IsaDora, Protecting Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny pogrubiająco - wydłużający)

Pogrubia i wydłuża rzęsy. Wodoodporny. Błyskawicznie wysycha. Idealny w wilgotnym klimacie, w lecie, na plaży i dla osób uprawiających sport.
Delikatna, kremowa formuła - po nałożeniu tuszu rzęsy zachowują elastyczność. Odpowiedni dla wrażliwych oczu. Posiada antystatyczną szczoteczkę.
Zawiera pantenol, który nawilża i odżywia rzęsy.
Dostępny w dwóch kolorach: czarnym i granatowym.

Cena: 50zł / 12ml

Masakara nie maskara

Gorszego tuszu w życiu nie używałam za 5zł podejżewam że lepszy bym kupiła, nic nie wydłuza a o pogrubianiu to wogóle nie ma mowy, jedyne co jest prawdą w nim to że jest wodoodporny, tyle pieniędzy i taki szajs!

Używam tego produktu od:1 miesiąc

nie polecam

Kiepski, nie można go zmyć nawet mleczkiem!!! Okropieństwo!!!Skleja rzęsy, a może na tym miało polegać pogrubianie?Odradzam każdej znajomej, która chce po niego sięgnąć. Po kilku godzinach osypują się grudki tuszu z rzęs. Beee...

Używam tego produktu od:1

wyrzucic!

OKROPNY. NIE WYDLUZA, NIE POGRUBIA, NIE WIDAC GO WCALE. Za to ciezko schodzi. Jeden z najgorszych jaki mialam. Niestety :((( I jeszcze ta cena. Rzesy sa lepsze bez takiego tuszu. Nie nie i jeszcze raz nie. Wole L'oreala lub Bourjous

Używam tego produktu od:

niestety..nie dla mnie..

Hmmm... Skuszona pozytywnymi opiniami na wizażu i ciężkimi poszukiwaniami idealnego tuszu dla mnie przetestowałam również i ten produkt. Idealny na lato, (szczególnie upalne :) za nic w świecie nie spłynie z oczu... moczyłam się z nim w morzu, pływałam w basenie, spałam, wędrowałam... Trzyma się cudownie i to trzeba mu przyznać ale..... pomalowanie nimi rzęs jest koszmarnie ciężkie... brudzi powiekę, właściwie całe oko, ciapcia dookoła, nie wiem może to wina szczoteczki, może konsystencji ,a zmyć go można jedynie mleczkiem kosmetycznym i to też z trudnością. Generalnie dużo nerwów przy malowaniu ale jak już uda się go nałożyć to efekt jest naprawdę cool :) Ja nie mam nerwów do niego i dlatego rezygnuję z walki ale może jakaś cierpliwa Wizażanka będzie miała z niego pociechę... Używam tego produktu od:rok...z przerwami

do dupy

tusz jedynie wydluza ale nie podkeca ani nie pogrubia.przy malowaniu mam go na powiekach!a i pod koniec goracego dnia mam podkowki;/ dla kogos kto chce wydluzyc rzesy moze byc OK ale tez nie na lato.wydalam 50 zeta na takie gowno!jestem zla tymbardzeij ze polecila mi go expedientka z douglassa

Używam tego produktu od:paru dni

co to w ogóle ma być?

wodoodporne to to może i trochę jest, ale na tym kończą się zalety tego tuszu.
Rzęs prawie nie widać.
Są "płaskie" aż do bólu, ani trochę nie chcą się wywinąć.
Szczoteczka jest tak wielka, że nie da się dokładnie, od nasady wytuszować rzęs bez uciapania całej powieki.
Skleja.
Robi "owadzie nóżki".
Totalna porażna.
Tańsze tusze Maybelline są o niebo lepsze!

KWC - ekstra!

Bardzo dobry tusz, który na chwilę obecną jest moim faworytem. Spełnia oczekiwania względem produktów tego typu. Polecam bez wahania osobom, którym zależy na trwałości oraz efektownym wyglądzie. Pomimo tego, że opakowanie starcza mi zaledwie na miesiąc (sic!) daję max. gwiazdek.

Zalety:
+ Tusz faktycznie jest wodoodporny – można swobodnie pływać, brać prysznic czy kąpiel, a rzęsy pozostaną i tak w idealnym stanie. Po osuszeniu ich (ręcznikiem czy chusteczką) w dalszym ciągu wyglądają idealnie – rzęsy nie zlepiają się, nie rozmazują.
+ Efekt pogrubienia uzyskuje się po ok. dwóch, trzech warstwach, wydłużenia już po pierwszej. W zasadzie produkt odpowiedni zarówno dla kobiet lubiących naturalny efekt (kłaść mniejszą ilość warstw) jak również dla kobiet lubiących wyraziste spojrzenie (kilkukrotne tuszowanie nie powoduje zlepiania).
+ Tusz nie uczula, nie osypuje się, rzęsy są po nim jedwabiście miękkie a nie sztywne (początkowo nie mogłam się do tego przyzwyczaić, teraz jest ok.).
+ Trwały nawet po nocy; można swobodnie uciąć sobie w nim drzemkę, jak również położyć się i spać kilka godzin bez niemiłych niespodzianek rano. Do demakijażu używam dwufazowego L’Oreala i niestety tu mogą pojawić się pewne trudności dla kobiet, które są przyzwyczajone do lekkiego przeciągnięcia płatkiem po oczach. Dla mnie nie stanowi to aż tak wielkiego problemu. Do dziennych poprawek (likwidowanie „efektu pandy”) stosuję zielonego Garniera, który spokojnie radzi sobie z ubrudzoną tuszem skórą powiek.

Wady:
- Mimo dosyć dużej pojemności tusz szybko się kończy. Może to być powodowane dużą ilością tuszu, który nakładam (kilka warstw), może „efektem pandy”, który towarzyszy mi od początku kariery „pudernicy” ;-) Fakt, że po około miesiącu potrzebuję nowego opakowania ażeby czuć na swoich rzęsach pełen komfort. Dodam jeszcze tylko, że rzęsy tuszuję praktycznie codziennie, zaś maskary innych marek starczały na maksymalnie dwa, trzy miesiące.

jest ok

Tusz nie podraznia wrazliwych oczu.Ladnie rozczesuje rzesy i pogrubia je i wydluza.Nie zauwazylam zeby odzywila mi rzesy.Jego wada jest to, ze szybko wysycha.

Sredniak

Po przeczytaniu tak pozytywnych opinii na temat tego tuszu pobieglam do Douglasa i kupilam go.Powiem szczerze ze nie jest to zadna rewelacja..Nie pogrubia, nie wydluza.Jednyne plusy jakie posiada to gesta szczoteczka ktora nie skleja rzes i gustowne,duze opakowanie no i plus za jego wodoodpornosc :-)
Ale miewalam lepsze i tansze tusze do rzes

godna polecenia

Naprawde dobra maskara. Fantastycznie wodoodporna, rzęsy są miękkie, a dzięki gęstej szczoteczce są ładnie rozdzielone, tusz się nie osypuje, nie robi grudek - efekt raczej naturalny. Kolejny plus za sporą pojemność i gustowne opakowanie.

Dobry

Lubię ten tusz.Musze jednak przyznać,że jak go kupiłam to byłam rozczarowana,bo nie umiałam sie nim malować-praktycznie nie było go widać.Ale z czasem sie do niego przekonałam i zręcznymi już ruchami potrafiłam wyczarować cuda na moich rzęsach.Bez wątpienia trwały,nieosypujący się,bezzapachowy.

całkiem, całkiem:)

kolejny mój faworyt, chyba na dłuższy czas się zatrzymam przy tuszach tej marki, bardzo mile mnie zaskakują:)
Ten jest faktycznie wodoodporny, nie tylko na opakowaniu, ale i na oku;)
Do tego muszę przyznać, że ładnie podkręca rzęsy, robią się zalotne, intensywnie czarne. Nie skleja, nie kruszy się.....wszystko super, same plusy póki co, zobaczymy jeszcze za pare miesięcy:)