Sally Hansen, Natural Nail Growth Activator (Preparat pobudzający wzrost paznokci)

Pojemność 13,3 ml

Już po pierwszym zastosowaniu odnawia naturalną wilgotność paznokci i skórek, przyspiesza porost płytki paznokciowej. Paznokcie zostają nasycone morskimi minerałami, naturalnymi botanicznymi ekstraktami i witaminami.

Cena: 35 zł / 13,3 ml

Jak najbardziej! Polecam!

Nie rozumiem negatywnych ocen tego produktu. W moich oczach okazał się w 100% godny swej (dość) wysokiej ceny. Stosuję go od krótkiego czasu co prawda, ale już widzę zadziwiające efekty. Może to zabrzmieć naciąganie, ale już po "produktowych" 5 dniach zauwarzyłam znaczną różnicę. Po 3 dniach paznokcie były równe i odżywione. Po 5 dniach zaczęły rosnąć. Długi okres czasu obgryzałam paznokcie, miałam pełno "białych plamek" na pazurkach od niedożywienia ich :) po 3 dniach plamki zniknęły. Preparat zadziałał błyskawicznie. Co prawda stosuję go wcierając około 3-4 razy dziennie, ubyło go już sporo, ale mam zamiar używać dalej. Paznokcie rosną jak na drożdżach. Przynajmniej moje. niedługo już będę mogła się udać do kosmetyczki na uformowanie i malowanie pazurków, a uzywajac innych produktów przyspieszajacych (tylko teoretycznie) wzrost mogłam o tym pomarzyć :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania pierwszego

jedyna :)

Moja ulubiona odżywka w formie olejku :) Szybko sie wchłania, bez tłustej warstwy. Paznokcie są wyraźnie mocniejsze, nie pękają, nie rozdwajają się. Naprawde rosną szybko :D Nie jestem burżujką ale ta odżywka jest warta swojej ceny.Używam tego produktu od: 2,5 lat

EDYCJA: odżywki tej nadal uzywam - w ilości buteleczek straciłam już rachubę - grubo ponad 10 będzie.

nie jest tak zle!

Czemu tak zle piszecie o tym preparacie? Moze wzrostu paznokci to on nie przyspiesza, ale nawilza swietnie, skorki sa elastyczne i mniej widoczne. Bardzo szybko sie wchlania i wcale zle nie pachnie, dla mnie to w ogole jest bezzapachowy. Moze cena za wysoka...

paznokcie sa b dobrze nawilzone ale nic pozatym!!!!! nadal łamia sie rozdwajaja i do tego nieprzyjemny zapach. ta odzywka jest b dobra po usunieciu lakieru po to by tylko nawilzyc paznokcie, szkoda kasy na nia inne z SH sa o wiele lepsze

do niczego

w ogole nie zauwazylam rezultatów, wcierałam preparat w paznokcie 3 razy dziennie, a one nadal były rozdwajające się i łamliwe. Dodatkowo specyfik sprawia,że palce maja niprzyjemny zapach :| To już trzeci kiepski produkt,jaki miałam okazję używać, firmy, ktora wysoko ceni swoje badziewie.

ilość zużytych opakowań:1