Avon, Anew Clinical, 2-steep Facial Peel (Dwustopniowy peeling do twarzy 35+)

Avon, Anew Clinical, 2-steep Facial Peel (Dwustopniowy peeling do twarzy 35+)

Najnowszy dermokosmetyk z linii Anew: dwustopniwoy peeling do twarzy zalecany od 35 roku życia.
Producent obiecuje już po tygodniu gładszą
i jaśniejszą skórę, mniej widoczne zmarszczki, pory oczyszczone i odblokowane. Peeling składa
się z dwóch faz. Pierwsza zawieraja silną kombinację 10% kwasu glikolowego z ekstraktami z papai i ananasa, kotóra odnawia powierzchnię skóry. Intensywnie złuszcza, usuwając martwe komórki skóry (30 płatków).
Faza druga to formuła z kojącymi ekstraktami wielu roślin m.in. zielonej herbaty, ogórka, rumianku
z dodatkiem wyciągu z glonów morskich i grzybów shiitake o właściwościach ujędrniających. Neutralizuje działanie pierwszej fazy jednocześnie odżywiając i łagodząc.

na 5+

Dla mnie to idealne połączenie kosmetyku z efektem gładkiej, świeżej cery. Nie trzeba wysiłku, nie trzeba żmudnej dokładności. Po prostu się zwilża jednym płatkiem a po kilku minutach drugim. Wspaniałe działanie kwasu daje super efekt, nawet kiedy nie stosuję go co drugi dzień. Pierwszy produkt stosowałam wg zaleceń, ale teraz nie potrzebuję, aż tak częstogo stosowania. Mnie nie podrażnia za co w połączeniu z siłą działania dodatkowo podwyższam ocenę.

Nie daję 5* gdyż nie mogę porównać tego kosmetyku z żadnym innym.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego zestawu

Łatwizna

Określenie KWC to wielka sprawa, ale tutaj chyba warto. To jedyny (dosłownie JEDYNY) kosmetyk pielęgnacyjny Avonu, który, moim zdaniem, nadaje się do użytku.
Niezwykle proste w użyciu, delikatne, ale skutecznie działające płatki sprawiają, że skóra jest czysta, zaróżowiona i świeża. Pięć minutek co drugi dzień, bez tarcia, darcia i drapania, to naprawdę nie kłopot, a dzięki systematycznemu stosowaniu buzia jest świeża stale, nie przeżywa wzlotów i upadków, nie miewa okresów, kiedy jest szara, ani momentów, kiedy jest podrażniona.
Właśnie - podrażnienia. Mam dość wrażliwą skórę i nic się z nią nie działo. Troszkę szczypie, troszkę śmierdzi, ale nie pojawiają się ani plamy, ani wysypka.
Dodam, że płatki te nadają się również dla mężczyzn. Z powodzeniem używa ich mój małżonek i działają równie dobrze.
Ilość zużytych opakowań: właśnie zamówiłam czwarte

dla kwasomaniaczek idealny

Co tu dużo pisać - bardzo dobry produkt. Świetnie oczyszcza i rozjaśnia cerę. Może podrażnić dlatego najlepiej stopniowo przyzwyczajać skórę przez przedłużanie działania substancji z pierwszego płatka.

Używam tego produktu od: pół roku z przerwą na lato

uratował mnie!

Uratował mnie po operacji nosa, kiedy przez dłuugi czas nie było mowy o peelingu, czy umyciu twarzy inaczej niz delikatnym wacikiem, wiec skóra zaczęła mi szaleć... Świetnie złuszczył skórę i odblokował pory. Teraz go nie uzywam, bo nie mam takiej potrzeby, uzywa za to moja mama, od dawna i jest bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: -

Bardzo dobry kosmetyk

Nie lubie Avonu- to jedyny kosmetyk tej firmy jaki używam- zdecydowanie odstaje od bardzo przeciętnej reszty.
Moim zdaniem to najlepsze kwasy dostepne na rynku i to za przyzwoita cenę. Bardzo łatwa aplikacja i super efekty- skóra jest wygładzona odświeżona, blizny po trądziku zniknęly. Super!!!

Używam tego produktu od:roku

bardzo dobry

Na początku stosowanie tego peelingu było dla mnie bardzo nieprzyjemne, gdyż po nałożeniu odczuwałam straszne ściąganie skóry, pieczenie... Ale na szczęście po 5-6 zabiegach to uczucie minęło, zaś po koniec opakowania spokojnie mogłam trzymać peeling na twarzy nie 5, a 10 minut. Zaskórników wprawdzie nie zlikwidował, za to zwężył pory i zmniejszył wydzielanie sebum, na czym najbardziej mi zależało. Niestety, po zakończeniu kuracji skóra dosyć szybko wróciła do wcześniejszego stanu.

na mnie nie działa :(

Zupełna pomyłka-- na mnie ten kosmetyk wogóle nie podziałał jedyne co to odczuwałam szczypanie ale po zużyciu opakowania 'zaskórnikowa' cera nie uległa poprawie nawet w 1% :( Prawdę mówiąc nie zużyłam wszystkikch płatków z drugiej fazy bo odpychał mnie ten alkohol i skóra po nich zostawała jakaś taka lepka.Myślę że w moim przypadku problem polega na tym że moja skóra przyzwyczajona jest do mocniejszych kwasów typu glyco a czy też lysanel active ...

***** z wielkim plusem

Niedługo kupie drugie opakowanie,/dobry czas na kwas,/,gdyż jestem zachwycona pierwszym zastosowaniem wiosną...piling w bardzo dla mnie wygodnej formie płatków,super sie nakłada,mnie piling w ogóle nie szczypie,ale to pewnie zasługa tego,ze uzywam wiekszosci kosmetyków z kwasami i skóra jest juz przyzwyczajona...Zalety :
- swietnie oczyszcza
-wygładza
-odswieża skóre
-leciutko mi ja rozjasnia,ale na +
-wygląda zdrowo i zadbanie
-nie robiły mi sie dzięki niemu żadne niespodzianki,zmniejsza sie przetłuszczanie
Czyli ma wszystko to w sobie,co baaaardzo lubie!!
Wady: BRAK!!
Uważam go za najbardziej udany produkt Avonu,za którego kosmetykami nie przepadam,gdyż na mnie nie działaja poprostu,ale TEN piling jest Super!!

Działa

Przede wszystkim podoba mi sie w nim to że zamyka pory, przy dluższym i regularnym stosowaniu sa mniej widiczne, bardzo wygodna forma-nasączonych płatków, śa dośc mocno nasączone kwasem jednak ostatnio zauwazyłam po ok. miesiącu stosowania, ze juz nie szczypie tak mocno jak na początku, obawiam się czy owy kwas nie wywietrzal...:( za to odejmuje jedna gwiazdkę, ale ofólnie polecam dla cery tłustej super !!

bardzo dobry

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1..
Użyłam na razie dwa razy tego kosmetyku ale już jestem pod wielkim
wrażeniem. Cera jest gładziutka a pory zwężone, zakupiłam ten kosmetyk po to aby dobrze oczyścić swoją cere i jak na razie bardzo dobrze spełania moje oczekiwania.

bardzo lubię

Bardzo fajna rzecz. Naprawde działa. Mam cerę tłustą, zanieczyszczoną, rozszerzone pory. Ten peeling je odblokowuje i oczyszcza. Skóra robi się gładka, przyjrzysta. Przy aplikacji nieco szczypie. Dotychczas robiłam dwie kuracje, po pół opakowania kazda, czyli po ok 2 tygodnie. Przerywałam, bo efekty były dla mnie juz zadowalajace i wystarczały na jakieś trzy miesiące. Za jakiś czas znowu powtórzę. W katalogu 11 peeling ten będzie kosztował 64.90 plus gratis mikrodermabrazja w kremie, którą też polecam.

Czas na kwas! :)

Jest CU-DO-WNY! Używałam co drugi dzień i zużyłam połowę opakowania. Niestety na razie ze względu na słońce nie mogę kontynuować. Ten kwasior naprawdę działa. Zauważyłam znaczne wygładzenie (mam bardzo duże pory i sporo blizenek potrądzikowych), cera ma bardziej jednolity i zdrowy kolor, a pory się troszkę zamykają. To chyba maximum tego, co można osiągnąć w domu, nie u kosmetyczki. Warto dać mu szansę. U mnie ma 5*.