawet dodaja mu uroku:) cena troche wysoka ale produkt wydajny mozna uzyc kilka razy. na poczatku wydawal mi sie trudny w uzyciu ale wszystko jest wytlumaczone w instrukcji. jednym slowem goraco polecam ;*