Nivea, Visage, Krem nawilżający na dzień do skóry normalnej/mieszanej

Nivea, Visage, Krem nawilżający na dzień do skóry normalnej/mieszanej

Jest to krem z serii Pielęgnacja nawilżająca - na KW jest już krem z tej serii ale do cery suchej. Postanowiłam wprowadzić ten krem ponieważ stosuję ten od ponad roku i uważam że warto polecić go innym osobom które mają problem z cerą mieszaną.
Krem zawiera:
- kompleks Lactil, który wspiera zachowanie naturalnej równowagi skóry i jej właściwe nawilżenie. Lactil to kompleks pielęgnacyjny bogaty w naturalne substancje nawilżające występujące w skórze.
-Lecytyna i olejek jojoba - wygładzają i odżywiają skórę.
-Witamina E i filtry UVA / UVB - przeciwdziałają objawom przedwczesnego starzenia skóry
- Pigmenty matujące absorbujące nadmiar substancji oleistych likwidując tym niepożądane objawy przetłuszczenia skóry.
Po użyciu kremu skóra jest nawilżona i wygładzona. Doskonale nadaje się pod makijaż. Pięknie pachnie.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrogenated Polydecene, Butylene Glycol, Stearic Acid, Sodium Starch Octenylsuccinate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cera Microcristallina, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis, Hydrogenated Coco-Glycerides, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Lecithin, Panthenol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Sodium PCA, Paraffinum Liquidum, Sodium Lactate, Lactic Acid, Niacinamide, Glycine Soja, Inositol, Fructose, Urea, Titanium Dioxide, Alumina, Silica, Sodium Carbomer, Sodium Polyacrylate, BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Parfum

Cena: 29,90 zł / 50 ml

zaskakująco ładny macik

Bardzo przyjemnie mnie zaskoczył ten krem. Używałam go latem, pod filtr, i byłam całkiem zadowolona. Kupiłam go w zasadzie przypadkowo, żeby tylko coś mieć zapasowego na wakacjach, i koniecznie w tubce, żeby się nie nadzwigać :)
Najfajniejsze było to, że naprawde matował - aż może za bardzo, bo ja się boje matujących kremów :) Ale nie ściągał, nie dawał żadnych przykrych efektów ubocznych. Cera robiła się po nim taka gładziutka :)
Nie wiem, w jakim stopniu to jego zasługa, a w jakim genialnego blokeru Aveny, który na niego kładłam, dość, że buzia była nawilżona i odżywiona, i nie za bardzo kaprysiła (a miała do tego zupełne prawo). Troszkę podejrzewam nie do końca genialne właściwości nawilżające, ale ogólnie nie jest źle, tzn. spokojnie nawilża tak, jak większośc kremików, plus matuje. Na lato ok.

Myślę, że szczególnie młodym, mieszanym i tłustym cerom przypadnie do gustu.

Moj faworyt

"Przerabiałam" już wiele kremow nawilżających do cery mieszanej i większości z opłakanym skutkiem wysuszonej cery wracałam do dalszych poszukiwań ideału. Po zakupie tego kremu (uzywam juz chyba od miesiąca) z zachwytem ogłosiłam koniec poszukiwań - znalazłam to czego szukałam :) On naprawdę nawilża, dba o moja cerę sprawiając że jest gładka i jędrna. Robi wszystko to co krem nawilżający robic powinien. Mam zamiar polubic się z nim na długo :)

IDEALNY!!!

Krem jest B O S K I , ponieważ:
:) delikatnie matuje
:) ...przy jednoczesnym subtelnym zdrowym rozświetleniu
:) skóra po nałozeniu kremiku wygląda na świeżą, zdrową, wypoczętą
:) sliczny zapach
:) przyjemna konsystencja
:) uniwersalny: używam i latem i zimą
:) cena przystępna: 17 zł
:) dość wydajny
:) opakowanie bardzo ładne
:) leczy wysuszoną (po innych kremach) skóre
:) długoterminowe działanie: nawilżenie (naprawdę)!
:) nie wysusza, w przeciwienstwie do wiekszosci kremow dla cery mieszanej
P o l e c a m !

nie za taką cenę

Za taki jakościowo krem nie dałabym więcej niż 10 zet. Kompletnie nie matuje, nie nawilża. Jedynie tyle, że w miarę dobrze się wchłania i ma przyjemny zapach. Ale naprawdę spodziewałam się po Nivea czegoś, co nawilży i zmatuje - jak zapewnia producent.

Bardzo przyjemny

Jestem mile zaskoczona tym kremem. Pachnie pięknie, ma aksamitną i puszystą konsystencję. Dobrze się rozprowadza, wchłania w miarę szybko (choć mogłoby być lepiej :P ) Skóra jest po nim gładziutka, aksamitna, doskonale nawilżona, miękka, nie ściągnięta, delikatnie i subtelnie zmatowiona i efekt ten utrzymuje się u mnie prawie cały dzień. Twarz wygląda jaśniej i zdrowiej. Jest wręcz idealny pod makijaż, podkład się pięknie rozprowadza. Na pewno będę do niego wracać :)

lubię go :)

dlatego że skóra po nim jest nawilżona i czuje się to wyraźnie
i ładnie pachnie
i podkład po nim pięknie się rozprowadza
i mimo że jest matujący nie ściąga skóry - nie wysusza, cera nie jest papierowa czego nie lubię w innych kremach matujących
i skóra jest taka aksamitna w dotyku
i ma filtry UVA/UVB

szkoda tylko że krótko matuje :( to jedyny minus i za to odejmuję *

rzeczywiście bardziej nadaje się na okres wiosna-lato, bo na zimę jest za mało odżywczy

ilość zużytych opakowań: 2 (w zeszłym roku) i trzecie zaczęte (w tym roku)

Może być

Odpowiedni ale raczej w okresie wiosenno-letnim. Przerwałam jego stosowanie na czas jesienno-zimowy, ponieważ za bardzo wysuszał mi skóre. Ogólnie nawet niezły, wydajy, bardzo dobrze się wchłania, tylko za słabo matuje.