L'Oreal Paris, Elseve Expansyl, Szampon ujędrniający Volume Non-Stop

L'Oreal Paris, Elseve Expansyl, Szampon ujędrniający Volume Non-Stop

Szampon ujędrniający przeznaczony jest dla włosów cienkich, płaskich i bez objętości, gwarantując włosom długotrwałą objętość, utrzymującą się aż do 18 godzin. Włosy są uniesione od nasady, a fryzura powiększona i zachowująca kształt przez cały dzień. Opatentowany system Expansyl zapewnia efekt "podpórki", aby podtrzymac włos od samej nasady.
Szampon opracowano specjalnie, aby uwzględnić potrzeby włókna włosa, dlatego moze być stosowany dowolnie często.

Skład: aqua, sodium laureth sulfatem disodium cocoamphodiacetate, codium chloride, glycol distearate, sodium laureth-8sulfate, cocamide MIPA, codium loeth sulfate, hydroxypropyl guar hydroxypropylprimonium chloride, sodium methylparaben, MDMD hydantoin, magnesium laureth-8 sulfate, magnesium oleth sulfate, polyquaternium-30, carbomer, potato starch modified, methylparaben, hexylene glycol, zapach. Cl8938/l

Cena: 8 zł / 250 ml

extra

Ten szampon jest naprawde świetny! Włosy są puszyste, fryzura ma większą objętosc i ten efekt trzyma sie u mnie przynajmniej kilka godzin (co i tak jest dużym zaskoczeniem) Polecam gorąco!

Doskonały:)

mam cienkie włosy a ten szampon robi z nimi cuda!! Są pusztyste, gęste, lsniące:) Ząden szampon nie był tak dobry jak ten, uzywałam dużo szamponów i zawsze wracam do mojego Elseve. Gorąco polecam jak ktoś ma cienkie, ochlapnięte włosy ten szampon zdziałą cuda:))

Używam tego produktu od:już bardzo długo napewno już jakieś 10 lat
Ilość zużytych opakowań:

nie ma efektu volume

Szampon kupila moja mama kiedy byl nowoscia. Uzywalam go na spolke z nia, ale to ja pierwsza ´spasowalam´´. Szampon w ogole nie dodawal objetnosci, nie robil z wlosami nic poza tym, ze je oczyszczal, ale to robi kazdy szampon. Obiazal tez moje wlosy. Moja mama rowniez potwierdzila, ze nie dodaje objetosci. Produkt nijaki.

Używam tego produktu od:jako nowosc
Ilość zużytych opakowań:na spolke z mama, ja mniej niz pol, ona dokonczyla butelke

mam krecone cienkie wloski i od kosmetykow ktorych uzywam czekuje objetosci.. szapon super. wlosy jaby niesione od nasady. jednak nie na caly dzien_ na pol dnia:D efekt objentosci poddtrzymuje lakerem (zawsze w torebce)

ohhhhhh a zapach!!!! pol domu pachnie pieknie swiezo owocowo jak myje wloski! zapach boooski:)Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:jedno to duuuuuze

Dobry!

Po żadnym innym szamponie moje włosy nie były tak puszyste, a próbowałam wielu szamponów, które miały pogrubiać, nadawać gęstość itp. rzeczy, lecz po każdym miałam ochlapnięte włosy. Na pewno go jeszcze nie raz kupię.

Ilość zużytych opakowań: kilka

jak dotąd najlepszy

Jest to jedyny szampon ,który mi odpowiada.Włosy po nim nie oklapują,nie przetłuszczają sie,można swobodnie nie myć ich kilka dni,ładnie pachnie,wydajny.Najważniejsze dla mnie jest to,że włosy nie są miękkie ale "jędrne",nie puszą się i nie odkształcają po spaniu,nie elektryzuje głowy i dzięki temu zmniejsza "wichry".Podczas mycia wypada mi dosłownie kilka włosów.

Używam tego produktu od:6-u miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka

lubie

Plusiki za konsystencje,wydajność i piękny zapach.Włosy po umyciu długo pachniay i ładnie się rozczesywały.Po wyschnięciu włosy były lekko uniesione i sprawiały wrażenie świeżo umytych przez około 3-4 dni.Dobra cena

Używam tego produktu od:kilku lat z przerwami

siano

Hmm. Wystawiam już drugą recenzję temu kosmetykowi. Wtedy dalam dobra ocene, ale teraz zauwazyłam, że może powodować sianowate włosy, przesuszać i robić kołtuny ;/ przez co utrudnia rozczesywanie wlosow. Zwieksza objetosc, ale takim kosztem? Dziekuje bardzo ;/ dodam,ze stosowalam co drugi dzien na zmiane z szamponem regenerujacym.

Gwiazdka za piekny zapach przypominający kosmetyki do stop o zapachu arbuzowym z avonu :) Druga gwiazdka za wydajnosc.

Używam tego produktu od:nie pamietam. jakies 2 mce zamiennie z innym szamponem

Dla mnie bomba

Nie rozumie tych złych opini na temat tego szamponu?
Mam długie cienkie włosy i po godzinie od umycia zawsze wygladalam jak zmokła kura a Loreal jest super!
Włosy mam puszyste pzrez cały dzien i nie opadaja.
Zapach świetny!
Gęsta, perłowa konsystencja i do tego dobrze się pieni!
Jak na razie nie miałam lepszego szamponu!

Używam tego produktu od: 3 m-cy

średni

+ Opakowanie dobrze się otwiera i jest estetyczne.
+ Konsystencja przyjemna, kremowa, dobrze się rozprowadza i miło pieni.
+ Zapach jak dla mnie jest ładny, na pewno nie uważam że śmierdzi (używałam kiedyś śmierdzącego szamponu z apteki i to był smród).
+/- Działanie jest takie, że myje i utrzymuje włosy czyste do wieczora, ale nie zwiększa objętości. Włosy są po prostu umyte.
Ogólnie nie wiem, co powiedzieć. Warto spróbować, bo nie jest taki zły, chociaż przed kupieniem zalecam powąchać.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: ze 2 - 3

Eee...

Szampon jak szampon. Myje dobrze. Nie mam problemu z włosami, nie wypadają mi, nie są suche ani łamliwe, dlatego nie mam większych zastrzeżeń do tego preparatu, gdyż nie oczekiwałam po nim jakichś rezultatów. Wielkim minusem jest natomiast to, że ten szampon śmierdzi, dlatego moja ocena jest taka a nie inna. Ta lub ten, który spodziewa się po tym kosmetyku cudów z pewnością się zawiedzie.

nigdy

Myslalam, ze tylko ja mam takie odczucia po umyciu wlosow tym szamponem, ale jednak nie ;/ mialam z nim do czynienia kilka lat temu, kupilam myslac ze moje wlosy beda po nim ladne i puszyste..niestety okropnie sie rozczarowalam, po jego uzyciu wlosy mialam paskudnie obciazone, matowe, przyklapniete i bardzo sie elektryzowaly, masakra ;/ wogole nie przepadam za szamponami elseve (chyba czerwony najmniej mi szkodzil), ale ogolnie szampony elseve sa beznadziejne ;/ nie polecam !Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2-3 mycia